Jlissa Austin su savo mylimuoju Jonathanu

Kai Jlissa Austin gimė, gydytojai pasakė mamai, kad vargu ar mergaitė sulauks pilnametystės. Kūdikis neturėjo rankų, kelių ir tik 7 pirštus.

Kai kurie žmonės mano, kad tie, kurie neturi galūnių, negali gyventi normaliai, tačiau yra tokių, kurie įrodo, kad viskas įmanoma.

Nors Jlissa Austin neturi rankų, kelių ir tik septynis pirštus, bet tai nesutrukdė sveikam vyrui beprotiškai įsimylėti ją! Jlissai ne tik pavyko tapti laiminga moterimi, bet  ir įrodė, kad negalią turintys žmonės gali gyventi tą patį gyvenimą kaip ir visi kiti.

 

Laikui bėgant, draugystė išaugo į artimesnius santykius

Teksase gyvenanti Jlissa Austin prisipažįsta buvusi tikra, kad visą gyvenimą gyvens viena. Ji neįsivaizdavo, kad pavyks su kuo nors užmegzti santykius, o juo labiau, kad kada nors įvyks jos vestuvės. Mergina išmoko savarankiškai pasirūpinti savimi ir atlikti įvairias procedūras… kojomis.  Tarp jų ir valytis dantis bei spausdinti klaviatūra.

Dabar Jlissa gyvena su Johnathanu tame pačiame bute ir jie planuoja susituokti. Vyro ūgis yra 170 cm, o Jlissos – 1 metras. „Mes abu laukiame šios šventės. Kai išėjus pasivaikščioti mus pamato gatvėje, žmonės kartais prieina, paspaudžia Jonathanui ranką ir pasako, kad jis yra puikus. Ačiū Dievui, labai mažai susiduriame su neigiamu požiūriu“, – atviravo Jlissa.

Pora susipažino prieš 13 metų per bendrus draugus. Ilgą laiką jie buvo tik draugai, tačiau laikui bėgant ši draugystė išaugo į artimesnius santykius. „Man nesvarbu, kad ji neturi rankų ar kad yra žemo ūgio. Tai niekada neturėjo įtakos mano požiūriui į ją. Aš tiesiog myliu ją kaip paprastą žmogų ir elgiuosi taip pat“, – sakė Johnathanas.

Gydytojai negali paaiškinti, kodėl Jlissa gimė būtent tokia. „Man iki šiol dar nebuvo nustatyta tiksli diagnozė, – sako ji. – Ir atrodo, kad jie niekada nenustatys. Mano motinai paprasčiausiai buvo pasakyta, kad aš neturiu rankų, kelių ir vėluosiu augti. Jie sakė, kad aš niekada nevaikščiosiu ir nesulauksiu savo 18-ojo gimtadienio. Na, štai man 30 metų ir galiu valgyti daug, daug visko!“, – sakė Jlissa.

Pasak Stanfordo vaikų sveikatos centro specialistų, žinoma, gali būti įvairių galūnių anomalijų priežasčių. Tai gali apimti genetines anomalijas, augimo ribojimą, specifinius vaistus, galimą tabako dūmų poveikį ir panašiai.

Tuo tarpu Jlissos mama Deborah pripažįsta, kad jai buvo tikras šokas sužinojus, kokios būsenos gimė dukra. „Pirmosios dienos buvo sunkiausios. Bet pamažu mes susitvarkėme su savo jausmais“, – sakė moteris. Mama stengėsi duoti dukrai kuo  daugiau visko, įskaitant tą pačią laimingą vaikystę, kaip ir kitiems vaikams.

 

Mergaitei neteko patirti patyčių mokykloje

Atėjus laikui, Jlissa pradėjo lankyti mokyklą. Laimei, mergaitei neteko patirti patyčių – priešingai, visa mokyklos bendruomenė ją palaikė ir padėjo.

„Mano mokyklos laikais žmonės elgėsi gražiai ir mandagiai. Nepamenu, kad būtų buvę rimtų patyčių atvejų. Na, žinote, vaikai yra vaikai. Manau, kad jie mane mylėjo, nes aš jiems buvau tarsi lėlė. Tai buvo labai geras laikas“, – sakė Jlissa.

Dabar Jlissa turi nuosavą verslą  – audinių pardavimo įmonę ir dažniausiai užsiima vadybiniais klausimais. Be to, valdo savo svetainę, kad būtų patogiau dirbti su klientais.

Nors namuose Jlissa daugumą dalykų atlieka savarankiškai, tačiau dabar, kai ji gyvena su Johnathanu, žinoma, tapo lengviau – jaunas vyras sako, kad jis padeda savo draugei pavalgyti ar kai jai reikia ką nors paduoti iš viršutinės lentynos.

„Žodžio „negaliu“ mano žodyne tiesiog nėra. Noriu, kad visi žmonės nepamirštų būti savimi, būtų stiprūs ir niekada nepasiduotų. Kalbant apie mane, aš tikrai didžiuojuosi savimi ir tuo, kiek pasiekiau“, – sakė Jlissa.

Nors jauna moteris vis dar nežino, kokia buvo jos galūnių anomalijų priežastis, tačiau tai niekada netrukdė jai pasiekti puikių rezultatų gyvenime. Ji iš tiesų yra puikus pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiti!

Jlissos Austin istorija išpopuliarėjo akimirksniu, nes ji sugebėjo nustebinti visą pasaulį, įrodydama, kad žmonės be galūnių gali gyventi pilnavertį ir laimingą gyvenimą. Žmonės vis palieka komentarus, rašo, kad jiems labai patinka moters optimizmas ir noras padaryti daugiau.

Jlissa Austin ir jos mylimasis Johnathanas Shorteris

 

parengta pagal fabiosa.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą