Kodėl skirtingai reaguojame į sudaužytas širdis ir sugniuždytus jausmus? Astrologai sako, kad viskas priklauso nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu gimė žmogus. Archyvo nuotrauka

Išsiskyrimai gali atskleisti visiškai kitokią jūsų prigimties pusę. Vieni nervus ramina klausydami liūdnų dainų, kiti įsivelia į naujų atsitiktinių ir trumpalaikių romanų sūkurį, treti atsiduoda darbui. Kai kurie sunkiai susitaiko su situacija ir kankina savo buvusius partnerius. O tai gali pasakyti jūsų buvusiojo Zodiako ženklas, po kuriuo jis gimė.

 

Avinas

Gimę po Avino ženklu yra tikri kovotojai. Kai jų santykiai subyrės, net jei jie kentės, niekas nesužinos. Su dideliu užsidegimu jie pasisuks į flirto ir romantikos sūkurį. Jie bandys parodyti savo buvusiajam, ką prarado. Jie garsiai juoksis ir pritrauks dėmesį. Jie ras daug įdomių pomėgių ir pradės užsiimti ekstremaliu sportu. Jie visada bus vakarėlio centre. Avinas verkia tik būdamas vienas.

 

Jautis

Kai jų santykiai nutrūksta, Jautis gali reaguoti dvejopai. Kai kurie iš jų dirba kaip pašėlę. Jie dalyvaus visuose projektuose, dirbs viršvalandžius ir lankys bet kokius mokymo kursus. Jie suremontuos namus, išmes visus nereikalingus daiktus ir suvenyrus. O kai kurie šio ženklo atstovai  liūdesį slopina saldumynais. Todėl ne vienas jų gali tapti nuolatiniais vietinių konditerijos ir kepyklų klientais. Jie užsiregistruos į maisto gaminimo kursus. Ir nors bičiuliams atiduos savo kepinius, bet dėl išsiskyrimo vis tiek priaugs kelis kilogramus.

 

Dvyniai

Žmonės, gimę po Dvynių ženklu, bet kokius savo gyvenimo pokyčius traktuoja kaip degančius tiltus. Todėl su jais niekas lėtai negali išsiskirti. Greičiau viskas baigiasi po žiauraus kivirčo, o finalas pasirodo radikalus. Naujam gyvenimui reikia pokyčių. Todėl išsiskyrę Dvyniai visiškai pakeičia įvaizdį, nusikerpa ar dažo plaukus, renkasi kitokio stiliaus aprangą. Taip pat tai puiki proga jiems susikrauti daiktus ir išvykti į kelionę. Jie savo kelionėms renkasi labai egzotiškas šalis.

 

Vėžys

Žmonės, gimę po Vėžio ženklu, yra labai jautrūs, jų meilė itin gili. Dažnai jie iš viso nepastebi atotrūkio. Jei skirsitės su Vėžiu, turite būti pasirengę ašaroms, riksmams, maldavimams ir pažadams. Jie daug padarys, kad išlaikytų partnerį su savimi. Kartais jie vis dar miega su buvusiais, nes tikisi, kad jausmai sugrįš ir santykiai atsistatys. Net jei jų buvęs partneris yra visiškai nusiteikęs nutraukti santykius ar net pradėti naujus santykius, jie gali vėl sėkmingai tą padaryti, nes Vėžys visada to tikisi. Žodžiu, vis dar liūdi, ilgisi ir laukia.

 

Liūtas

Žmonės, gimę po Liūto ženklu, mano, kad išsiskyrimas yra nesėkmė. Jų karališkasis pasididžiavimas yra įžeistas, todėl jie padarys viską, kad parodytų savo buvusiam partneriui, kokią didelę klaidą jis padarė. Liūtai kartais praranda privatumą ir visiems pasakoja apie savo emocinę būseną. Jie dažnai atnaujina savo socialinės žiniasklaidos būsenas. Jie skelbia daug nuotraukų iš vakarėlių. Jie flirtuoja ir viešai demonstruoja save su priešingos lyties draugais. Jie renka simpatijas. Jie tiki, kad sukels pavydą ir apgailestavimą buvusiems partneriams.

 

Mergelė

Žmonės, gimę po Mergelės ženklu, yra labai šeimyniški ir atrodo sukurti santykiams. Jiems tai yra natūrali būsena. Tačiau kai kas nors jų gyvenime nesiseka ir santykiai nutrūksta, juose nubunda tikrasis velnias. Jie buvusiems partneriams primena košmaro būseną. Visa jų energija, laikas ir talentai yra nukreipti į buvusio partnerio gyvenimo sugadinimą. Jie kuria planus, jiems negalioja ribos, kurių negalėtų peržengti ir yra negailestingi. Be to, jie yra geri organizatoriai ir mielai panaudos tai prieš ką nors, kurį kažkada mylėjo.

 

Svarstyklės

Žmonės, gimę po Svarstyklių ženklu, išsiskyrimą išgyvena dviem būdais. Kai kurie iš jų pradeda ieškoti paramos grupių – dažnai socialiniuose tinkluose. Jie ieško diskusijų forumuose, įkelia motyvacines nuotraukas, ieško patarimų ir susiranda naujų draugų. Jie mielai bendrauja žinutėmis ir praneša draugams bei pažįstamiems, kad puikiai susitvarko su nauja situacija. Antras būdas – palikti viską nepakeistą. Baldai neperstatomi, net pagalvė, ant kurios kažkada gulėjo buvusiojo galva, neliečiama. Jie renka visus suvenyrus, gautus iš buvusiojo, ir nuolat juos apžiūri.

 

Skorpionas

Skorpionai yra labai meilūs, pavydūs, įtarūs ir kerštingi. Labai sunku su jais išsiskirti. Vien kalbėjimas apie tai bus tikras kelias per pragarą. Skorpionas nesupras, neatleis, nepasiduos ir tiesiog paleis jus. Be to, jis rėks, gali tapti agresyvus. Jūsų laukia skraidančios lėkštės ir įžeidimų jūra. Skorpionai mintyse naikina savo buvusiuosius. Jie tikrai atkeršys ir jų revanšas bus žiaurus. Jie taip pat bandys sunaikinti asmenį, su kuriuo sueis jų buvęs partneris.

 

Šaulys

Žmonės, gimę po Šaulio ženklu, yra gana meilūs ir lengvai keičia susidomėjimo objektą. Jie palieka kitus be gailesčio, bet kai juos palieka, tada viskas ne taip ir rožinė. Nepaisant to, jie priims informaciją oriai ir pasakys partneriui, kad supranta ir sutinka su jo sprendimu. Šaulys niekada neprašys ir, juo labiau, nemaldaus neišeiti ir nepalikti. Greičiau priešingai – patys Šauliai greitai įšoks į flirto ir romantikos sūkurį. Jie visur paliks sudaužytas širdis. Jie negailestingai žais su kitais.

 

Ožiaragis

Žmonės, gimę po Ožiaragio ženklu, atrodo šalti ir uždari, tačiau mėgsta karštus dalykus ir, kaip ir bet kuris kitas ženklas, netoleruoja išsiskyrimo. Visų pirma, jų praktiška mąstysena verčia juos patikėti, kad jie yra geriausias partneris savo buvusiajam. Todėl visiškai nesupranta ir neįsivaizduoja, kodėl jų nebemyli ir palieka. Juk Ožiaragiai geri, stengiasi ir myli. Jie pasakoja visiems savo draugams apie išsiskyrimą ir prašo jų padėti susigrąžinti savo buvusįjį. Jei jūs palikote  Ožiaragio ženklo partnerį, galite tikėtis, kad mama paskambins, norėdama padėti atnaujinti jūsų santykius.

 

Vandenis

Po Vandenio ženklu gimę žmonės gali visiškai nereaguoti į žinią apie išsiskyrimą. Kai kurie iš jų mano, kad taip turėjo būti, ir sutinka su partnerio sprendimu. Tačiau jiems reikia meilės visam gyvenimui, todėl jie greitai užmezga naujus, gana rimtus santykius. Jie negaišta laiko flirtui ir trumpalaikiams meilės reikalams. Jie pirmiausiai gali pasirinkti gerą seksą, bet jei jie palaiko santykius, galite būti tikri, kad jie nebus trumpalaikiai.  Antroji Vandenio problema ta, kad gali palengvinti savo skausmą priimdamas labai beprotiškus ir rizikingus sprendimus, kurie net gali sugriauti jo gyvenimą.

 

Žuvys

Po Žuvų ženklu gimę žmonės yra labai jautrūs, švelnūs ir mylintys. Po išsiskyrimo jie labai kenčia. Jie dažnai tai vadina didžiausia savo gyvenimo nesėkme. Nepaisant to, linkę šokti į naujų įvykių  sūkurį ir stengiasi per daug negalvoti apie situaciją. Jie greitai randa paguodą naujuose santykiuose. Jie lengvai įsimyli. Kartais atrodo, kad jie niekada ir nemylėjo savo buvusio partnerio. Tačiau kita vertus, Žuvų širdis yra labai talpi ir kiekvienuose ankstesniuose jo santykiuose yra skirta ypatinga vieta. Todėl dažnai Žuvys net ir po ilgo laiko  gali grįžti pas buvusius.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą