Jei prisimenate praeitį, kažkada buvo įvairių alternatyvių plaukų dažymo tendencijų. Pavyzdžiui, kai kurios merginos plaukų sruogą nusidažė ryškiai rožine spalva pigiausiais dažais, kokius tik galima rasti. Ir kas iš to išėjo? Archyvo nuotrauka

Manome, kad kiekviena iš mūsų padarė tai, kas aprašyta šiame straipsnyje. Patikrinkime?

 

  1. Suteikė savo buvusiam antrą šansą

Yra nemažai naivių merginų, kurios tiki, kad vaikinai pasikeis ir mylės kaip anksčiau. Gaila, kad taip iš tikrųjų neįvyksta. Nors protu ir supranta, kad laikas su juo nutraukti santykius, bet širdį skauda ir rėkia, kad jis nori juos tęsti. O po to sėdi ir riaumoja, suvokdama savo klaidą.

  1. Parašė neblaivi buvusiajam

Cha cha cha. Net baisu prisiminti, ar ne? Išgėrusi „ant drąsos“  mergina tikisi,  kad galės atkurti ryšį su buvusiu  vaikinu, visiškai negalvodama, o ar jis to nori…

  1. Pati nusidažė plaukus

Jei prisimenate praeitį,  kažkada buvo įvairių alternatyvių plaukų dažymo tendencijų. Pavyzdžiui, kai kurios merginos plaukų sruogą nusidažė ryškiai rožine spalva pigiausiais dažais, kokius tik galima rasti. Ir kas iš to išėjo? Gavosi šiaudus primenančią garbanę, kuri daug vargo, kol ataugo plaukai. Taip, poveikis buvo šaunus, bet plaukų sveikata yra svarbiausia.

  1. Pasidalino savo asmeninio gyvenimo detalėmis

Nesvarbu, kas, svarbiausia, kad taip buvo. Blogiausia, kas gali nutikti, – iškloti savo vaikinui  asmeninio gyvenimo problemas. Na, arba net ne problemas, o  dar blogiau – intymias ir atviras detales. Geriau apie tai pasikalbėkite su geriausia drauge, kuri tikrai jus palaikys arba nukreips teisingu keliu.

  1. Nusipirko nepatogius batus

Ko gero kiekviena mergina turi batų dėžutę (o gal ir ne vieną) iš kurios dar nebuvo išsiėmusios batus dėl labai paprastos priežasties. Paprasčiausiai jų nenešioja.  Tikriausiai parduotuvėje nekreipė dėmesio į tai, kad jie vienu dydžiu per maži ir siaubingai spaudžia pėdą. Užtat gražūs. Belieka laukti ir tikėtis, kad kol kojų pėdos stebuklingai suplonės ir sumažės, kad galėtų juos nešioti. Žinoma, mes pajuokavome.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą