Norite sužinoti, kokie tėvai esate arba kas gali išeiti iš jūsų atžalos? Tada perskaitykite šį astrologės Veros Hubelašvili sudarytą horoskopą! Tikriausiai aprašytose situacijose atpažinsite save ar draugus. O jei kas nors ir nesutaps – tai natūralu, nes žmogaus gyvenimas nėra pavaldus vien tik matematikai, astrologijai ar bet kuriam kitam tiksliajam mokslui.

Žinia, gimimo metu mums suteiktos savybės išlieka visą gyvenimą, kartais trumpam atsitraukdamos į nuošalę. Bet prisiminkite pagrindinį dalyką: nėra blogų ar gerų tėvų. Kadangi bet kurio Zodiako ženklo atstovas nori tik gero savo vaikams.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avino ženklo tėvams būdinga sutelkti dėmesį į vaiko asmenybę. Todėl šio ženklo gimdytojai paprastai stengiasi prisitaikyti prie savo vaikų. Žinoma, idealu būtų, jei Avinui pasisektų susilaukti jo reikalavimus atitinkančius vaikus, kurie be atsikalbinėjimų vykdytų visus savo tėvų nurodymus. Nepaisant to, tiek Avino ženklo vyriškos lyties atstovai, tiek ir moteriškosios lyties atstovės yra labai  rūpestingi tėvai ir jie gana nesunkiai atranda bendrą kalbą su vaikais. Šio  Zodiako ženklo gimdytojus galima laikyti ne tik rūpestingais, bet ir pavyzdingais tėvais.

Tačiau jei vis dėlto vaikas yra užsispyręs ir nenori klausyti tėvų, santykiai šeimoje įgauna kitokių atspalvių ir atsiranda įtampa.  Tada Avino ženklo tėvas gali prarasti savo įtaką ir užsiauginti atžalą, kuriam bus nusispjauti į kitų nuomonę. Taigi, jei vienas iš tėvų yra Avinas, tada antrasis turėtų griežtai stebėti, kad jis ir vaikas stengtųsi kuo mažiau konfliktuoti ir išlaikyti pavaldumą šeimoje.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Tarp šio ženklo atstovų galite rasti ir fanatiškai atsidavusių savo vaikams tėvų. Bet neretai tai būna tokia meilės išraiška, naudinga vaikui,  nes suteikiama jam galimybė jaustis reikalingam šiame pasaulyje, jausti savo tėvų palaikymą, tačiau toks požiūris taip pat turi ir kitą medalio pusę. Deja, tarp Jaučio ženklo yra nemažai tėvų, galvojančių, kad jie ir jų vaikai yra išskirtiniai ir gerokai pranašesni už kitus.

Šiuo atžvilgiu šio ženklo suaugusieji arogantiškai ir paniekinamai elgiasi su kitais ir šis požiūris neretai perduodamas vaikams. Užtat vėliau kyla didžiulė rizika užauginti nesavarankišką, išlepusį ir arogantišką vaiką. Jei kartais teko matyti šeimą, kur vienas tėvų yra tiesiog pasirengęs „perkąsti  gerklę“ tam, kuris ne taip pažiūrėjo į jo vaiką, tai greičiausiai bus Jautis. Todėl tais atvejais, kai vienas tėvų yra Jautis, antrasis neturėtų leisti jam įsitraukti į fanatišką savo vaikų garbinimą ir iškėlimą jų aukščiau kitų.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai neretai išsiskiria ne tik švelnumu, bet ir neatsargumu savo vaikų atžvilgiu. Nepaisant to, šeimoje  šio ženklo atstovai labiau linkę būti ne kaip tėvai, o kaip vyresnieji draugai ir bendražygiai ar bendraminčiai, suprantantis savo vaikų problemas, pasirengęs juos ginti, iškilus konfliktinei ar sudėtingai situacijai. Ir, žinoma, nupirkti ką nors slapta, kitam gimdytojui nežinant. Jei parduotuvėje atsitiktinai nugirdote tėvą sakant vaikui „nesakyk mamai“ ir nupirko draudžiamų saldumynų arba leidžia pliuškentis baseine gerokai ilgiau – greičiausiai tai Dvynių ženklo atstovas. Vaikai tik džiaugiasi tokiais tėvais ir dažnai toks „auklėjimas“  jiems tik į naudą. Nors kartais ir trūksta tvirtos tėvų valdžios. Tarp Dvynių  ženklo žmonių, nemažai tokių, kurie permeta atsakomybę dėl vaiko auginimo ant savo antrosios pusės pečių. Su tuo kovoti yra praktiškai nenaudinga, o gal ir beprasmiška, nes tokioje šeimoje yra ne du tėvai, o du vaikai.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžio ženklo mamai ar tėčiui, jų vos išvydęs pasaulį vaikas kaip mat tampa Visatos centru. Viskas pradeda suktis tik aplink jį. Visos šnekos tik apie jį. Jei kuris nors iš jūsų turite pažįstamą Vėžį, tai užmetus akį į jį iš šalies, galėtumėte pastebėti įdomų vaizdą. Tarkim, vaikų neturintis Vėžio ženklo atstovas tvirtina nenorintis turėti vaikų, kad jie nereikalingi jam, kad gali pragyventi laimingai ir be vaikų. Bet kai tik susilaukia palikuonių, iš karto pasikeičia  ir šio ženklo atstovų požiūris į vaikus.  Vėžio ženklo gimdytojai labai rūpinasi savo vaikais ir stengiasi būti dėmesingi jiems, nors ir ne visada pavyksta tai padaryti. Stengiasi kaip įmanydami apsaugoti juos nuo visokiausių negandų. Skirtingai nei Jautis, šio ženklo gimdytojai nelinkę girti ir liaupsinti savo vaikų, girdint kitiems. Nes puikiai supranta, kad jų vaikas, tai jų rūpestis ir problema. Ir koks jis bebūtų, kas benutiktų – jų pareiga mylėti savo vaiką tokį, koks jis yra.

Žodžiu, šio ženklo gimdytojai visa savo esybe priklauso vaikams. Tarp Vėžio ženklo atstovių yra nemažai vienišų motinų, kurios sugeba puikiai išauklėti savo atžalas ir be antrojo gimdytojo įsikišimo ar apskritai jo nebuvimo. Paprastai Vėžio auklėjami vaikai užauga sveiki ir psichologiškai pilnaverčiai vaikai.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto ženklo tėvas beprotiškai myli savo vaikus, tačiau jo meilė pasireiškia šiek tiek kitaip, nei daugumos kitų Zodiako ženklų atstovų. Liūtas vargu ar pasakos kitiems apie savo vaiko pasiekimus, nors jie ir mielai jo klausytų. Dažniau šio ženklo atstovai stengiasi ugdyti kuo daugiau vaiko įgūdžių, suteikti jam geriausią išsilavinimą ir užtikrinti saugią ateitį. Todėl Liūto vaikai beveik neturi laisvo laiko. Iš mokyklos jie tiesiai važiuoja į papildomus anglų kalbos užsiėmimus ar dailės mokyklą, iš ten – į sporto salę. O per atostogas dirba ne visą darbo dieną arba yra įpareigoti perskaityti daug papildomos literatūros, kuri bus panaudota per egzaminus, perėjus mokytis į 7–8 klases.

Žinia, stropumas ir uolumas duoda gerų vaisių, todėl Liūto vaikas gali tapti talentingu menininku, baigti studijas su pagyrimu. Kad ir kaip būtų gaila, bet šio ženklo atžaloms paprastai šie laimėjimai nesuteikia didelio pasitenkinimo. Mat pavargę nuo Liūto tėvo despotizmo, atsisakę linksmo studentiško gyvenimo, tokie vaikai bando atsigriebti už prarastus metus pramogaudami ir dažnai kelia pasibjaurėjimą bei antipatiją tapyba, grojimas akordeonu ar kuriuo nors kitu muzikos instrumentu, biologija. Apskritai viskas, kas sukasi aplink juos pastaruosius dešimt metų. Liūto ženklo sutuoktiniui ar sutuoktinei reikėtų  mažiau rodyti iniciatyvą ir leisti vaikui savarankiškai pasirinkti gyvenimo tikslus ir polinkius.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Šio ženklo atstovus galima pavadinti tėvais globėjais, kurie visada stengiasi padaryti viską, kad supaprastintų savo vaiko gyvenimą ir suteiktų jam tinkamą dėmesį. Jie gali budėti visą dieną prie vaiko lovos, jei kilo menkiausias įtarimas dėl jo ligos. Mergelės prisiims daugybę atsakomybių, kad  tik vaikas per daug nepervargtų. Kartais toks požiūris yra ypač žalingas, nes vaikai rizikuoja tapti nesavarankiškais ir visiškai nepasiruošę gyvenimui. Tačiau  Mergelės dažnai  prieina racionaliai ir apgalvotai prie auklėjimo klausimų. Moko vaiką visko, kas gali būti naudinga gyvenime.

Ankstyvaisiais metais įgyti naudingi ir veiksmingi įgūdžiai vėliau gali tikrai labai praversti vaikams, kurie bus labai dėkingi iki gyvenimo pabaigos už tėvų pastangas. Tuo pačiu Mergelės tėvai yra griežti diktatoriai, kurie netoleruoja vaikų prieštaravimų. Jei jūsų sutuoktinis yra vienas iš šio Zodiako ženklo atstovų, būkite ramus: vaikas yra saugiose rankose. Vienintelis dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį ir stebėti, kad Mergelės nepultų į kraštutinumus ir daugiau rodytų saiko jausmą tiek savo griežtumu, tiek ir dėl rūpinimosi savo atžalomis.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės yra puikūs tėvai, kurie, visada siekia harmonijos santykiuose su vaikais. Jei turite pažįstamų Svarstyklių ženklo atstovų, tada pagal jų pavyzdį galite nesunkiai nuspėti, koks mikroklimatas ir atmosfera tvyro jų namuose ir kokie gerai santykiai tarp suaugusių ir vaikų. Svarstyklės atstovas yra savotiškas tarpininkas savo antrajai pusei – sutuoktinei ar sutuoktiniui, gebančiam teisingai  ir suprantamai išversti iš „vaikų“ kalbos į „suaugusiųjų“.

Be to šio ženklo atstovai sugeba puikiai rasti kompromisą iškilus konfliktams ir ginčams, sugalvoti, kaip puikiai praleisti laisvalaikį, kuris tenkintų visus šeimos narius. Jei jūsų sutuoktinė ar sutuoktinis yra Svarstyklės, būkite užtikrinti, kad bet kuriuo paros metu jūsų vaikai užsiima įdomia veikla, yra sotūs, apsirengę ir laimingi. Paprastai šio Zodiako ženklo atstovai visą gyvenimą palaiko puikius santykius su vaikais.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionai turi nuostabią energiją, kuri gali kompensuoti patirties trūkumą, bendraujant su vaikais ir elementarių idėjų apie ugdymą stygių. Jau vien savo buvimu šio Zodiako ženklo atstovai daro neįtikėtiną poveikį vaikams, kurie, viena vertus, juos ramina, kita vertus – domina. Vienintelis dalykas, kuris šiek tiek sugadina Skorpiono santykių su vaiku įspūdį, yra tas, kad šio ženklo atstovai nelabai domisi tokiu laiko praleidimo perspektyva.

Vaikai greitai su jais pradeda nuobodžiauti, nes nėra apie ką kalbėti. O ir bendri užsiėmimai toli gražu neatitinka Skorpiono pomėgių. Bet visa tai yra laikina. Be to, Skorpionai yra puikūs globėjai ir mokytojai, kurie gali sudominti ir įsitraukti į bendrą veiklą su savo vaiku arba skatinti jo pomėgius. Skorpionų sutuoktiniams teks prisiimti daug rūpesčių ant savo pečių, kad galėtų jų atžalos turėti pakankamai laisvo laiko savo reikalams.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys auklėja savo vaikus kariškai ir yra nusiteikę ryžtingai bet kokiais švietimo klausimais. Tačiau jiems trūksta didesnio pajautimo ir supratingumo savo vaikų atžvilgiu, būdingo daugeliui kitų Zodiako ženklų atstovams. Šaulio per daug nejaudina verkiantis vaikas ir jis laikosi nuostatos, kad neturėtų būti į tai kreipiamas dėmesys. Paverks ir nustos. Tačiau tai visai nereiškia, kad jie, kaip tėvai, yra neatsakingi ar abejingi savo vaiko ašaroms. Šaulio susidomėjimas auga, augant jų vaikams. Taigi, kai vaikas išmoksta aiškiai išdėstyti savo mintis, jie labiau linkę tapti ne tiesiog tėvais, o geriausiais draugais.

Beje, suaugęs Šaulys yra pats kaip vaikas, galintis leistis į bet kokius nuotykius ir avantiūras. Pakalbėjus su Šaulio žmona, galite išgirsti daug pasakojimų apie tai, kaip jos sūnus ir vyras sugalvojo kažkokią vaikišką išdaigą, be galo susižavėjo ja, o paskui ilgai diskutavo apie tai. Šaulio ženklo tėvai turi būti kantrūs ir prisiimti daug auklėjimo klausimų savo atsakomybėn. Bet vargu ar pavyks ką nors pakeisti, nes priversti Šaulį užsiimti jam neįdomia veikla kad ir su savo mylimu vaiku, beveik neįmanoma.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiai priklauso tiems Zodiako ženklams, kurie moka pradžiuginti savo vaikus. Nors tarp jų galima sutikti ir tokių, kurie visai nesupranta vaikų ar priešingai – juos dievina iš visos širdies. Antroji pozicija yra daug labiau paplitusi, todėl verta į tai atkreipti dėmesį. Ožiaragiai į vaiko ugdymą žiūri konstruktyviai ir nuosekliai.

Be to, jie visada elgiasi apgalvotai, stengdamiesi aprūpinti savo vaikus tik tuo, ko jiems iš tikrųjų reikia. Taip pat stengiasi parinkti geriausių dalykų, kad kiti… pavydėtų. Ožiaragis neleidžia vaiko į daugelį įvairių būrelių ir užsiėmimų, o parenka vieną, užtat elitinį. Ir šio ženklo atstovui visai nesvarbu, kad kaimyno berniukas lanko keturis skirtingus kovos menų užsiėmimus. Užtat Ožiaragio vaikas tikrai atsidurs ten, kur per porą mėnesių  pasieks didelių laimėjimų ir taps puikiu tos srities „asu“.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Tarp Vandenio ženklo gimdytojų dažniau nei įprastai galite sutikti tuos, kurie rūpinasi savo vaikais net jiems ir suaugus. Vandeniai lydi subrendusius vaikus  ne tik į renginius ar pramogas, bet ir nenuilstamai juos stebi ir galvoja, kaip pagerinti savo atžalos gyvenimą, kad jam nieko ir niekada netrūktų. Tačiau šis rūpestingumas dar nereiškia, kad Vandeniui pavyks tą padaryti net ir negailint jėgų bei pastangų. Šio ženklo atstovams labai svarbu ir jų vaikų pomėgiai. Todėl Vandeniui nieko nereiškia kartu su jau gerokai ūgtelėjusiu sūnumi ar dukra nuvykti į roko festivalį, pasiėmus kartu ir dviejų mėnesių mažiausią atžalą.

Įdomu tai, kad šio ženklo atstovų vaikai gana lengvai ir greitai perima tėvų įpročius ir aistras, prisijungdami prie jų ir jų draugų kompanijos. Vandeniai smalsiai domisi ir noriai naudojasi patarimais iš populiariosios literatūros apie vaikų ugdymą. Todėl paprastai jų indėlis į vaiko vystymąsi suteikia išskirtinai teigiamų rezultatų. Vandenio sutuoktiniai, norėdami išlaikyti bendrą harmoniją, turėtų palaikyti tuos pačius interesus. Nepaisant to, vis tiek pasirūpinkite, kad jie neiškristų iš protingumo rėmų.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Kaip ir kitur, taip ir vaikų auklėjimo klausimais Žuvys tampa ekstremalios ir neretai prieina iki kraštutinumų. Šio ženklo atstovai gali atiduoti vaikui paskutinį centą ir leisti jam įsigyti brangų, bet ne visai reikalingą pirkinį. Arba priešingai – parodyti rūstumą, pademonstruoti esantys taupūs ir nepirkti net kokį ir nebrangų, bet labai reikalingą daiktą. Tai reiškia, kad jie neleidžia vaikui augti išlepintam ir sugadintam. Žuvų tėvų strategija priklauso nuo to, ką jie patys patyrė vaikystėje.

Pagrindinis motyvas tokiu atveju yra vengti jų pačių tėvų klaidų. Pavyzdžiui, jei Žuvys prisimena, kad labai norėjo, bet jiems nebuvo nupirkta pakankamai gražių drabužių, tada jų vaikas turėtų turėti didžiulę drabužių spintą. Stebėti Žuvis yra labai įdomu. Ir jūs galite pastebėti, kad šio Zodiako ženklo atstovai mato save mažus savo vaikuose, kurių norus jie stengiasi patenkinti.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą