Kartais tiesiog būtina nekreipti dėmesio į vyrus ar vaikinus, jei norite, kad jis suabejotų savo  vyrišku pasitikėjimu. Kartais būtina ne tik parodyti, bet ir įrodyti, kad galite pabėgti ir… išnykti.

Supratus, kad jis pradeda atvėsti – skubiai ignoruokite. Labai neteisinga ir net kvaila būtų bandyti  kelti reikalavimus ar reikalauti kažkokių paaiškinimų. Nesvarbu, kaip jūsų emocijos pradėjo graužti gerklę, kad labai norėtumėte jam viską išsakyti, bet … stenkitės nekreipti dėmesio į jį ir net būti abejinga jo atžvilgiu. Pagalvokite, pasverkite ir nusiraminkite!

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Jei mergina ar moteris pradeda žiūrėti abejingai į Avino ženklo vyrą,  jam tai tarsi raudonas skuduras buliui. Todėl, jei norite pamatyti tikrąjį sprogstančio Avino temperamentą, nekreipkite dėmesio į jį. Išsikvėpęs šio ženklo atstovas persigalvos ir toliau galėsite daryti su juo, ką norite. Tai yra kelti skandalus, paleisti indus į sieną ar net į jį, bet tik ne ignoruoti. Mat jis visada nori būti santykių lyderis, todėl niekada nepasiduos manipuliuojamas. Greičiau priešingai – pasinaudos gera proga bei iniciatyva ir jis pats nustatys tarpusavio santykių mikroklimatą ir atmosferą namuose. Avinas bet kokį priešingos lyties atstovės ignoravimą ar abejingumą gali paversti visuotinio masto cunamiu.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis jaučiasi neužtikrintai tada, kai jam nepavyksta ką nors kontroliuoti. Kita vertus, jei šio ženklo atstovas galvoja, kad nebuvo jokio preteksto merginai būti abejingai jo atžvilgiu, pasiruoškite grįžtamajam ignoravimui. Bet tikrai jis nepuls aiškintis santykių, klausinėti, kodėl ji taip elgiasi ir nesiims žygių suartėjimo link. Jautis elgiasi užsispyrusiai priimdamas sprendimus. Negana to, bet kurioje jam nesuprantamoje situacijoje, priešo ginklus nukreipia prieš jį. Taigi, po kelias dienas trunkančios tylos, pradėsite galvoti, kodėl esate ignoruojamos.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvynių ženklo vyras gali  labai pasipiktinti ne tiek ignoruojant jį asmeniškai, kiek nekreipiant dėmesio į jo intelektinius sugebėjimus ir erudiciją. Dvyniai yra vieni sumaniausių ir protingiausių Zodiako ženklų. Todėl jei nekreipsite dėmesio į jo enciklopedines žinias, tai prilygsta jo, kaip asmenybės, ignoravimui. Į tai Dvynių reakcija  gali būti nenuspėjama: pradedant išdavyste, baigiant visišku abejingumu ir ignoravimu. Šio ženklo vyras paprasčiausiai susiras tą, kuris visuomet žavėsis jo mintimis ir pasisakymais…

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Abejingumas Vėžiui prilygsta mirčiai. Vėžio ženklo vyrai yra pakankamai jautrūs ir jausmingi sutvėrimai, todėl pastebi net ir mažiausius priešingos lyties atstovių nuotaikos pokyčius. Ir jei jie pamato, kad moteris ar mergina nebekreipia dėmesio į juos ar net dar blogiau – pradeda kreipti dėmesį į kitus vyrus, norėdamos sukelti pavydo jausmą, šis žingsnis baigsis visišku žlugimu. Vėžio ženklo stipriąją lytį galima ignoruoti tik vienu atveju – visiškai nutraukiant bet kokius tarpusavio santykius. Kitais atvejais patartina rinktis švelnesnius ir diplomatiškesnius manipuliavimo metodus.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Jei išdrįsote nepaisyti Liūto nuomonės arba apskritai jį ignoruoti, tuomet greičiausiai jau nusprendėte nutraukti santykius su juo arba esate pasirengusios tapti jo priešais. Visiškai nekreipti dėmesio į Liūtą, tas pats kaip smeigti jam peiliu į širdį! Ypač jei nuspręsite tai padaryti išsiskiriant. Tai bus  ir paskutinė vinis, įkalta į jūsų santykių karstą. Bet vargu, ar Liūto ženklo vyras mėgins pataisyti situaciją ar net gelbėti griūvančius santykius. Tai dar labiau žemintų jo vyrišką orumą ir išdidumą. Greičiausiai jis tyliai susitaikys su santykių žlugimu ir niekada nemėgins atnaujinti jų.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo vyrams viešas puolimo skandalas būna veiksmingesnis, nei tylus ignoravimas, norint pokyčių ar atsinaujinusių tarpusavio santykių. Šio ženklo atstovai yra sumanūs strategai. Jie sugeba iš anksto numatyti kuriuos nors „ėjimus“ ir bet kokias manipuliacijas gali panaudoti savo naudai. Taigi, nusprendus nekreipti dėmesio į Mergelės ženklo vyrą, būkite pasiruošusios, kad netrukus pateksite į jo gudriai paspęstus spąstus ir pradėsite ieškoti pabėgimo kelių. Jei norite kažko gauti iš Mergelės ženklo vyro,  vadovaukitės ne logika, o širdimi, nes savo analitiniu protu Mergelės ženklo vyras gali įveikti bet kurią dailiosios lyties atstovę.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklių vyrams būdingos  dvi reakcijos, kai jų nuomonės nepaiso ar nekreipia į juos dėmesio silpnosios lyties atstovės: „nepastebi“ jų arba pradeda ironizuoti. Pirmuoju atveju Svarstyklių ženklo stiprioji lytis pirmiausiai įsitikins, kad jų ignoravimas nėra piktybinis ar keršto rezultatas. Tada šio ženklo vyras laikysis pozicijos, kad nieko blogo nevyksta, nes kartais nerodant dėmesio, bent trumpam atsiribojus vienam nuo kito, po to su nauja jėga įsiplieskia jausmai. Bet  antroji jo reakcija  gali būti ne tik nenuspėjama, netikėta, bet ir skaudinanti. Šio ženklo atstovas gali akimirksniu virsti „inteligentišku“ namų tironu ir menkiausias nepaklusnumas gali tapti lemtingas jūsų santykiams.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Ar tikrai norite ignoruoti santykius su Skorpiono vyru? Prieš žengiant šį žingsnį, verta pagalvoti du kartus! Ne, net ne du! Šimtą kartų pergalvokite, mėgindama būti abejinga ar nekreipti dėmesio į šio Zodiako ženklo vyrą. Mat jis tokių žaidimų niekada nežaidžia. Bet jei vis dėlto nuspręsite nekeisti savo nuomonės, tuomet geriau pradėkite lankyti vaidybos meistriškumo užsiėmimus ar diplomatijos kursus, galų gale dalyvaukite savigynos rungtyse. O jei Skorpionas supras, kad jūs ignoruojate jį siekdama manipuliuoti, jo kerštas  gali būti negailestingas ir pražūtingas. Ar jums to reikia?!

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ignoravimas ar nepaisymas  šio ženklo atstovo nuomonės – viena labiausiai žlugdančių priežasčių santykiuose su Šauliu. Šio ženklo vyrams nėra nieko blogiau už  priešingos lyties atstovių abejingumą. Jie negali valgyti, gerti, kvėpuoti ir gyventi tol, kol susilaukia merginų ar moterų ne tik dėmesio, palankumo, bet ir liaupsinimų. Realizavus šias Šaulio silpnybes, iš jo galima vyti virves.  Šaulys yra bene vienintelis ženklas, kuriam to reikia greitai, dabar ir… visada. Bet jis yra irgi bene vienintelis ženklas, kuriam dažnai to nepavyksta padaryti. Bet jei nuoširdžiai mylėsite Šaulį, jums bus ne tik atlyginta tuo pačiu, bet ir daug kas pavydės.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Nepaisyti Ožiaragio beveik neįmanoma. Jie patys yra ignoravimo meistrai. Ir jei šio ženklo vyras nusprendžia jūsų „nepastebėti“ ar būti abejingas, būkite užtikrintos, tai truks ilgai, jei ne amžiams. Be to, jis bandys padaryti jus tuščia vieta  savo artimųjų akyse. Aišku, viskas priklausys nuo priežasties, dėl kurios Ožiaragis nuspręs numoti ranka į tarpusavio santykius. Bet jei jūs įžeistumėte jį ar kaip nors kitaip įskaudintumėte, tada saugokitės. Itin retais atvejais Ožiaragis gali būti sugniuždytas ignoravimu, todėl nesitikėkite lengvos pergalės. Pradėjusios šią kovą, greičiausiai turėsite ją greitai baigti, nes neužteks jėgų nugalėti šio ženklo atstovą.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Daugumai Vandenio vyrų „dzin“, kad yra ignoruojami. Nebent sureaguotų, jei pradėtų kas nors kėsintis į jo asmenybę, orumą ir savigarbą ir jis rimtai pasipiktintų. Kuo tai gali baigtis? Ogi  nuoširdžiu abejingumu jūsų atžvilgiu. Be to, Vandenis gali sureaguoti, jei sugalvotumėte nepaisyti ar ignoruoti jo pasiūlymus, sprendimus. Bet jei norėtumėte sukelti šio ženklo vyro pavydą ar kaip nors kitaip išprovokuoti  ar paveikti jo elgesį, žinote, Vandenis tiesiog gali  to nepastebėti. Mat daug Vandenio ženklo atstovų yra užsiangažavę ties savo persona. Jie mėgsta daryti įspūdį ir būti dėmesio centre, todėl retai pastebi, kas juos liūdina.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Jei ignoruosite ar nepaisysite Žuvų, labai tikėtina, kad šio ženklo vyrai tai priims kaip iššūkį. Net ir norint išprovokuoti Žuvis imtis atitinkamų veiksmų, intrigų,  vargu ar pavyks pasiekti norimą rezultatą.  Jei susipykus nuspręsite nebekalbėti su juo mažiausiai tris dienas, jis atras būdą bendrauti su jumis kitaip. Jei ignoruosite ar vengsite intymių santykių su juo, jam tai bus užuomina, kad laikas paįvairinti jųdviejų artumą ir stengsis atspėti, ko nori dailiosios lyties atstovė? Jei šie išvardinti dalykai – ne jums, vadinasi, galite nekreipti dėmesio ir ignoruoti jį į sveikatą! Jam bus tas pats.

 

 

3 KOMENTARAI

  1. Hey! Do you know if they make any plugins to help with Search
    Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some
    targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
    If you know of any please share. Thanks!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą