Kaip žinote, meilė valdo pasaulį. Neturėdamas šio nuostabaus jausmo, žmogus pradeda jausti vienatvę ir apatiją, abejoti savimi. Kiekvienas Zodiako ženklas gali pritraukti meilę, žinodamas charakterio ir temperamento savybes, suteiktas jam gimus.

Dėl laimės ir harmonijos asmeniniame gyvenime tikrai verta kovoti. Mūsų protėviai suprato didžiulę šeimos, meilės ir ištikimybės svarbą, todėl nuo senų senovės jie naudojo įvairius amuletus, talismanus, padedančius išsaugoti ir sustiprinti šį nuostabų jausmą. Vienas stipriausių buvo laikomi meilės amuletai ir talismanai, kuriuos naudojant žmonės greitai susirasdavo artimą sielai žmogų ir sustiprindavo ryšius šeimose. Be to, talismanai padeda ne tik atgaivinti meilę, bet ir apsaugoti  santykius nuo pavydžių ir blogų žmonių.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šio ugningojo ženklo impulsyvumas dažnai trukdo Avinui pasinerti į tikruosius jausmus. Todėl jie neretai tampa savo greito nusiteikimo ir perdėto pasitikėjimo savimi įkaitais, o tai dažnai lemia ir nesėkmingus santykius, nelaimingą meilę ir vienatvę. Naudodamas traukiantį meilę talismaną, Avinas galėtų į savo gyvenimą pritraukti daugiau nuoširdžių ir romantiškų jausmų.

Tuo tarpu naudojant amuletą, suteiks galimybę perimti emocijų kontrolę ir Avino ženklo atstovo santykius  su priešingos lyties atstovais paversti tikra pasaka: be pavydo, išpuolių ir visiško partnerio kontroliavimo.

Avinų talismanas turi būti susijęs su ugnimi ir auksu. Tinkamos spalvos yra raudona, geltona ir oranžinė. Šio Zodiako ženklo simboliai gali būti kvadrato formos. Būtent ši forma simbolizuoja galią, jėgą ir pergalę.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis yra romantiškas iš prigimties, tačiau dažnai nepasitiki savo sugebėjimais ir nemėgsta permainų. Tokie charakterio bruožai dažnai apsunkina romantiškų santykių paiešką, nes Jautis užsiima bendraminčio ieškojimu, kuris pasidalytų savo jausmais ir emocijomis, aktyviai nesikišdamas į Jaučio vidinį pasaulį.

Tokia padėtis dažnai veda į aklavietę, todėl šio žvaigždyno atstovams padėtų iš jos ištrūkti išskirtinės meilės amuleto galia. Jam padedant,  sustiprės ne tik emocijos ir jausmai, bet ir pridės pasitikėjimo savimi nedrąsiems šio ženklo atstovams, nukreipdamas juos į tikros laimės palaimą.

Šio ženklo žmonėms puikiai tinka metaliniai papuošalai su natūraliais akmenimis. Mat akmenyse yra Žemės stichijos energijos, todėl itin tinka Jaučiams. Tuo tarpu talismanas padeda pritraukti ne tik meilę, bet ir sėkmę bei gerą sveikatą.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniams nėra svetimas flirtas, kur jie gali pasiekti tobulumo viršūnę. Tačiau šio ženklo atstovai, beieškodami romantiškų santykių, gana dažnai pasirenka ne visai tinkamą pretendentą į savo širdį. Nors šio ženklo įvairialypės asmenybės dažnai  ir  seka  savo širdies kvietimu, bet nuveda juos į netinkamą vietą. Išsirinkus tinkamą talismaną ar amuletą, Dvyniai galės atsiverti meilės jausmams ir greitai susirasti gyvenimo meilę, su kuria kartu sukurs stiprią šeimą ir džiaugsis abipusiais nuoširdžiais jausmais.

Dvyniams labiausiai tinka talismanas, siejamas su judančiu ir kintančiu daiktu. Pavyzdžiui, geras simbolis jiems būtų raktas, kaukė, knyga, rašiklis. Rekomenduojamos spalvos: geltona, oranžinė, žalia.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiai iš prigimties renkasi ramų gyvenimo būdą, todėl jų dažnai nepamatysite linksmose kompanijose. Jie pasižymi puikia intuicija, tačiau  likimas gali žiauriai pajuokauti su įspūdingais šio žvaigždyno atstovais. Norėdami rasti tikrąją meilę, Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į jiems skirtą amuletą ar talismaną. Protėvių stiprybė, įtraukta į meilės talismaną, padės jiems susirasti  ne tik patikimą partnerį, bet ir palaikyti su juo tvirtus santykius visam gyvenimui. Įsigykite šį talismaną, kuris taip pat turi apsauginę galią, sustiprinančią ir suteikiančią santykiams naujumo ir gaivumo.

Vėžio ženklo sėkmės meilėje ir geros sveikatos  talismanai – tai įvairios figūros – žuvų, delfinų, jūros vėžlių, kriauklių atvaizdai. Tuo tarpu mėnulio ar pusmėnulio formos sidabrinis pakabukas suaktyvina energiją ir sustiprina šio ženklo žmonių ryšį su aukštesniuoju „aš“.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Pasididžiavimas ir ambicijos gali užkirsti kelią šio ženklo atstovams sutikti tikrą meilę. Liūto klaida ta, kad jis apsupa save stipriais ir ambicingais žmonėmis, nesugebančiais užmegzti nuoširdžių ir ilgalaikių santykių. Jei galų gale Liūtas nusprendžia užmegzti santykius ir po to sukurti šeimą, jam neretai būna sunku suprasti partnerio jausmus. Užtat pasitelkus amuleto galią, gali padėti išsiaiškinti  pasirinkto pretendento ketinimus. Tuo pačiu atvertų Liūtams kelią į jiems patinkančio žmogaus širdį.

Žinia, Saulės planeta kontroliuoja šį Zodiako ženklą. Todėl skaisčios Saulės vaizdai ir simboliai pritraukia Liūtui sėkmę ir meilę, padeda palaikyti gerą sveikatą. Žvaigždžių ir saulėgrąžų formos pakabučiai  – puikus amuletas, padedantis apsaugoti šio ženklo žmonių likimą nuo nelaimių ir kitų negerovių.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Išrankūs ir skrupulingi Mergelės ženklo žmonės dažnai negali rasti tikros meilės dėl keliamų aukštų reikalavimų partneriui. Jų perfekcionizmas neleidžia pažvelgti į kitus objektyviai ir surasti tas sielos stygas, kurios pradėtų virpėti, pasirodžius tinkamam partneriui. Tokiais atvejais šio ženklo atstovai  turėtų naudoti meilės amuleto jėgą. Tai padeda sąveikauti su Mergelės energija, todėl jie tampa sukalbamesni, minkštesni ir lankstesni. Amuletui pažadinus meilės galią, šio ženklo atstovus užpildys iki sielos gelmių ir padės rasti laimę.

Mergelės ženklo atstovams labiausiai tinka natūralūs akmenys, simbolizuojantys gerovę. Ypač  apvalūs ar ovalo formos, nes būtent jie suteikia sėkmę ir meilę šio ženklo žmonėms. Be to,  sustiprina energiją ir yra laikomi itin palankiais simboliais.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Neretai Svarstyklės partnerių paiešką ilgalaikiams santykiams gana dažnai atideda metams į priekį. kadangi šio ženklo atstovai linkę matyti santykių harmoniją visame kame, todėl jiems būna gana sunku teisingai pasirinkti. Žinia, net ir priimti teisingi sprendimai ne visada skatina meilę ir laimę. Užtat amuletas padės šio ženklo atstovams atverti širdį romantiškiems santykiams ir į savo gyvenimą pritraukti tikrus, o ne paviršutiniškus tarpusavio jausmus.

Svarstyklių talismanas turėtų simbolizuoti pusiausvyrą ir harmoniją. Pavyzdžiui, sidabrinis pakabukas svarstyklių pavidalu. Veneros metalas, valdantis šį planetos ženklą, yra varis, todėl variniai daiktai ir papuošalai yra ypač naudingi meilei pritraukti.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionams dažnai būna sunku suvaldyti siautėjančias emocijas, kurios juos blaško iš vieno kraštutinumo į kitą. Paslaptingieji Skorpionai retai atskleidžia tikruosius savo jausmus. Jie bijo atstūmimo ar pajuokos, galintys visam laikui išvesti iš pusiausvyros šiuos emocingus žvaigždyno atstovus. Bet naudodamiesi amuletu, Skorpionai galės išsiaiškinti tikruosius pasirinkto partnerio ketinimus ir neabejoti jų ištikimybe bei abipusiais jausmais.

Skorpionams pasisekė ir dėl to, kad naudojant jiems tinkamus talismanus, ne tik padeda pritraukti meilę, bet ir sustiprina energiją. Todėl aktyviai naudokite juos, jei norite kažko daugiau. Tuo tarpu monetos  irgi lemia sėkmę meilėje. Šio Zodiako ženklo atstovams labiau tinka varlės atvaizdo simboliai, nes šis ženklas yra susijęs su Vandens stichija ir virsmo elementu.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio atstovai kupini prieštaringų emocijų ir jausmų. Jiems gali būti sunku sustoti ieškant naujų pojūčių, todėl jiems sunku pasirinkti partnerį. Neramumas ir aistra verda Šaulio širdyse, dažnai sukeldami žmonių nusivylimą. Beprecedenčio slavų amuleto galia padės jiems užmegzti santykius ar surasti tikrąją meilę, nurodant kelią palankiam meilės įvykių vystymuisi.

Nešiojant skarabėjo talismaną ar Fenikso paukščio pavidalu, padės Šauliui sustiprinti savo galimybes ir pritraukti teigiamą energiją bei meilę. Taip pat jiems tinka talismanai, susiję su žirgais – pasaga, arklio figūrėlė ir panašiai. Tai reiškia, kad užtikrintai atneš jiems gerovę.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis mėgaujasi abipusiais jausmais, bet dažnai jam trukdo mylėti žmogų meilė darbui. Dėl šio ženklo atstovų darboholizmo nelieka laiko susirasti partnerį, o tai dažnai sukelia neviltį ir pasineria į vienatvę. Šio ženklo atstovams meilė dažnai pakeičiama „grožio“, „statuso“, „pagarbos“ sąvokomis, todėl jie klaidingai ieško ne tų žmonių. Pasitelkę meilės amuletą, Ožiaragiai galėtų gana greitai  išvysti meilę savo širdyje, o išvien padėtų sukurti stiprią porą. Pagamintas atitinkamomis galios dienomis, šis amuletas suteiks jūsų gyvenimui pilnatvę ir tikrą laimę.

Monetos, įvairūs pakabukai ir medalionai, įvairių formų figūrėlės, galbūt senovinės – būtų geriausias Ožiaragių pasirinkimas. Jiems palankus simbolis yra vėžlio figūra. Sėkmės akmenys – oniksas, granatai, agatas.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Meilė Vandeniui greičiau reiškia tvirtą draugystę, kurioje partneriai yra gana laisvi.  Vis dėlto  ieškant tikros meilės, Vandenis gali labai daug pasiekti ir įgyvendinti savo troškimus. Kaip bebūtų gaila, bet šio ženklo atstovai yra per daug anksti atskleidžia savo jausmus, nebūdami įsitikinę dėl abipusiškumo. Todėl nešiojant amuletą, Oro stichijos atstovams suteiks daugiau įžvalgų, suteikiančių galimybę greitai suprasti abipusius jausmus su jiems tinkamais partneriais.

Be to, Vandeniai retai kada pasikliauja sėkme, todėl norint padidinti savo potencialą, pravartu būtų  naudoti ir talismanus. Jiems palankūs akmenys: lazuritas tingas, akvamarinas, ametistas, tarp metalų – aliuminis.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Neaiškumas dažnai neleidžia šio ženklo atstovams atrasti tikrą meilę. Žuvų bėda ta, kad jos nesugeba atverti ir  pripažinti savo jausmų, todėl jiems sunku susirasti ir tinkamą partnerį. Paslėptos ir kartais absurdiškos užuominos apie jų pačių jausmus dažnai atstumia potencialius partnerius nuo šio ženklo atstovų, sukeldami jiems stresą. Meilės amuletas, alsuojantis jėga, skirtas išsilaisvinti droviems ir susikausčiusiems šio ženklo atstovams, turėtų padėti jiems greitai rasti kelią į antrosios puselės širdį.

Žinia, šio Zodiako ženklo žmonės yra mistiški ir tiki likimu, todėl jiems svarbu pasirinkti tinkamus talismanus ir amuletus. Žuvims gerai tinka viskas, kas susiję su vandeniu: koralai, žuvies figūrėlės, perlai. Jūrų simboliai suteiks jiems ramybę ir laimę.

Žinia, surasti meilę ir išlaikyti ją visą gyvenimą nėra lengva užduotis. Tačiau susiradus jums tinkamą meilės amuletą, kiekvieno Zodiako ženklo atstovas gali surasti sau artimą sielai ir širdžiai žmogų. Mat amuleto ar talismano energija, susipynusi su žmogumi, suteikia galimybę teigiamai paveikti jo jausmus ir emocijas.

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą