Zodiako ženklų suderinamumas plačiai paplitęs įvairiose gyvenimo sferose.  Taip pat ir mamos bei vaiko tarpusavio santykiuose. Žinant suderinamumo ypatumus, lengviau išvengti iškilusių konfliktų bei nesusipratimų, auginant ir auklėjant savo atžalas.

Маma, gimusi po  Avino Zodiako ženklu

Вendraudama su savo vaikais, Avino ženklo mama nė nemėgina slėpti savo lyderio savybių. Ji mėgsta vadovauti, organizuoti vaiko poilsį, parenka jam būrelius savo nuožiūra ir  kelia balsą, jei atžala prieštarauja ir yra nepaklusnus.

Šio ženklo mamoms bene geriausiai pavyksta sutarti su vaikais, gimusiais po Oro stichijos ženklais: Dvyniais, Svarstyklėmis, Vandeniu. Iš Ugnies stichijos ženklų visai gerai sutaria su Šauliais. Tačiau labai sunku prieiti prie abipusio sutarimo, jei ir mama, ir vaikas priklauso Avino Zodiako ženklui. Mat abu laikosi savo, abu stengiasi būti lyderiais ir pranašesni vienas už kitą.   Nelengvai šio ženklo mamai susiklosto santykiai ir su Vandens ženklo vaikais: Vėžiu, Skorpionu ir Žuvimis.

Маmа, gimusi po Jaučio Zodiako ženklu

Šio ženklo moteris – motinystės pavyzdys. Ji linkusi pašvęsti vaikams beveik visą savo laiką, domisi jų problemomis, visada linkusi juos palaikyti. Tačiau tuo pačiu ji reikli ir neleidžia per daug atsipalaiduoti.

Tačiau net ir tokiai pavyzdingai mamai sunku atrasti tarpusavio supratimą su vaikais, gimusiais po Ugnies stichijos ženklais. Mat ji vis mėgina prislopinti ar net užgesinti  savo atžalų, gimusių po Avino, Liūto ir Šaulio ženklais, energiją. Nelengva jai susitvarkyti ir su Oro ženklais, nuolat nenustygstančiais vietoje Dvyniais ir Vandeniais. Užtat su mažaisiais Vandens stichijos ženklų atstovais – Žuvimis, Vėžiu ir Skorpionu, jos santykiai susiklosto nuostabiai lengvai. Šių ženklų vaikai tiesiog dievina savo mamą, gimusią po Jaučio ženklu.  Beje, geri ir šilti santykiai ir su vaikais, gimusiais po tuo pačiu ženklu, kaip ir mama.

Маma, gimusi po Dvynių Zodiako ženklu

Dvynių ženklo moteris visada stengiasi palaikyti su savo vaikais draugiškus santykius.  Todėl jos niekaip negalima pavadinti griežta mama. Tikėtina, kad ji nesunkiai nusistato gerus ryšius su beveik visų Zodiako ženklų vaikais.

Bet ir tokiam lengvai bendraujančiam, komunikabiliam žmogui, kaip Dvynių mama, iškyla sunkumų dėl abipusio supratimo su mažaisiais vėžiukais, skorpioniukais ir Mergelėmis.

Vis dėlto geriausiai santykiai susiklosto su Oro stichijos  atstovais: Dvyniais, Svarstyklėmis, Vandeniais. Gali palaikyti neblogus santykius ir su Ugnies ženklais: Liūtu, Avinu, Šauliu.

Маma, gimusi po Vėžio Zodiako ženklu

Šio ženklo moteriai būdingas įgimtas  stiprus motinystės instinktas.  Ji gal net per daug  rūpinasi, saugo ir globoja savo atžalą. Net ir tada, kai vaikas tampa pilnametis. Bet, neduok Dieve, atsitiktų kas nors su jos vaiku, tai skriaudėją sudraskytų į gabalus arba perkąstų gerklę.  Todėl Vėžio ženklo motinos emocinis artimas ryšys su savo vaiku  dažnai nenutrūksta ir visą gyvenimą. Ji sugeba atrasti raktelį į savo mažylio širdelę, nesvarbu, po kuriuo Zodiako ženklu būtų gimęs.  Nebent nelemta išimtis galėtų būti vaikai, gimę po Avino, Dvynių ir Skorpiono ženklu.  Bet bene šilčiausi ir kupini pasitikėjimo santykiai susiklosto su mažaisiais jautukais ir vėžiukais.

Маma, gimusi po Liūto Zodiako ženklu

Šio ženklo moteris išsiskiria iš kitų savo valdingu ir tvirtu charakteriu. Neretai tai pasireiškia ir per savo vaiko, kaip asmenybės, slopinimą. Mat Liūto mama nori, kad jos vaikas būtų pats  protingiausias, pats talentingiausias, pats gražiausias…

Vis dėlto gana sėkmingai dera Liūto ženklo mamos charakteris su vaikais, gimusiais po Dvynių, Vandenio, Mergelės, Avino ženklais. Taip pat ji pakankamai gerai sutaria ir su Žuvų, Skorpiono, Ožiaragio ženklų vaikais. Tačiau su mažaisiais liūtukais dažniausiai nepavyksta  prieiti prie bendro sutarimo. Tai dar kartą patvirtina, kad dviem Liūtams labai sunku įsitekti vienoje scenoje ir būti dėmesio centre.

Маma, gimusi po Mergelės Zodiako ženklu

Šio Zodiako  ženklo mamos požiūris į vaikų auklėjimą – itin atsakingas, pedantiškas ir bet  didelių emocijų. Mergelės mamos spaudžia, kad vaikas būtų darbštus, disciplinuotas, tvarkingas ir siektų būti tobulas. Greičiausiai dėl tos pačios priežasties šio ženklo mama  neįsiklauso, todėl prastai supranta emocinius vaiko poreikius. Be to, jai gana dažnai nepavyksta sutarti su vaikais,  išsiskiriančiais iš kitų stipresnėmis emocijomis, jautrumu ir subtilumu. Tai yra su Dvyniais, Vandeniais, Svarstyklėmis ir Žuvimis.  Užtat jai nesunkiai pavyksta atrasti sąlyčio taškų su Žemės stichijos ženklų atstovais: Mergele, Jaučiu ir Ožiaragiu.  Beje, santykiai su mergaitėmis būna darnesni, nei su berniukais.

Маma, gimusi po Svarstyklių Zodiako ženklu

Šio ženklo moteris nepaprastai švelni ir rūpestinga mama. Ji savo atžalai ne tik mama, bet ir draugė, patarėja ir net psichologė. Svarstyklių moteris – diplomatė iš prigimties, sugebanti atrasti priėjimą beveik prie bet kurio vaiko. Tačiau, žinia, kiekviena taisyklė turi ir išimčių: mamai, gimusiai po Svarstyklių ženklu, „kietas riešutėlis“ gali būti Jaučio, Ožiaragio ir Vėžio ženklo vaikai.

Užtat puikiai susiklosto santykiai su savo ženklo vaikais. taip pat ir su dvyniukais, skorpioniukais bei Mergelėmis.

Маma, gimusi po Skorpiono Zodiako ženklu

Šio ženklo mamos vaikų  auklėjimo klausimais – reiklios, valdingos, giežtos. Be to, jos  principingos, įžvalgios, turi labai gerą nuojautą, todėl labai gerai jaučia ir savo vaikus.  Bet didelę kantrybę ir pakantumą šio ženklo mamos turėtų parodyti savo vaikams, gimusiems po Ugnies stichijos ženklais – Liūtui, Avinui ir Šauliui. O mažasis Skorpionas gali būti mamai stiprus konkurentas dėl savo užsispyrimo, atkaklumo ir sugebėjimo atstovėti savo nuomonę bei poziciją. Užtat su Žuvimis, Vėžiais, Mergelėmis, Jaučiais ir Ožiaragiais santykiai susiklosto ganėtinai harmoningai.

Маma, gimusi po Šaulio Zodiako ženklu

Vaikai su šio ženklo mama visada jaučiasi labai gerai ir komfortiškai. Ne tik dėl to, kad ji sugeba labai atidžiai ir dėmesingai išklausyti vaikiškas problemas, negaili naudingų patarimų, sugalvoja daugybę įvairių pramogų ir linksmų užsiėmimų bei įdomių žaidimų. Galima sakyti,  Šaulio ženklo mamos tobulas suderinamumas su vaikais, kurie priklauso Ugnies stichijos ženklams: Avinui, Liūtui, Šauliui. Taip pat neblogai ir su Dvyniais, Svarstyklėmis bei Vandeniais.  Kiek prasčiau susiklosto santykiai su Žemes stichijos atstovais. Bet reikia įdėti ypač nemažai pastangų, norint atrasti abipusį sutarimą su Vandens stichijos vaikais: Skorpionais, Vėžiais ir Žuvimis.

Маma, gimusi po Ožiaragio Zodiako ženklu

Šio ženklo moterys paprastai laikosi griežtų taisyklių auklėdamos vaikus. Todėl jie puikiai žino, ką reiškia griežta disciplina ir dienotvarkė. Užtat su tokia mama vaikai užauga darbštūs, atsakingi, pareigingi. Tiesa, gal kiek jiems stinga jos meilės, dvasinės šilumos ir emocinių išgyvenimų.

Ožiaragio mama paprastai gerai sutaria su vaikais, gimusiais po Jaučio, Mergelės, Ožiaragio Zodiako ženklais.  Neblogi santykiai susiklosto ir su Skorpionais bei Vėžiais.  O štai nenustygstantys vietoje Ugnies stichijos atstovai: Liūtas, Šaulys ir Avinas neretai išveda mama iš kantrybės, todėl rizikuoja užsidirbti bausmę.

Маma, gimusi po Vandenio Zodiako ženklu

Šio ženklo moteris nepersistengia auklėdama vaikus ir rūpindamasi jais.  Bet Vandenio ženklo mama visada žino, kad jos vaikas yra asmenybė ir stengiasi nuo mažumės atskleisti  jo individualumą. Vandenio mama – griežtų bausmių priešininkė. Ji stengiasi ir linkusi aptarti iškilusį konfliktą ir atrasti protingą išeitį. Su tokia mama bene geriausiai jaučiasi mažieji Vandeniai, Žuvys, Dvyniai, Skorpionai ir Vėžiai.

Kiek prasčiau santykiai susiklosto su Ožiaragiais, Mergelėmis, Liūtais ir Jaučiais.

Маma, gimusi po Žuvų Zodiako ženklu

Žuvų ženklo moteris savo vaikams būna ne tik gera mama, bet ir draugė, ir autoritetas, kuria jie didžiuojasi. Ji negaili jėgų ir laiko turtindama savo vaiko vidinį pasaulį ir tuo pačiu stiprindama emocinį ryšį su savo atžala.  Žuvų ženklo mama nežino, ką reiškia būti griežtai ir bausti savo vaikus.

Vis dėlto šio ženklo atstovei neretai būna sunku palaikyti harmoningus santykius su vaikais, kurie priklauso Ugnies stichijos ženklams: Avinu, Liūtu ir Šauliu. Šių vaikų energija nesuderinama su Vandens stichijos mamos energija. Ypač glaudūs emociniai ryšiai sieja Žuvų mamas su mažosiomis žuvytėmis, vėžiukais ir skorpioniukais. Taip pat šilti santykiai susiklosto ir su Vandenio, Svarstyklių, Jaučio ženklų atstovais.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą