Horoskopas – tai ne tik dvasios ir Visatos būsena, bet ir tam tikro gyvenimo būdo teiginys, kuris, žinoma, atsispindi ir mūsų įpročiuose miegoti. Bet kodėl vieniems žmonėms reikia daugiau miego nei kitiems? Tai priklauso ir nuo individualių bioritmų, ir nuo sveikatos būklės, ir nuo charakterio, į kurį dažnai įsiterpia „kosminis ryšys“. Todėl miego kiekis ir miego įpročiai gali būti tiesiogiai susiję su Zodiako ženklu. Nors Amerikos nacionalinis miego fondas suaugusiems rekomenduoja 7–9 valandas miegoti, kai kurie žmonės sėkmingai pažeidžia šią normą ir jaučiasi budrūs bei sveiki, miegodami mažiau. 2011 metais televizijos milžinė CNN netgi pranešė, kad tam tikra genetinė mutacija leidžia kai kuriems žmonėms, kurie miega itin mažai laiko, funkcionuoti dar geriau nei visi kiti. Svarbu patikslinti, kad pagrindinis klausimas – miego paskirtis – vis dar yra mokslo paslaptis.

 

Avinas

Avinams miego reikia daug daugiau, nei jie miega. Tai labiausiai „nuskriaustas“ ženklas iš viso tuzino – miega vidutiniškai 4-5 valandas. Nereikia nė sakyti, kad tai menka poilsio dozė? Viskas dėl ženklo prigimties, kuris siaubingai bijo iškristi iš lenktynių ir prarasti užsitarnautą statusą. Todėl Avinas mažai miega, nes nori kuo greičiau grįžti į veiklą ar darbus. Kitas bruožas – energijos perteklius, kurį būtina išnaudoti. Priešingu atveju – jie neužmigs. Turėdami tvirtą valią, vis tiek turėtumėte „priversti“ save (ar draugą Aviną) daugiau miegoti  vėsiame kambaryje, skambant klasikinei muzikai, kad nuramintumėte aktyvų protą. Kitas geras patarimas – sudeginti energijos perteklių mankštinantis.

 

Jautis

Visiems fiksuotiems ženklams, tarp kurių yra ir Jautis, miego kokybė yra labai svarbi. Daug daugiau nei jo kiekis. Šį ženklą valdo Venera, planeta, atstovaujanti visa, kas gražu. Todėl šio ženklo naktiniam poilsiui didelę įtaką daro aplinka – kambarys turi būti skoningai įrengtas ir palaikoma nepriekaištinga švara. Taigi, jei turite problemų su miegu, pabandykite pakeisti miegamąjį, kad jis būtų vizualiai patrauklesnis.

Jautis yra beprotiškai užsispyręs, todėl jei vakare įsileisite į diskusiją, jus tikrai užklups nemiga. Be to, šio ženklo priklausomybės polinkiai reiškia, kad jo atstovams likus kelioms valandoms iki miego nederėtų gerti alkoholio ar žaisti kompiuterinių žaidimų. Svarbu! Jaučiui labiau nei kitiems ženklams reikia švelnaus ir subtilaus pabudimo, tik taip jis gali nusiteikti gerai dienai.

 

Dvyniai

Nenuosekliausi miego atžvilgiu yra Dvyniai, kurie gali miegoti nuo dviejų iki dvylikos valandų per dieną. Tikroji padėtis ir norma yra kažkur per vidurį. Dvyniai yra beprotiškai įtartinas ženklas. Bet kokią situaciją ar pokalbį jie tikrai perkels į save, todėl visada nerimauja, „ką apie juos galvoja kiti“. Be to, dažnai jiems atrodo, kad kitas jų tiesiog nekenčia. Kaip čia miegoti! Todėl norint ramiai pailsėti, jiems labai svarbu likus kelioms valandoms iki miego išjungti mobilųjį telefoną arba palikti jį kitame kambaryje. Geriausias būdas Dvyniams užmigti – užsiimti kvėpavimo praktika, kad nuramintų protą.

 

Vėžys

Namiškiausias Zodiako ženklas Vėžys geriausiai miega savo lovoje ir gali patirti nemigą keliaujant ar svečiuojantis kitų namuose. Mėnulio valdomas, simbolizuojantis miegą, Vėžys turėtų solidžiai pailsėti aštuonias valandas. Kaip ir guldant vaikus, jam reikalingi vakariniai atsipalaidavimo ritualai: vonia, žvakės, pižama ar naktiniai marškiniai. Dar viena svarbi detalė – antklodė! Vėžys be antklodės kaip be kiauto – jiems reikia vienas kito. Jei šio Zodiako ženklo atstovams būna sunku užmigti, pabandykite susirangyti. Ir nepamirškite elgtis su savimi tokiu pat švelnumu ir meile, kaip ir su visais jums taip rūpimais žmonėmis.

 

Liūtas

Ugnies stichijos atstovas Liūtas negali miegoti vienas, jam būtinai reikia lovoje mylimo žmogaus, prie kurio galėtų prisiglausti. Ir nors šio ženklo atstovai gali miegoti vidutiniškai septynias valandas per parą, jiems patiems ne visada reikia tiek miego. Gimusieji po šio karališkojo žvaigždyno ženklu  ir globojami net kelių planetų, yra aistringi vakarėlių lankytojai. Jų energiją ne taip lengva nuraminti. Įdomus bruožas: Liūtai geriausiai miega ant nugaros, kaip didelės įspūdingos ir tingios katės. Ir jiems taip pat reikia erdvės atsipalaiduoti: jų miegamasis yra beveik didžiausias kambarys namuose, o lova – karališka.

 

Mergelė

Paprastai Mergelėms reikia labai mažai miego, kad jaustųsi „gretose“. Tiek, kad kai kurie iš jų tenkinasi tik trimis ar keturiomis valandomis (kaip ir Avinas). Šie neramūs ženklo atstovai linkę nerimauti dėl visko, todėl juos kamuoja perdėtas analitinis, neurotiškas, kritiškas mąstymas. Ir vis dėlto, deja, būtent Mergeles košmarai kamuoja dažniau nei kitus. Psichologinis triukas – dienoraštis – padės jiems numalšinti nerimą. Prieš miegą užsirašykite visas savo mintis, kad sumažintumėte nervinį savikritinį stresą. Be to, naudokite levandų kvapą, kad patektumėte į svajonių pasaulį.

 

Svarstyklės

Svarstyklėms, nuolat ieškančioms pusiausvyros gyvenime, kasnakt reikia gerų devynių valandų miego. Ir jiems tai yra geriausias antidepresantas. Ramunėlių arbata, dailūs naktiniai marškiniai ar pižama ir mėnulio šviesa lange garantuoja, kad Svarstyklės galės gerai pailsėti. Gimusieji po šiuo žvaigždynu labai išrankūs miegoti. Nė už ką nenori miegoti ant sofos! Jie tikrai labai myli savo lovą ir gali joje praleisti daugiau laiko. Pavyzdžiui, su knyga ar žiūrėdama serialus, kad išlaikytų fizinę ir psichinę harmoniją.

 

Skorpionas

Aistringam Skorpionui dažniau nei kitiems ženklams kyla nakties miego sutrikimų. Jie gimsta su labai aktyviu, žingeidžiu ir intuityviu protu, kuris ir naktį neretai būna pernelyg aktyvus. Tamsusis paros metas pripildo juos daug energijos. Jie puikiai jaučiasi ir po vidurnakčio. Aštuonios valandos yra daugiau nei pakankamai atsargoms papildyti. Su sąlyga, kad kambarys bus labai tamsus, kad patalynė taip pat bus tamsių spalvų. Skorpionai atsibunda lėtai ir neskubėdami, prisimindami ir analizuodami savo sapnus.

 

Šaulys

Galima sakyti, kad šiam ženklui reikalingas miego kiekis yra minimalus. Dėl tikslo (pavyzdžiui, kūrybinio impulso) jie gali nemiegoti keletą dienų, ir, svarbiausia, neatrodys pavargę ar iškankinti. Šaulys miegą dažnai laiko erzinančia kliūtimi naujiems pasiekimams, todėl mieliau nemiega, o tik trumpam nusnūsta. Dažniausiai gimusieji žiemą sapnuoja labai prasmingus sapnus, todėl  rekomenduojama pradėti rašyti sapnų dienoraštį arba „astralinę kelionę“, jei staiga pastebėjote, kad jūsų siela naktį pabėga į tolimus kraštus.

 

Ožiaragis

Ožiaragiai paprastai miega apie 7-8 valandas, nesvarbu, kuriuo metu jie eitų miegoti. Rimčiausiam Šiam Zodiako ženklui iš keliolikos miego tiesiog užtenka. Ne daugiau. Dažniausiai Ožiaragiai tiksliai apskaičiuoja laiką, kada užmigs (tarsi spragtelėję pirštais) ir pabus, nes yra per daug drausmingi. Jie gali miegoti pora valandų ilgiau nei įprastai, tik įsitikinę, kad darbas niekaip nenukentės. Vienintelis dalykas, kuris gali sutrikdyti šį „grafiką“, yra stresas. Todėl kelios minutės meditacijos prieš miegą padės atkurti dvasios ramybę.

 

Vandenis

Jei gimėte Vandeniu, jūsų kūnas ir protas greičiausiai visada juda ir jūs reguliariai miegate tik 5–6 valandas. Šio ženklo žmonės visada prisiverčia budėti iki paskutinio. Jie visada apie ką nors galvoja – apie juos supančius žmones; apie tai, ką jie galvoja apie juos; apie ateitį; apie darbą ir panašiai. Pakankamas miegas Vandeniui tampa kone antruoju darbu. Vakaro joga, karšta vonia ir bandymas „atsijungti“ nuo bet kokių dalykėlių padės  greičiau užmigti ir geriau išsimiegoti.

 

Žuvys

Pagaliau atėjo laikas pakalbėti apie pagrindinį horoskopo miegalį. Jautrioms ir svajingoms Žuvims reikia bent devynių valandų gilaus miego, o jei paklausite jų pačių,  tai atsakys, kad gali lengvai permiegoti visas 18. Žuvims tai ne tik būdas atsipalaiduoti fiziškai, bet ir durys į svajonių pasaulį, kuris padeda jiems nusiraminti dvasiniame lygmenyje. Tai yra jų būdas apsisaugoti nuo grubaus išorinio pasaulio ir būti laimingiems. Miegas Žuvims yra malonus užsiėmimas, kuris ne tik būtinas išgyvenimui, bet ir toks pat malonus kaip geros knygos skaitymas ar jaudinančio filmo žiūrėjimas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą