Ar norėtumėte sužinoti, ką jūsų mylimasis yra pasirengęs padaryti dėl jūsų iš meilės? Tada perskaitykite šį horoskopą ir sužinosite.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas gali neatpažįstamai pasikeisti dėl meilės. Kaip suprantate, iš tikrųjų jam tai būtų žygdarbis, nes, jo manymu, tik geriausias, gražiausias, supratingiausias ir taip toliau, gali būti tobulas vyras, kurio norėtų bet kuri moteris. Tiesa, bet meilė daro tokius stebuklus ne visiems šio ženklo atstovams. Kai kurie teigia pažinojo moterį, kuri savo akimis mačiusi gyvą Aviną, kuris iš meilės savo mylimajai, vieną savaitgalį atsisakė eiti su draugais žvejoti.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Dėl meilės Jautis gali padaryti daug ką, jei ne viską. Pavyzdžiui, atsisakyti patogių gyvenimo sąlygų.  Jums atrodo, kad  tai nieko nereiškia?!  O Jaučiui komfortas yra egzistencijos prasmė. Bet kai tik Jautis supras, kad meilė jo rankose ir ji niekur nebedings, stengsis kuo greičiau grįžti prie savo įprastų ir kasdienių įpročių.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai atlieka tikrai didvyrišką žygdarbį: vardan meilės sau, jie gali atsisakyti visų kitų meilių – tiek buvusių, tiek potencialių būsimų. Kitaip tariant, Dvyniai yra nepaprastai ištikimi… sau. Tiesa, sako, kad galėtų pasiaukoti nebent tik dėl beprotiškos meilės. Bet tikriausiai jie meluoja.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Dėl meilės Vėžys yra pasirengęs išlysti iš savo apvalkalo ir apnuoginti savo vidinį pasaulį. Bet tik vieną kartą! Kita vertus, šis didvyriškas žygdarbis dažniausiai lieka nepastebėtas, nes tai įvyksta  kurią nors dieną per 25 santuokos metus, kai Vėžys pagaliau įsitikina, jog būtent ta antroji pusė yra jo didžioji gyvenimo meilė. Bet šio ženklo atstovo deklaravimas vis tiek yra labai vertingas: jis tikrai nuoširdžiai tiki, kad dėl meilės galima padaryti neįmanomus dalykus.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Dėl meilės Liūtas gali pamiršti save ir pradėti galvoti apie kitus. Supraskite teisingai: nepadaryti ką nors dėl kitų, nepasiaukoti, o tiesiog galvoti. Nepaisant to, laimingoji moteris, kuriai pasisekė įsimylėti Liūtą, gaus viską, tiksliau, beveik viską. Nes paprastai Liūtai nesupranta, kaip galima norėti ko nors, apart šlovės ir valdžios, dominavimo, būti aukščiau kitų. Tiesa, iš didelės meilės jis gali padovanoti savo mylimai moteriai ir papuošalą su deimantais!

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Pasakysime trumpai, tiesiai ir šviesiai: Mergelė dažnai nežino, ką gali padaryti dėl meilės.Viskas.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Dėl meilės Svarstyklės yra pasirengusios užrakinti savo širdį tvirta spyna atiduoti raktą mylimajai  ir daugiau nieko nebeįsileisti iki gyvenimo pabaigos. Tai yra nustoti skrajoti padebesiais ir pagaliau imtis rimtų darbų. Prireikus ir išplauti grindis ar indus. Nuolat ir nekamuojami priminimų. Kaip ir bet kuriam kitam, mums atrodo, kad Svarstyklės yra tikrai labiausiai herojiškas ženklas.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Pavojinga akimirka! Įsimylėjęs Skorpionas yra tikrai pasirengęs viskam. Taigi, jei ryte pastebėjote, kad nuo jūsų namo tvoros iki  langų kasama duobė, gali būti, kad Skorpionas ruošiasi įrengti baseiną jūsų namo kieme. Priežastis labai paprasta ir žemiška – tai jo meilės įrodymas, kad nesivargintumėte eiti prie upės, o galėtumėte bet kurią akimirką mėgautis savo baseino vandens purslais.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Tai ženklas, kuris dėl meilės iš tikrųjų gali viską, pradedant žodžiais, kurių nepatvirtina nei moralinis, nei baudžiamasis kodeksas, baigiant veiksmais. Svarbu tai ir nereikėtų savęs apgaudinėti: pats Šaulys savo veiksmų nelaiko žygdarbiu. Šiandien jūs, o rytoj gali būti kita. Tai reiškia, kad  Šaulys meilė nepastovi ir nepatikima.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis pasirengęs ne tik aukotis, bet ir viską atleisti dėl meilės. Bet svarbu suprasti štai ką:  Ožiaragiai nėra linkę labai įsižeisti ar ilgai nešioti savyje nuoskaudas. Tiesiog šio ženklo atstovai daug ką daro viską labai gerai apskaičiavę. Įsimyli taip pat iš …išskaičiavimo. Ir kaip jūs suprantate, jei moteriai reikia atleisti, tai reiškia, kad Ožiaragis apsiriko skaičiuodamas, ko teoriškai neturėtų būti. Kaip ten bebūtų, bet įsimylėję Ožiaragiai į tai nebekreipia dėmesio.  O tai reiškia, kad jis  ne tik atleidžia mylimajai, bet ir įtraukia ją į „nenumatytų išlaidų“ sąrašą.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis yra pasirengęs vesti dėl meilės. Ir tuo viskas pasakyta. Nesupratote? Tai reiškia, kad Vandenis daugiau jau niekam nepasirengęs, bet galite būti tikros: jis didžiuosis savo didvyrišku poelgiu iki gilios senatvės ir nuolat primins žmonai, kaip jis pasiaukojo dėl jos ir kiek daug davė jai!

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Vienintelis ženklas, kuris apskritai nesugeba nieko padaryti dėl meilės. Visiškai. Tiksliau, pats ženklas yra tvirtai įsitikinęs, kad kiekvieną dieną jis atlieka didvyrišką žygdarbį  vardan gražios panelės ar patinkančios moters. Greičiausiai dėl to, kad apskritai Žuvims viskas, ką jie daro, yra žygdarbis!

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą