Oligarcho žmona Aliona Kravec su dukrele Daniella

Žinoma Rubliovkos ponia, aukštuomenės vakarėlių liūtė, milijardieriaus žmona Aliona Kravec  papasakojo apie savo šeimą, dukterį ir keliones. Bet pirmiausiai ponia pasigyrė, kad ištekėjo antrą kartą už pirmojo vyro Ruslano. Tiksliau, laikinai buvo išsiskyrę. Ir iš karto pažėrė patarimų dar  nesukūrusioms šeimų merginoms: „Įsidėmėkite, kad tobulų vyrų, kaip ir moterų, nebūna! Bet vyras pirmiausiai turi būti geras, dosnus ir ištikimas. Ir mokėti apginti savo išrinktąją!“

Žino, kur slypi tiek šeimos laimė, tiek ir asmeninis tobulėjimas

Aliona įsitikinusi, kad tobulo vyro galima laukti visą gyvenimą ir nesulaukti. Todėl padaryti iš jo tobulą – moters užduotis! Pašnekovės tvirtinimu, norint išlaikyti greta savo išrinktąjį,  reikia būti jam „nepagaunama būtybe“, nes vyrai iš prigimties yra medžiotojai.  „Beje, šios nuostatos pageidautina laikytis ir santuokoje. Todėl tikrai neverta  užsiangažuoti ties žinomu posakiu, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį. Šis posakis tinka tik primityviems vyrams, bet save gerbiančioms moterims tokių tikrai nereikia. Aš dažnai organizuoju kursus, kur negailiu moterims daug naudingų patarimų. Ateikite ir įsitikinsite!“, – netikėtai pasiūlė Aliona.

Žavinga moteris patikino, kad tai ne šiaip sau tušti žodžiai, nes ji pati laikosi tų principų, todėl yra mylima ir laiminga! „ Aš nepratusi, ką nors sau atsakyti. Patys spręskite: rengiuosi tik žinomų pasaulyje drabužių dizainerių kurtais rūbais. Aišku, niekada neperku drabužių internetu. Kai būnu Maskvoje, tai per mėnesį išleidžiu vidutiniškai  20 tūkst. JAV dolerių. O kai išvykstu į užsienį, ypač į Vakarų Europą, išleidžiu pusantro-du kartus daugiau“, – gyrėsi Rubliovkos ponia.

Be to, Aliona sakė turinti visą komandą aptarnaujančio personalo:  dvi namų tvarkytojas (viena atsakingą už švarą namuose, kitą – už garderobą), vairuotoją, sodininką, apsaugininką, virėją. „Ir visa tai tik mylimo vyro dėka, kuris mane myli, vertina ir brangina. Jis gyvena dėl manęs, o aš dėl jo. Mes palaikome vienas kitą, per gyvenimą einame koja kojon. Štai čia ir slypi tiek šeimos laimė, tiek ir asmeninis tobulėjimas“, – didžiuodamasi pridūrė ji.

Alionos vyras nupirko namą dar 2000 metais, kai Rubliovka tik pradėjo įgyti elitinio rajono statusą. Jų kaimynai buvo  žinomi politikai, verslininkai, aktoriai, šou verslo žvaigždės.

„Juk norisi gyventi komfortiškai , kad šiuolaikiškas būtų ne tik mūsų namas, bet ir viskas aplink“, – sakė pašnekovė.

Nors ji ir neneigė, kad be kai kurių Rubliovkos minusų, yra galybė pliusų: geriausi restoranai pasaulyje, ištaigingos parduotuvės, grožio salonai, SPA centrai, uždari klubai. „Šį sąrašą galima būtų tęsti ir tęsti, – sakė moteris. – Beje, visai neseniai atšvenčiau savo gimimo dieną! Tai buvo nepamirštama! Atskirai noriu pasakyti apie dovanas. Šiais metais svečiai eilinį kartą galėjo mane nustebinti. Vienas mano senas draugas, kuris užsiima antikvariniais dalykais ir renka visame pasaulyje retus egzempliorius, padovanojo man senų laikrodžių kolekciją. Aš be galo laiminga“, – sakė Aliona.

Rubliovkos senbuvė pasakojo, kad  neseniai su šeima atostogavo saulėtoje Andalūzijoje, prie Viduržemio jūros. „Jos pakrantę vadina „Costa del Sol“, išvertus iš ispanų kalbos tai reiškia „Saulės krantas“, – demonstravo savo ispanų kalbos žinias Aliona. – Man labai patinka ir Marbelja – Ispanijos perlas. Tai nuostabus tropinio klimato kurortas. Jautiesi kaip rojuje, kur

300 dienų per metus šviečia saulė ir kur apima ramybės ir atsipalaidavimo būsena“.  Žavinga šviesiaplaukė sakė nuvykstanti ten su šeima  3-4 kartus per metus. Nes jie turi ten ir nuosavą vilą, ir labai daug draugų tiek tarp rusų, tiek ir ispanų bei kitų europiečių. Todėl jos dukrelė irgi nenuobodžiauja, nes neatsigina mažųjų gerbėjų.

Pozavimai pozavimais, bet negalima pamiršti ir poilsio

Anot Alionos, Marbelja – tūsovkių miestas. Ir, žinoma, viena brangiausių vietų visoje Ispanijos pakrantėje. Ten pat yra daug uždarų elitinių klubų ir restoranų, į kuriuos žmonės negali įeiti tiesiog „iš gatvės“. Jau nekalbant apie privačius vakarėlius vilose ir jachtose.

Moteris džiaugėsi, kad šį kartą pavyko suderinti poilsį su darbu. Pozavo dviem garsiausiems pasaulyje blizgiems žurnalams, todėl apsistojo viename labai garsiame viešbutyje- muziejuje, turinčiame turtingą aristokratinę istoriją. Viešbutis skendi prabangoje – daugybė antikvarinių daiktų, skulptūrų ir senų paveikslų. Jame šeši ištaigingi restoranai, kurie nėra prastesni už garsųjį „Michelin“. Nuostabus SPA, dideli golfo aikštynai, nes Aliona mėgsta žaisti golfą ir, sakė, visai  neblogai sekasi. Galiausiai, keletas spalvingų baseinų su fontanais, gali pasinerti į sodrią pietinę augmeniją ir svaiginančius, gerai prižiūrimus sodus ir jaustis palaimos viršuje.

Vasarą Europa dažnai alpsta nuo karščio. Ispanija taip pat nėra išimtis. „Pozavimai pozavimais, bet negalima pamiršti ir poilsio. Daugiausiai laiko praleidžiame su mūsų dukra Daniella viešbučio paplūdimyje ar prabangiame baseine. Viešbučio teritorijoje taip pat yra sraigtasparnio aikštelė, ant kurios nuolat savo privačiais sraigtasparniais nutupia neaiškios kilmės asmenybės. Be to, visai netoliese yra labai brangių, išskirtinių, retų automobilių parkas,- Aliona noriai dalijosi įspūdžiais. Jos tvirtinimu, visai neseniai buvo didžiulis įspūdingų automobilių šou,  kainuojančių ne mažiau, kaip vienas milijonas eurų!  „Tai tiek antikvariniai, tiek ir modernūs automobiliai. Tai vadinamieji „limited edition“ ( „ribotas leidimas“- red.)  automobiliai, kurių pagaminta ne daugiau kaip dešimt vienetų!“, – tvirtino oligarcho žmona.

Anot Alionos, šiame viešbutyje viskas tik turintiems labai daug pinigų. Gana paprasta paslauga – gali užsisakyti sraigtasparnį iškylai ar nedidelį  orlaivį skrydžiams į kitas madingas vietas, esančias netoliese – Monaką, Ibisą arba Sardiniją. Taip pat galima užsisakyti bet kokį kruizą jachta ir mažiausiai milijoną raudonų rožių savo elegantiškame viešbučio kambaryje! „Mes dviem valandoms išsinuomojome sraigtasparnį, apskridome visą pakrantę netoli Marbeljos ir net nuskridome į Granadą, kad iš aukštai pamatytume senovinį miestą ir pasaulinio garso Alhambrą – maurų valdovų rūmų ansamblį. Anksčiau teko lankytis ten kaip eilinei turistei, bet vaizdas iš dangaus buvo fantastiškas. Ekskursiją sraigtasparniu sumokėjome 1,5 tūkst. Eurų“, – Aliona skaičius ištarė taip, tarsi ši kelionė būtų buvusi pusvelčiui.

Žinoma, rusų oligarcho šeimyna neapsėjo ir be jūros pramogų. Aliona sakė, kad jai nepatinka ilgai plaukioti jachta vienoje vietoje, nes labai nuobodu. Todėl pasirinko trumpą kelionę išilgai pakrantės, o išvien užsuko į Maroką, Tanžero miestą ir Ispanijos Seutą – tai tik 2-3 valandos nuo Marbeljos jachta.

Atostogaudama prie  jūros, Aliona visiškai pakeičia mitybos racioną – pereina prie jūros ir sodo gėrybių. Jai patinka valgyti aštuonkojus, omarus, jūros sraiges, omarus ir net jūros ežius, kuriuose, anot jos, visa Mendelejevo lentelė! Be to, moteris sakė valganti ne tik daug vaisių, bet neatsisakanti  malonumo paragauti skanių desertų net ir naktį, nes, ačiū Dievui, genetika leidžia. Be to, Ispanijoje – milžiniškas kokybiškų vynų pasirinkimas, nors moteris sakė išgerianti labai retai, nebent paragauja išskirtinių vynų rūšis. Moteris sakė jaučianti didžiulį energijos antplūdį ir teigiamą emocinį krūvį, kurį suteikia jai saulėta Ispanija. Su tokia nuotaika daug lengviau išgyventi ir Maskvos niūrias dienas, nors ir joje netrūksta žavesio! Po to Aliona lyg tarp kito pridūrė, kad viešbučio, kuriame ji apsistojo su šeima, apartamentai kainuoja 1,5 tūkst. Eurų per parą.

Dažnai užsisakė individualias ekskursijas sraigtasparniu 

Marbeljoje daug firminių parduotuvių, kur galima įsigyti garsiausių pasaulyje prekės ženklais žymėtus drabužius. „Laimei, esu nepriklausoma nuo prekės ženklo žmogus, todėl neretai teikiu pirmenybę savo stiliaus drabužiams „Alena Kravets stilius“. Be to, man labiau patinka pirkti daiktus mažuose parduotuvėse – butikuose. Apžvelgdama šimtus prekių, iš karto pamatau tą, kuri atitinka mano stilių. Patikėkite manimi, jei jaučiu, kad tai yra „mano“ daiktas, tada net nesusimąstau, kiek jis galėtų kainuoti. Aš nusipirkau keletą išskirtinių, nepaprasto grožio suknelių, palaidinių, su kuria nors jų vilkinčią netrukus pamatysite mane ekrane ir vakarėliuose Maskvoje! Žinoma, palepinu  madingais drabužėliais ir savo mylimą dukrelę Daniellą, nes ji jau mažos ponios amžiaus ir taip pat, kaip ir mama mėgsta puoštis!“, – Aliona entuziastingai pristatė savo naują garderobą.

Moteris sakė, jei dabar, pavyzdžiui, norėtų pasimėgauti gražiais Toskanos, Sardinijos ar Iskijos vaizdais – plauktų į Italiją. Jei rytoj nuspręstų palepinti savo sielą ispanų kultūros lobiais – vyktų į Ispaniją. Poryt ji galėtų paskirti pasimatymą ir Antibo mieste ar Nicoje, Prancūzijoje.

Juk ten nuostabūs paplūdimiai, gražūs kalnai, išvien su puikiu klimatu sukuriantys nepamirštamą ramybės ir palaimos atmosferą! Išnuomoto namelio kaina siekia apie 40 tūkst. Eurų per savaitę.  „Iš tikrųjų tai nėra brangu, atsižvelgiant į poilsio kokybę. Man patinka ekstremalus poilsis, o ne kaip kokiam senam žmogui tysoti paplūdimyje per dieną! Todėl du kartus per metus, paprastai žiemą ir ankstyvą pavasarį, keliaujame su šeima į slidinėjimo kurortą Alpėse, Kurševelį. Slidinėjimas Alpėse – mano sena aistra!“, – teigė Aliona.

Moteris sakė labai mėgstanti komfortą, todėl nėra pratusi ką nors sau atsakyti. „Mes paprastai apsistojame geriausiuose 5 žvaigždučių viešbučiuose, kur paros kaina prasideda nuo 1500 Eurų“, – tvirtino ji.

Anot oligarcho žmonos, dažniausiai skrendanti verslo klasėje arba privačiais lėktuvais, bet nematanti nieko blogo (kai būna keli skirtingi jungiamieji skrydžiai)  pasinaudoti ir ekonomine klase.

„Man patinka golfas ir žaidžiu jį jau gana ilgą laiką. Dažnai užsisakau ir individualias ekskursijas. Pavyzdžiui, sraigtasparniu. Tai kainuoja nuo 2000 eurų. Arba į krokodilų ūkį – suprantama, tai taip pat nėra nemokama! Būtinai surengiu sau ir šopingo  dienas. Išleidžiu įvairias sumas. Pavyzdžiui, Kurševelyje galiu lengvai palengvinti kortelę 80-100 tūkst. Eurų per dieną!“, – dalijosi savo pomėgiais oligarchinio elito įžymybė.

Aliona prisiminė ir prieš daug metų pasidavusi vyro įkalbinėjimams skristi į safario medžiokles Jungtinėse Valstijose. Netgi teko virti sriubą iš nudobto grobio ikrų. „Pasakysiu jums sąžiningai – tai padariau perlipdama per save, nes man buvo labai gaila vargšų gyvūnų“, – atviravo pašnekovė.

Oligarcho žmona nepamiršo ir  džipų lenktynių Dubajuje, kur patyrė didžiulį adrenaliną! Ir nors moteris sakė esanti trapi, bet pati vairavo automobilį ir net vos vos neapsivertė! Užtat patyrė marias malonumų, nepaisant smėlio, kurio prilindo į akis, ausis ir po drabužiais!

„Kaip sakiau, man patinka aktyvus laisvalaikis. Todėl nuoširdžiai noriu jums patarti, kad nepamirštumėte sportuoti net ir atostogaujant! Daug judėkite, vaikščiokite ir būsite geros formos. Ir tada tikrai gera nuotaika nepaliks jūsų niekada!“, – užtikrino Aliona Kravec.

Trejų metų dukteriai buvo pasamdyta guvernantė

Žurnalistų dar kartą paklausta, galų gale Aliona patikino, kad kaip nei viena kita mama žinanti, ką reiškia leisti vaiką į mokyklą, nes turi dukterį Daniellą. Žurnalistams paprašius papasakoti, kaip gyvena ir mokosi Rubliovkos oligarchų vaikai. Aliona pasakė, kad jie gyvena taip pat, kaip ir kiti vaikai: myli mamą, tėtį ir eina į mokyklą. Bet neslėpė, kad jai buvo lengviau, nei kitoms rusų moterims. Mat kai mažylė gimė, ja iš karto ėmė rūpintis dvi auklės, kurias rinkosi labai kruopščiai. Pagrindinis reikalavimas – du aukštojo išsilavinimo diplomai – medicinos ir pedagogikos ir mažiausiai 5-6 metų darbo patirtis, auklėjant vaikus. Kiekvienai auklei oligarcho žmona mokėjo apie 50 tūkst. rublių (683.03 Eurų) kas tris savaites.

Aniot Alionos, auklės atlikdavo tik smulkius pavedimus, nes iš tikrųjų dukters auklėjimu užsiėmė ji pati.  „Daug kas galvoja, kad Rubliovkos moterys užsiima tik savo asmeniniu gyvenimu, o jų vaikus moko auklės. Nors būna ir tokių atvejų, bet aš visada pati stengiuosi praleisti su  dukterimi kuo daugiau laiko. Kartais palikdavau ją ir auklėms, bet tik tada, kai man reikėdavo kur nors išvykti“, – sakė pašnekovė.

Kai Daniellai suėjo trys metai, Alionos Kravec namuose apsigyveno guvernantė, puikiai kalbanti keliomis užsienio kalbomis. Ji mokė mažylę anglų ir prancūzų kalbų.

Suprantama, mergaitė nelankė vaikų darželio. Aliona prisipažino turinti karčios patirties, todėl tiksliai žinojo, kad savo vaiko niekada neves į vaikų darželį. „Bet kam mums tas vaikų darželis? Visi pedagogai ateidavo pas mus į namus. Repetitoriaus užsiėmimų valanda Rubliovkoje kainuoja nuo 100 iki 200 JAV dolerių“, – tvirtino Aliona.

Mokyklą Daniella pradėjo lankyti būdama 6 metų. Nors mergaitės mama ir buvo prieš, bet tėtis primygtinai reikalavo.  „Kaip psichologė aš žinau, kad šešių metų vaikui vis dėlto dar per anksti gyventi mokyklos ritmu. Be to, dukrelės klasėje buvo vyresni vaikai metais ar pusantrų. Bet dukrelė  – šaunuolė! Ji puikiai prisitaikė ir dabar suspėja su kitais“, – džiaugėsi Aliona.

Anot pašnekovės, iš pradžių Daniella ėjo į kitą privačią mokyklą, bet ilgainiui supratusi, kad ten silpni pedagogai ir vaikas negauna tiek žinių, kiek turėtų gauti. Dabar Daniella mokosi kitoje mokykloje , kur puikūs mokytojai! „Gal jūs ir nustebsite, bet ne visose Rubliovkos  mokyklose kokybiškas mokymas“, – vos ne pašnibždomis ištarė moteris.

– Ar jūsų duktė žaidė su vaikais iš eilinių šeimų ir įprastuose daugiabučių namų kiemuose? – paklausė žurnalistė.

–  O iš kur jai paimti tą paprastą daugiaaukščio namo kiemą, jei mes gyvename dideliame name Rubliovkoje. Ir kur čia miegamųjų rajonų daugiaaukščiai?  Jei rimtai, tai nežaidė ir aš to net nenorėčiau… Daniella bendrauja su mano draugių vaikais čia pas mus, Rubliovkoje.

– Kokią brangiausią dovaną esate padovanojusi savo dukteriai?

– Daniella labai mėgsta arklius.  Ir kai jai suėjo 5 metai, tėtis padovanojo ponį! Jos džiaugsmui nebuvo ribų! Nuo tada ji pradėjo lankyti žirgų sporto užsiėmimus.

– Ar jūsų vaikas turi apsaugininką?

– Taip, yra vairuotojas ir apsaugininkas. Mūsų tėtis galvoja, kad tai būtina ir iš esmės jis – teisus. Taip visiems ramiau.

 

parengta pagal eg.ru

Nuotr. Instagram

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą