Didžiulis gyvybingumas ir nuolatinis komfortas Jaučiui reiškia labai daug. Archyvo nuotrauka

Kasdien susiduriame su daugybe problemų, kurias reikia spręsti. Dėl to nuolat nepaleidžia nerimo jausmas ir net dėl ​​smulkmenų pradedame nervintis.

Pasak psichologų, dažno žmogaus problema ta, kad dažnai iš musės daro dramblį. Kitaip tariant,  problema  nėra labai rimta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Kita vertus, „geležinių nervų“ žmogus, visada save valdo ir nesinervina dėl smulkmenų, viską kontroliuoja, taip neleisdamas sau panikuoti. Tą galima pasakyti tik apie tris Zodiako ženklų atstovus.

 

Jautis

Kad ir kas nutiktų, šis ženklas niekada nepraras psichologinio stabilumo – jo atstovai dirbs iki paskutinio, išlaikydami atsparumą stresui (ir nervų likučius). Didžiulis gyvybingumas ir nuolatinis komfortas Jaučiui reiškia labai daug, vadinasi, jis sėkmingai įveikia sunkumus, stresą ir įtampą, kad ir kokie jie būtų.

 

Ožiaragis

Neretai šiam ženklui priskiriamas šaltumas ir skeptiškumas – gal todėl, kad šis neparodo, taip  taupydamas savo energiją! Ožiaragiai, tarsi spustelėjus mygtuką, moka laiku įjungti šaltakraujiškumą, o emocinius protrūkius nuraminti racionaliais argumentais. Tai padeda jiems gyvenime įveikti daugybę sunkumų, su kuriais kitų ženklų atstovai nesusitvarko.

 

Svarstyklės

Vienas emocingiausių ženklų ir kartu atspariausių stresui! Svarstyklės tiksliai žino, ką sugeba stresinėse situacijose, todėl iš anksto apgalvoja įvykių baigtį. Tačiau net ir spontaniškose situacijose jos nepasimeta, o atsitraukia ir į viską žiūri logiškai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą