Neturėtume galvoti, kad vyrai yra nejautrūs sutvėrimai. Tai reiškia, kad nusprendus palikti moterį,  šis sprendimas jiems yra tikrai nelengvas. Jie supranta, kad yra kalti ir kad sprendimas išsiskirti yra skausmingas tiek moteriai, tiek jiems. Galų gale jie žino, kad sukelia slogius išgyvenimus, todėl bando rasti būdų, kaip išsiskyrimą padaryti kuo neskausmingesnį.

 

Pirmas metodas: apsimeta auka

Vyras atliks aukos vaidmenį, stengdamasis kuo labiau apkaltinti moterį, norėdamas išeiti iš vandens. Negana to, jis gali apsimesti, kad labai jos pavydi ir dėl to kenčia. Iš pradžių moteriai gali tai net ir patikti, bet nesupranta, kad ja paprasčiausiai manipuliuojama, norėdamas neskausmingai ir be isterijos priepuolių bei ašarų nutraukti santykius. Bet neretai nutinka ir priešingai – vyras gali kelti skandalus, sugalvodamas neegzistuojančias problemas, suprantama, dėl visko kaltindamas moterį. Taigi, apkaltinęs moterį dėl visų „mirtinų nuodėmių“, po to ramiai palieka, palikdamas ją visiškai suglumusią ir nesuprantančią, kas vyksta bei neturėdama nė menkiausios galimybės pasiteisinti ir paaiškinti.

Antras metodas: menkina save

Vyrui nusprendus palikti moterį, neretai galima išgirsti iš jo šias frazes: „Aš tavęs nevertas“, „Tu esi vertas geresnio vyro už mane“, „Aš negaliu tau nieko duoti, bet tu nusipelnei tik geriausio“, „Aš nesu tavo atitikmuo“ ir panašiai. Ar tikrai galvojate, kad šiais žodžiais vyras nori parodyti, jog  moteris yra daug geresnė ir pranašesnė už jį? Jis rūpinasi tik savimi. Tai tik dar vienas triukas palikti moterį ir likti „skaisčiu ir nepriekaištingu angelu“.

Trečias metodas: žemina moterį, norėdamas pateisinti savo žingsnį

Tai tikrai nėra sunku padaryti. Pakanka nuolat priminti moteriai jos trūkumus ir ydas. Pavyzdžiui, kad ji nežino, kaip elgtis jo draugų kompanijoje arba kad ji visą laiką pamiršta, ką jis jai pasakė. Kad ji priaugo svorio, subobėjo ir negražiai atrodo ir taip toliau. Moters trūkumų sąrašą gali tęsti ir tęsti – viskas priklauso nuo vyro fantazijų. Kol galų gale  pasiekia savo tikslą – moteris pradeda jaustis nepilnaverte menkysta, nevykėle, o ją skaudinantis vyras jaučiasi „dievas ir karalius“.

Žinoma, po tokių „moralų“  sunku net įsivaizduoti, kad pora galėtų likti kartu. Šis manipuliavimo metodas  yra vienas skaudžiausių ir labiausiai naikinančių žmogaus asmenybę bei griaunančių santykius.

Ketvirtas metodas: dingsta nieko nepasakęs

Vyras, priėmęs sprendimą išsiskirti su moterimi, niekaip negali sugalvoti motyvuoto pasiteisinimo, todėl nenorėdamas tapti „ožiu“, paprasčiausiai  tyliai palieka ją. Jis nerašo, neskambina, neatsako ir į  jos skambučius bei SMS, tikėdamasis, kad viskas išsispręs savaime. Todėl neretai moteris nesupranta  – tarsi viskas buvo gerai, atrodė, kad išsiskyrimui nebuvo jokių priežasčių. Vyras buvo pakankamai rūpestingas, dėmesingas ir štai staiga, nei iš šio, nei iš to dingo.

Poros, nusprendusios nutraukti santykius, turėtų gražiai išsiskirti, bet, deja, ne visada tai pavyksta. Vyrai, nusprendę išsiskirti su kadaise mylima moterimi, dažnai kaltina jas. Nors, žinia, vieno kalto niekada nebūna.

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą