Ši frazė gali pakirsti bet kurio vyro savigarbą. Kai mergina lygina vaikiną su kitais vyrais, jis tikriausiai nepateisina jos lūkesčių ir ji galvoja rasti sau vertesnį pakaitalą. Archyvo nuotrauka

Žinia, rizika yra kilni priežastis… Vaikinas prieina prie merginos ir ko nors  paprašo ar pasiūlo, o ji atsako „ne“! Ką tai reiškia? Kad mergina apskritai kartą ir visiems laikams į bet kurį klausimą  šiam vaikinui  atsakys „ne“, nes jis jai nepatinka? O gal tai reiškia „pagalvok ką siūlai,  geriau susitvarkyk, užsidirbk pinigų ir  tada prašyk“.

Iš tikrųjų moteriškas „ne“ niekada nereiškia nei vieno, nei kito. Be to, pageidautina prisiminti, ką pasakėte ir kodėl?

Kitas dalykas – ji pati gali žaisti šį žaidimą. Kai  sako „ne“, bet iš tikrųjų „taip“, tai greičiau reiškia, kad ji abejoja ar apie tai pagalvos. Gal būt.

Arba atvirkščiai: „taip“, bet iš tikrųjų šiandien aš užsiėmusi, rytoj paskambink / parašyk /pakviesk kur nors eiti“.

Kaip žinoti, kad tai žaidimas? Tai labai paprasta. Tokioms merginoms procesas visada yra svarbesnis už rezultatą. Taip žaidžia ne tik merginos. Todėl pirmoji taisyklė – jokių garantijų. Kas nori gauti garantiją, niekada jos negaus. Tuo pačiu metu visiškai nesvarbu, kaip žaidimas prasidėjo. Nors turite pripažinti, nuo „ne“ iki „taip“ yra daug maloniau nei atvirkščiai.

Norint užmegzti artimus santykius, jau nekalbant apie seksą,  bet koks neaiškus ar dvejojantis merginos atsakymas yra prievarta.

Kitaip tariant, bet koks „ne“ reiškia „ne“, nepriklausomai nuo to, ar mergina turėjo omenyje „ne“, ar „taip“.

Jei tai tikrai „ne“, tuomet akivaizdu, kad nenorite būti prievartautojas, todėl geriausia atsitraukti.

Bet jei mergina tikrai turėjo omenyje „taip“, tada tas pats žaidimas tęsis. Kiekvieną kartą, kai mergina nori dėmesio, ji  net gali šantažuoti seksu, bet „neduoti“. Vyrai kažkodėl dažnai galvoja, kad dabar ji  bus sukalbama ir paklusni. Ne, nebus, bus tik blogiau…

Tad geriau nuo pat pradžių siekti tų merginų, kurios moka atvirai reikšti simpatiją konkrečiai priešingai lyčiai.

Beje, moteriškas pasaulio suvokimas yra labiau „integralus“, susideda iš daugybės „vibracijų“ ir paprastų santykių „taip“ lygyje. Nors, šie „paprasti“ „taip-ne“ – visai nėra paprasti, čia ne ką mažiau „vibracijų“. Žodžiu, vaikinas turi būti pasiruošęs tokiai „moteriškai kalbai“, o tada daug kas paaiškėja netiesiogiai.  Kita vertus, moteris „taip-ne“ kalba akimis ir tam tikromis vokalinėmis moduliacijomis išreiškia savo nuoširdų nusiteikimą, kurias turi išgirsti vyro širdis, jei nori tai išgirsti, jei jis tam būna pasiruošęs .

Jei dauguma taškų yra daugmaž vienodi, tada yra galimybė pasiekti. Pavyzdžiui, vyrui jūs patikote, o jis jums ne. Bet po  kiek laiko geriau pažinus jo manieras, elgesį, kaip jis atrodo, jūsų vienatvė  gali paversti „ne“ į „taip“. Arba  gali atsirasti ir stipri abipusė simpatija.

Bet ne visos taip atsakingai prieina, yra tokių, kurios paskubomis pasako „taip“, tada persigalvoja ir pakeičia savo nuomonę.

Bėgiojimas paskui  – visai ne išeitis,  protinga mergina vargu ar bendraus su bėgančiu  paskui ją ar net persekiojančiu jaunuoliu. Greičiau ją erzins jo įžūlumas ir dar labiau atstums. Įsivaizduokite, pavyzdžiui, nemėgstate grikių kruopų, jums siūlo valgyti, nenorite ir mandagiai sakote „ne, ačiū“, Bet jums pradeda grūsti  jas per pusryčius, pietus ir vakarienę. Ar jums patiks?

Vienintelė išimtis, kuri gali pasitaikyti, jei pokalbio metu mergina, kaip sakoma, iš pykčio, apmaudo pasako ne tą, ką norėjo pasakyti. Tada ji tikrai gali supykusi pasakyti tai, ko vėliau gailėsis. Tokiu atveju patarčiau palaukti, kol nurims ir dar kartą paklausti: ar tikrai tai turėjo omeny? Ar tiesiog  pasakė iš pykčio?

Todėl jei mergina nuoširdžiai pasako „taip“, džiaukitės! Mylėkite ją, nešiokite ją ant rankų ir būkite jai dėkingi, kad jus vertina. O mergina, kuri kažkada  pasakė  jums „ne“, tiesiog pamirškite ir viskas.

 

Psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą