Horoskopas vaikams ir paaugliams: kokia tavo mamytė pagal Zodiako ženklus

sniegopilys.lt

0

Astrologija gali atskleisti geriausias tavo mamytės charakterio savybes. Bet kuri mama pasakys, kad turėti vaikų – didžiausia gyvenimo prasmė, tikslas ir misija. Bet žinant savo mamytės Zodiako ženklą, bet kuris iš jūsų galite išsiaiškinti ne tik paslėptus kai kuriuos jos nuostabius bruožus, bet ir kaip ji elgiasi su savo vaikais atitinkamoje gyvenimo situacijoje. Juk mamos kartais būna nenuspėjamos. Vaikai kartais pyksta ant jų, būna nepatenkinti, bet nenutuokia, kodėl jos taip elgiasi. Perskaitę šį horoskopą, turėtumėte labiau suprasti ir palaikyti ar prisijungti prie savo mamyčių.

Avinas

Ko gero daug mamyčių galvoja atlikusios gimdytojų pareigą, jei ateina į svarbų vaikui renginį ar sporto varžybas, ir atsisėdusios salėje su gaiviaisiais gėrimais rankose, ramiai stebi savo atžalos pasirodymą. Tačiau tik ne Avino ženklo mama. Ji visai kitokia! Mat negali nusėdėti vietoje, gestikuliuoja, šaukia, švilpia ir visaip kitaip garsiai išgyvena ir entuziastingai palaiko savo vaiką. Jai egzistuoja tik vienas nugalėtojas – savo vaikas.

Jautis

Kas benutiktų su tavimi, kokį pokštą iškrėstų ar mėgintų pajuokauti su tavimi likimas, Jaučio ženklo mama visada atsidurs greta ir palaikys tave. Ji ne tik dėmesingai išklausys ir patars, bet ir visada atkiš savo petį ar priglaus prie savęs sunkią gyvenimo valandą. Ji dėl tavęs pasirengusi eiti ir per ugnį ir per vandenį. Niekada nerasi ištikimesnio ir labiau atsidavusio žmogaus, kuris taip rūpintųsi ir išgyventų dėl tavo nesėkmių ir bėdų.

Dvyniai

Šio ženklo mamos mėgsta daug kalbėti su draugėmis, bet visada atranda laiko pabendrauti ir su savo vaiku. Dvynių ženklo mamytės stengiasi ne tik atidžiai ir dėmesingai išklausyti savo atžalą, bet ir padėti jam neįprastais ir originaliais patarimais. Žinoma, tai padeda jam lengviau įveikti daugybę gyvenime iškilusių kliūčių ir sunkumų. Dvynių ženklo mamos puikios pašnekovės, todėl nenumokite ranka ir jūs, skirkite daugiau laiko jai, o ne savo bendraamžiams. Susėskite kartu su savo mama prie arbatos puodelio ir pasišnekučiuokite apie viską. Tikrai daug įdomaus ir naudingo iš jos sužinosite, o tai labai pravers ir gyvenime.

Vėžys

Gimusios po šiuo ženklu – mamytės iš prigimties. Jos – rūpestingos, jautrios, atjaučiančios ir suprantančios savo vaikus vien iš jų nuotaikos. Kai Vėžio ženklo mama apkabina savo vaiką, jį užplūsta šiluma, jis jaučiasi saugus. Vaikui – tai tas pats, kaip namų jaukumas ir šiluma, kur jis yra visada laukiamas. O tai suteikia jam ne tik daug jėgų, bet ir pasitikėjimo savimi. Ir nors Vėžio ženklo mamyčių nuotaika būna gana permaininga, bet jūs vis tiek būsite geriausi pasaulyje vaikai savo mamai. Vien dėl to, kad esate jos.

Liūtas

Jei širdį užgula sunkumas ir visas dangus apsitraukia pilkais debesimis, paskambinkite savo mamytei, gimusiai po Liūto Zodiako ženklu. Ir viską papasakokite jai. Šio ženklo mamos išsiskiria iš kitų savo sugebėjimu greitai išsklaidyti tamsius debesis ir įžiebti saulę savo vaikui net ir niūriausią rudens ar žiemos vakarą. Šio Zodiako ženklo mamytė – tai ir geriausia draugė, ir puiki kompanija, keliaujant kartu ar tiesiog išėjus pasivaikščioti.

Mergelė

Šio ženklo mama visada rūpestingai ir su meile įdeda valgį savo vaikui išeinant į mokyklą: gražiai supakuoja, perklodama servetėlėmis. Dažnai ir palydi į mokyklą. Šio ženklo mamoms – svarbiausia visada žinoti, kad jos vaikas gerai jaučiasi, yra sveikas ir laimingas. Todėl, jei ilgai neatsiliepsite, kai ji paskambins, bus pasiryžusi eiti į pasaulio kraštą, norėdama įsitikinti, kad su jos vaiku viskas gerai. Todėl skambinkite jai dažniau ir pasidalinkite su ja ne tik savo pasiekimais, bet ir rūpesčiais. Aišku, būtų smagiau, jei suteiktumėte jai daugiau džiaugsmo, nei jaudulio ir išgyvenimų.

Svarstyklės

Šio ženklo mama – neatsiejama nuo subtilaus skonio pajautimo moteris. O vaikas jai – didžiausias turtas pasaulyje. Todėl juo rūpinasi, lepina ir išgyvena dėl jo nuo pat gimimo. Ne mažiau ir tada, kai jis būna jau paauglys. Svarstyklių ženklo mamos perduoda ir savo vaikams gebėjimą atskirti gerą skonį nuo prasto, gražius, vertingus daiktus nuo klastočių, blogį nuo gėrio ir nubrėžti tarp jų ryškią liniją.

Skorpionas

Didžiausia šio ženklo mamos vertybė, kad ji sugeba vaikams būti ne tik griežta ir reikli, bet ir atsidavusi, rūpestinga. Tai reiškia, kad prireikus ji išbars, pagrūmos pirštu, bet už gerus darbus ji nepagailės jums daug gerų ir gražių žodžių. Iš Skorpiono mamyčių sulauksite ir palaikymo, ir pagalbos, ir paramos. Nors vaikams kartais ir atrodo, kad šio ženklo mama per daug kišasi į jų gyvenimą, bet tik dėl to, kad jai būna neramu dėl savo vaiko. Taip elgiasi tik norėdama apsaugoti savo atžalą nuo jį tykojančių pavojų.

Šaulys

Gimusi po šiuo Zodiako ženklu mama – visada patikimas draugas. Ji su malonumu dalijasi net ir labiausiai ekstremaliais savo vaiko pomėgiais. Šaulio mama be galo mėgsta keliones ir visokiausius nuotykius. Todėl nuo mažumės pasiima į keliones ir savo vaikus, norėdama juos kuo anksčiau ir greičiau supažindinti su pasaulio grožybėmis ir įžymybėmis. Šaulio ženklo mama įsitikinusi, kad jos vaikas visada įveiks visas gyvenimo negandas. Todėl skirkite daugiau dėmesio savo mokslams ir dėl to neliūdinkite jos. Nes šio ženklo mamai labai svarbu jūsų išsilavinimas.

Ožiaragis

Kartais gali atrodyti, kad mama per daug kritikuoja jus. Bet ji linkusi taip elgtis ir su kitais žmonėmis, kadangi negali nutylėti, kai žmonės nesistengia gerai dirbti ar atsikratyti kai kurių savo trūkumų ir netinkamo elgesio. Svarbiausia, žinokite, kad ji tikrai negaiš savo brangaus laiko žmogui, kuris jai nieko nereiškia. Todėl jai labai svarbu, kaip tu mokaisi, ar laiku pavalgei, ar paruošei pamokas. Ožiaragio ženklo mamytė praeis šimtus kilometrų, norėdama įsitikinti, kad jos vaikas yra sotus ir jam nieko netrūksta.

Vandenis

Tau niekada nebus blogai, kol greta jausi Vandenio ženklo mamytės šilumą ir palaikymą! Ji ne tik moka pajuokauti, bet ir visada kupina originalių minčių ir naudingų patarimų. Be to, deda nemažai pastangų ir jėgų, kad sektumei jos pramintu taku. Tikriausiai nori, kad pasirinktum tą pačią profesiją. Nors Vandenio ženklo mama ir nėra labiausiai demokratiška mama, lyginant su kitais Zodiako ženklais, bet būtent jos dėka turėsi per akis galimybių ir laisvės, kurios amžinai trūksta paaugusiems vaikams. Šio ženklo mama niekada net nemėgina įsprausti savo vaikus į atitinkamus rėmus arba primesti savo valią. Belieka būti savimi.

Žuvys

Gimusios po šiuo Zodiako ženklu mamos – bene labiausiai tobulos pasaulyje. Jos negaili meilės ir palaikymo bet kurio amžiaus savo vaikams. Jai rūpinasi, saugo ir padeda. Jūs galite patikėti jai savo slapčiausias mintis ir svajones. Ir nerasite kito žmogaus šioje žemėje, kuris sugebėtų taip patikimai jas išsaugoti, kaip šio ženklo mama. Ji taip pat labai greitai pajunta, kad jos vaiko širdelę užgulė sunkumai, kankina nerimas, baimė ar įtampa. Net ir tada, kai ji būna labai toli. Tavo nepaprasta mama. Saugok ir mylėk ją.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą