Apie likimą dainuojama dainose ir rašomos eilės, tačiau daugelis galvoja, kad neįmanoma pakeisti  žmogaus lemties. O kiti įsitikinę, kad nėra to, ko negalima pakeisti. Likimą galima „perrašyti“, kol puslapis gyvenimo užrašų knygelėje dar nebuvo užverstas. Taip pat ir kiekvienam Zodiako ženklui Visata nustato ypatingus įvykius, leidžiančius savarankiškai pasirinkti tolimesnį gyvenimo kelią. Tokios svarbios akimirkos yra išskirtinės savo energija, todėl jas sunku supainioti su pilka kasdienybės rutina. Taigi, Visata kiekvienam iš mūsų suteikia galimybę pakeisti likimą. Stenkitės nepraleisti šios progos, nes naujų galimybių, pakreipti viena ar kita linkme savo ateitį, gali atsirasti negreitai.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Sėkmė – ištikimoji Avino gyvenimo palydovė, bet didžiausia problema slypi šių žmonių elgesyje. Avinas būna neatsargus ir nemandagus. Per kitų gyvenimus jie gali ropoti kaip tankai, palikdami gilius pėdsakus, nepastebėdami savo gyvenimo smulkmenų. Likimas Avinui siunčia ženklus  daugiausiai įvykiais. Tačiau nepraneša apie galimus pokyčius, o keičia patį kelią. Atkreipkite dėmesį į tai, kas su jumis atsitinka akimirkomis, kai viskas vyksta tarsi ir įprastai, bet paskui kardinaliai pasikeičia.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučiui  Visata nutiesia likimo plonas gijas, kurias reikia suspėti pagriebti, norint įsikabinti į tvirtą virvę ir laikytis abiem rankomis. Jaučio problema ta, kad jam nepaprastai sunku išvengti šių plonų gijų  įvykių tėkmėje, tačiau atsiradus galimybei, sėkmingai išeina iš šios situacijos. Pabandykite  imtis visų įdomių dalykų, o tada atsijokite ir pasilikite tik tuos, kurie, jūsų manymu, yra svarbūs ir prasmingi. Taigi, jūs galite pasirinkti tinkamą likimo „siūlą“.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Visata dažnai nukreipia šio ženklo atstovus keliu, kuriuo einant, galima pasiekti saugų prieglobstį. Tačiau jei smarkiai priešinsitės tam, kas vyksta jūsų gyvenime, pasekmės gali būti skaudžios. Dvyniai – tai ženklas, kurio likimas priklauso nuo racionalaus mąstymo ir logikos. Todėl stenkitės vengti neapgalvotų veiksmų, verčiančiu jus eiti neturinčiu prasmės keliu.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiui likimas nurodo klaidas rimtų problemų pavidalu. Jei norite surasti laimę ir  daugiau džiaugsmingų akimirkų, atkreipkite dėmesį į situacijas, kai jums atrodo, tarsi visas gyvenimas pradėjo ristis „šlaitu žemyn“. Jei  žlunga jūsų santuoka ar verslas, vaikai nepaklūsta, tai reiškia, kad netrukus jūsų gyvenime įvyks lemtingi pokyčiai ir kai ateities gerovė priklausys nuo kiekvieno jūsų žingsnio. Tai gali būti net geriau nei šviesios praeities dienos, todėl nepraraskite vilties ir pasitikėjimo savimi.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtams, panašu, beprasmiška siųsti ženklus. Mat Visata daro viską Liūto labui. Tai atsitinka nedažnai, bet taikliai. Daugeliu atvejų šio ženklo žmonėms paprasčiausiai belieka susitaikyti su likimo nulemtais  įvykiais. Tiesa, kartais jie būna labai skausminga, bet, kaip sakoma, po nakties išaušta diena ir viskas tampa gerai. Išsiskyrėte su mylimu žmogumi, o po poros mėnesių sukūrėte tvirtą santuoką? Tai apie Liūtą.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Šio ženklo atstovai iš tolo vengia lemtingų akimirkų, neretai tyčia  ar sąmoningai jas apeidami.  Mat Mergelės žmonės galvoja, kad jie turi pakankamai išminties ir žinių, todėl patys supranta, kaip reikia tvarkyti savo gyvenimą. Todėl šio ženklo atstovų ateitis  dažnai priklauso nuo jų pačių sprendimo. Tiesa, vienas bet… neretai pritrūksta drąsos. Šie žmonės  apskritai vengia esminių pokyčių ir nori, kad viskas visada vyktų taip, kaip yra dabar, šią akimirką. Todėl norint, kad nemaloni ar nepageidautina situacija  pajudėtų iš mirties taško, Mergelė turi prisiversti imtis veiksmų.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Visata stengiasi nesiųsti blogų ženklų Svarstyklėms, nes tokiu atveju jos gali tiesiog išprotėti. Apie šio ženklo žmonių pažeidžiamumą, jautrumą ir nesibaigiančias abejones bei dvejones rašyta daugybė kartų. Todėl kiek likimas jiems bedovanotų, gerų ir malonių dalykų, Svarstyklės iš tolo ir  atsargiai svarstytų, ar tikrai tai joms skirta. Kodėl ir už ką? Nepaisant to, lemtingos akimirkos Svarstyklių gyvenime yra mažos sėkmės, kurios gali nudžiuginti jas kone kiekvieną dieną. Kuris nors nusipirko laimingą bilietą, užsidirbo iš karto daug pinigų, gavo nuolaidą brangioms prekėms – visa tai ir yra likimo dovanos.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Kaip bebūtų gaila, bet likimas suteikia Skorpionams galimybę pakeisti savo ateitį tik porą kartų per visą gyvenimą. Tačiau tai yra  nepaprastai didelės ir vertingos dovanos, verčiančios gyvenimą aukštyn kojomis. Suprantama, gerąja prasme. Taigi, jei likimui rodant iniciatyvą, atsiduriate prieš pasirinkimą ir matote, kad tai yra reali galimybė padaryti savo gyvenimą šviesesnį, tada netempkite gumos. Visata nelauks, kol apgalvosite visus privalumus ir trūkumus. Priimkite sprendimą pasitikėdami savo vidiniu balsu. Jis jūsų neapgaus.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys lemtingomis savo gyvenimo akimirkomis gali  stipriai pajusti ryžtingumo antplūdį, geros nuotaikos bangą. Kai gyvenimas jam paruošia „skanų pyragą“ kokio nors įvykio pavidalu, tada jie pradeda rutuliotis ir suktis taip greitai, kad net oras kaip reikiant įkaista. O įvykiams įsibėgėjus,  atsiranda tam tikra aura, pritraukianti sėkmę. Todėl jei esate tam nusiteikę ir pasirengę, giliau  įkvėpkite ir nieko nelaukdami keiskite savo dabartį ir ateitį.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiams įvykiai paprastai klostosi kylančia ir didėjančia kreive. Vaikystėje ir paauglystėje Visata retai kišasi į šių žmonių gyvenimus, tačiau taip nutikus,  jos teikiama pagalba didėja proporcingai  šio ženklo atstovų troškimams. Štai kodėl darbštiems Ožiaragiams labiau sekasi, nei tingiems. Be to, šio ženklo atstovai yra įsitikinę, kad ne jų jėgoms pakeisti savo likimą, todėl linkę viską pasiekti gyvenime  savo darbštumu, užsispyrimu ir subtiliais apskaičiavimais.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenio situacija panaši kaip Ožiaragio. Jie žino, ko jiems reikia, tačiau prie to prieina tik tada, kai jiems nevaržomai suteikiama veiksmų laisvė. Vandeniui pakanka pradinio impulso, kad jie pagriebtų likimo siunčiamus signalus ir taptų laimingesni, turtingesni ir sėkmingesni. Jei jaučiate, kad turite aiškiai apibrėžtą tikslą ir priemonių jam pasiekti, tada žinokite, kad tai yra jūsų likimo ženklas, sakantis jums: „Pirmyn“.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys gali pajusti likimo siunčiamus ženklus  tyliomis savo gyvenimo akimirkomis, kai niekas jų neužverčia savo problemomis. Kai šio ženklo atstovas lieka vienas, jis jaučia, kad artėja malonūs pokyčiai, kurie iš pradžių gali ir neatrodyti labai maloniai. Vienaip ar kitaip, tačiau likimas būna palankus šio ženklo atstovams tol, kol jie atranda savo vietą gyvenime.

 

4 KOMENTARAI

 1. I’m very happy to uncover this page. I wanted
  to thank you for your time due to this fantastic read!!

  I definitely appreciated every part of it and i also have you book-marked to check out new information on your website.

 2. I don’t know whether it’s just me or if perhaps everybody else experiencing issues with your website.
  It appears as if some of the text within your content are running off the screen. Can somebody else
  please comment and let me know if this is happening to them as well?
  This could be a problem with my internet browser because I’ve had this happen previously.
  Thank you

 3. Its such as you read my thoughts! You seem to understand a lot approximately this, like you wrote
  the guide in it or something. I feel that you simply can do with a few % to pressure the message
  home a bit, however instead of that, this is excellent blog.
  An excellent read. I’ll definitely be back.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą