Jimmy Amisialas su rastu atliekų konteineryje ir įvaikintu Emiliu. "Twitter" nuotrauka

Ši istorija nutiko 2017 metais. 27 metų studentas Jimmy Amisialas lankėsi pas tėvus Haityje. Vieną dieną eidamas gatve jis išgirdo garsų vaiko verksmą. Prie atliekų konteinerio būriavosi praeiviai, kurie pamatė  viduje gulintį kelių mėnesių kūdikį, rašo gofundme.com.

 

Visas kūnelis buvo skruzdžių apkandžiotas

„Visi tik  ir žiūrėjo į jį – nė vienas jų nenorėjo padėti. Jis verkė, buvo be drabužėlių, mačiau skausmą jo akyse – turėjau ką nors daryti“, – pasakojo Jimmy Amisialas. Tada vyras paėmė kūdikį ant rankų ir parnešė namo mamai.

Kūdikis buvo nupraustas, aprengtas, nuvežtas pas gydytoją: visas kūnelis buvo skruzdžių apkandžiotas, kol kūdikis buvo konteineryje. Amisialas kreipėsi į policiją, kuri pradėjo tyrimą. Praėjo kelios dienos, o po teismo posėdžio, ką daryti su vaiku, teisėja paprašė 22 metų Amisialio tapti jo teisėtu globėju.

Studentas sutiko auginti berniuką. Vaikui buvo suteiktas Emilio vardas. Norėdamas išlaikyti šeimą, Amisialas turėjo padaryti studijų pertrauką. Tada Amisialas pateikė prašymą įvaikinti Emilį ir oficialiai tapo jo tėvu.

„Kai jį radau konteineryje, jam buvo 4 mėnesiai – dabar jam beveik 5 metai. Tai buvo neįtikėtina stebėti, kaip jis auga, buvo labai naudinga – aš juo labai didžiuojuosi“. Emilis šiemet pradėjo lankyti mokyklą ir nori tapti muzikantu“, – sakė laimingas tėtis Amisialas.

Nuo tada Teksaso valstijos universitete studijuojantis Amisialas savo laiką dalina tarp JAV ir  Haičio, kur Emiliu rūpinasi studento motina Elicie Jean.

„Padariau tai, ką turėjau daryti, kai niekas kitas to nenorėjo daryti. Ir esu labai dėkingas  tam berniukui už pastaruosius ketverius su puse metų, – sakė Komunikaciją ir elektroninę žiniasklaidą studijuojantis Amisialas. –  Aš tikrai jaučiuosi kaip tėvas ir džiaugiuosi galėjęs padaryti Emilį savo sūnumi. Džiaugiuosi, kad gavau galimybę pakeisti jo gyvenimą iš palikto šiukšliadėžėje į nuostabų ir pilnavertį gyvenimą“.

 

Tarp jų užsimezgė ypač artimas ryšys

Amisialas padeda ir kitiems vaikams augantiems našlaičių namuose, esančiuose šalia jo namų. Jis parveža jiems iš kelionės dovanų.

„Niekas nežino, kaip kūdikis ten atsidūrė, ir iki šiol niekas nežino, kas yra jo biologiniai tėvai. Net nenujaučiau, kad po to mano gyvenimas pasikeis amžiams, – prisimena Amisialas. – Žmonės būriavosi prie tos šiukšliadėžės ir aš girdėjau, kaip jie ginčijosi, ką daryti su šiuo mažyčiu kūdikiu“.

Vaikinas taip pat prisimena, kai paėmęs kūdikį, nuvežė jį namo, motina Elicie Jean buvo šokiruota. Bet iškart buvo pasirengusi padaryti viską, ką galėjo, kad sumažintų jo skausmą ir kančias. Kartu nuprausė, aprengė, pamaitino pienu ir nuvežė pas gydytojus.

„Kai manęs paprašė jį auklėti, aš ištisas dienas nemiegojau, sukdamas galvą, ką daryti ir bandydamas priimti sprendimą, – sakė įvaikinto kūdikio tėvas. –  Tačiau aš taip pat neturėjau tėčio, todėl, galvojau, kad  šis vargšas vaikas visą gyvenimą susidurs su nestabilumu ir netikrumu. Kažkas viduje man sakė, kad tai atsitiko  ne šiaip sau, todėl aš supratau, kad tiesiog turi būti pasiruošęs tą padaryti“.

Anot Amisialo,  praėjus ketveriems su puse metų  tarp jų užsimezgė ypač artimas ryšys.

Dabar Elicie Jean pareiga  –  prižiūrėti „anūką“ Emilį, kol  jos sūnus mokosi universitete ir dirba.

Tuo tarpu mokyklą pradėjęs Emilis – tai  šviesos kibirkštis.

„Mama jį myli, vaikai našlaičių namuose jį myli, o aš myliu jį taip, lyg jis būtų mano tikras sūnus. Jis tikrai ypatingas mažas berniukas“, – sakė Amisialas.

Twitter“ nuotrauka

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą