Matthewas Stewartas, pamatęs atskriejantį automobilį, akimirksniu griebė savo bendradarbę už rankų, nusitempdamas ją nuo kelio. "YouTube" stopkadras

Policijos pareigūnas Matthewas Stewartas buvo 23 greitkelio pašonėje Gate City mieste, Virdžinijoje, kur tyrė automobilio avariją, kai prietaisų kameros vaizdo įrašas užfiksavo širdį stingdančią akimirką.

 

Policijos pareigūnė Jessica McGraw grįžo į greitkelį, kur kalbėjosi su Stewartu. Staiga nuo kelio ėmė skrieti  nevaldomas baltos spalvos automobilis – tiesiai link tos vietos, kur stovėjo abu policininkai.

Matthewas Stewartas, pamatęs atskriejantį automobilį, akimirksniu griebė savo bendradarbę už rankų, nusitempdamas ją nuo kelio. Tai nutiko taip greitai, kad sunku patikėti, jog jų nekliudė ir jie išgyveno!

Gerokai greitį viršijęs automobilio vairuotojas vėliau gavo baudą už tai. Dėl tos priežasties  nesuvaldė ir savo transporto priemonės. Tuo tarpu pareigūnai Stewartas ir McGraw  gali drąsiai švęsti savo antrąjį gimtadienį. Tiesą sakant, po šio įvykio pirmoji Stewarto  mintis buvo skubėti prie balto automobilio, norėdamas įsitikinti, ar vairuotojas nesusižalojo!

Išskyrus tai, kad po šio įvykio Matthewas Stewartas  šiek tiek jautė kojos tirpimą, daugiau niekas nenukentėjo!

Žiūrėkite žemiau policijos vaizdo kameros nufilmuotą medžiagą ir būtinai pasidalinkite šiuo laimingai pasibaigusiu išsigelbėjimu su draugais.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas, stopkadras

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą