Avarija įvyko Anglijoje, Jorkšyro grafystėje, netoli Lidso miesto. Vilkiko vairuotojas vairuodamas naktį prisnūdo, nesuvaldė automobilio ir šis su vairuotoju pakibo ant tilto krašto.

Šis įvykis galėjo baigtis labai liūdnai, jei policijos pareigūnas Martinas Willisas nebūtų buvęs šalia. Pamatęs, kad sunkvežimis su vairuotoju pakibo ant tilto krašto, jis puolė gelbėti. Policininkas griebė už rato ir 15 minučių plikomis rankomis laikė mašiną, kad ši nenukristų.

„Aš laikiau įsitvėręs į automobilį, kad jis neįsisiūbuotų vėjyje ir negaliu apibūdinti savo palengvėjimo, kai į įvykio vietą atvyko Vakarų Jorkšyro priešgaisrinė ir gelbėjimo tarnyba!“ – rašo Martinas Willisas savo „Twitter“ paskyroje, ten pat paskelbdamas ir nuotraukas iš įvykio vietos. Patruliuodamas tomis gatvėmis, pamačiau pakibusį ant tilto sunkvežimį, linguojantį į šonus ir pagalvojau: „Jis yra tiesiai virš kitos autostrados. Jei sunkvežimis nukristų, ne tik jo vairuotojas gali žūti, bet ir užmušti bet kurį kitą vairuotoją, važiuojantį po tiltu, žemutine autostrada. Todėl aš paprašiau vairuotojo nepanikuoti  kabinoje ir pasakiau: „ Mes tave išleisime iš ten, žmogau, bet kad ir kas būtų, nejudėk “, – parašė policijos pareigūnas savo paskyroje.

Gelbėtojai atvyko per 15 minučių. Jie pritvirtino besisukantį sunkvežimį trosais ir iš jo ištraukė 22 metų vairuotoją. Jis buvo paguldytas į ligoninę, nes per avariją susižeidė koją.

Auštant automobilis buvo apverstas ir trosais nutemptas į saugią vietą. Tuo tarpu komentatoriai pavadino policininką Martiną Willisą „supermenu“.

„Twitter“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą