Katės yra labai protingos būtybės. Jos gali pajausti žmogaus nuotaiką ir jausmus, tik jiems tai nerūpi. Archyvo nuotrauka

Jūsų dėmesiui internautų komentarai, peržiūrėjus šį vaizdo įrašą. Abejingų nepalieka.

Tai drasko širdį, šios dvi būtybės nusipelno šiltų ir meilių žodžių. Kokia nuostabi mama.

Tai šlovingoji Mama, nes ji yra tokia dosni ir kantri atiduodama savo pieną. Tegul Dievas juos abu palaimina ir atranda mylinčius namus.

Linkiu, kad šie gražūs gyvūnai būtų išgelbėti ir abu surastų savo mylimus ir amžinus namus! Telaimina Dievas šuniuką už kačiuko maitinimą.

Man patinka, kaip ji ten sėdi, ir jai tai nėra problema. Ji tokia miela ir žino, kad kačiukas alkanas, o kadangi turi pieno, tai ne bėda.

Šildo širdį 💕

Labai alkanas kačiukas. Gerai, kad šuo jį priėmė, kokia ji nuostabi, neįžeidė gyvos sielos. Žmonės,  nepraeikite pro šalį, pamaitinkite gyvūnėlį.

Motinos instinktas… net jei vaikas nėra tavo, tu vis tiek maitinsi ir prižiūrėsi. Tai pats gražiausias gerumo poelgis, kurį mačiau per ilgą laiką….. Ir jis kyla iš gyvūno… ne savanaudiško žmogaus.

Ji tokia kupina meilės ir užuojautos, ji yra nuostabi šuo mama.

Oho… Tikrai jaudinanti ir žavinga matyti, kaip šuo skiria laiko prižiūrėti šį mažą kačiuką. Jis buvo toks alkanas, o nuostabus gražus šuo yra toks malonus. Meldžiuosi, kad dabar jie abu turėtų mylinčius namus

Ji sako:  „Na, tai dabar mano naujas vaikas“.

“YouTube” vaizdo įrašas

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą