Vyras buvo suporuotas su studentu ir išmoko naudotis plaukų garbanojimo priemone ant manekeno ir prižiūrėti veido odą. "Facebook" nuotrauka

79 metų  vyras  lanko kirpimo ir makiažo pamokas, norėdamas išmokti grožio paslapčių ir tuo pradžiuginti savo žmoną, kuri nebepajėgia to padaryti pati.

 

Žmonos regėjimas tapo silpnas ir jis nuolat blogėja, todėl anonimu norėjęs likti vyras nusprendė išmokti naudotis elektriniu garbanojimo prietaisu, todėl nusprendė lankyti grožio paslaugų kursus.

„Mano darbuotojus ir studentus labai sujaudino jo nuoširdus noras padėti žmonai, su kuria jis gyveno daugiau nei 50 metų, – sakė direktorė Curry Hannah. – Vyras mums pasakojo, kad ji visada buvo labai dėmesinga savo išvaizdai ir didžiavosi savo grožiu. Tai buvo svarbu jai, taigi ir jam“.

Vyras buvo suporuotas su studentu ir išmoko naudotis plaukų garbanojimo priemone ant manekeno ir prižiūrėti veido odą.

Pasibaigus vienam užsiėmimui, senolis netikėtai išėmė iš savo piniginės žmonos nuotrauką ir visiems parodė, kokia ji graži bei papasakojo ir apie jos talentus. Pavyzdžiui, ji mokėjo  spausdinti 100 simbolių per minutę greičiu.

Mylintis vyras nebuvo patenkintas, įgijęs vien plaukų formavimo įgūdžius. Jis paprašė patarimo, kaip naudoti blakstienų tušą, nes žmonai buvo sunku tai padaryti. Todėl vyrui buvo skirta ir makiažo pamokų.

„Jis praleido valandą mokydamasis naudoti garbanojimo priemonę ir pasidaryti makiažą“, – paaiškino Curry.

Vėliau šis vyras su žmona atėjo į koledžą ir kartu nuoširdžiai padėkojo visiems.

„ Jos plaukai atrodė puikiai, – sakė koledžo direktorė.- Man atrodo, kad jis elgėsi labai drąsiai: dėl savo mylimos moters jis išmoko kirpyklos ir makiažo meno. Nesu tikra, ar daugelis vyrų galėtų tai padaryti “.

“Facebook” tekstas ir nuotrauka

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą