filmo "Titanikas" stop kadras

Vaizdo įrašas su visai kitokia filmo „Titanikas“  pabaiga, išplito internete, bet žiūrovai tik  džiaugiasi, kad žinomas  režisierius atsisakė šios filmo versijos. Kitaip pasaulio kino šedevras niekada nebūtų patekęs į labiausiai mėgstamų filmų sąrašą.

Priminsime, kad kino filmas „Titanikas“ buvo pradėtas demonstruoti didžiuosiuose  ekranuose 1997 metais. Pasaulyje vargu ar yra žmonių, kurie nebūtų girdėję apie šį filmą. Tačiau nedaugelis žino, kad filmo režisierius Jamesas Cameronas buvo sugalvojęs visai kitokią filmo pabaigą, bet galiausiai nusprendė jos atsisakyti, pirmenybę teikdamas pirmutinei versijai, – rašo „Insider“.

Originaliame „Titaniko“ filmo kadre rodoma jau pasenusi Rose Bukater. Prieš pat filmo pabaigą Rose, stovinti ant laivo krašto, kurio įgula ieško nuskendusių papuošalų, meta deimanto vėrinį į vandenyną. Tai buvo tas pats deimantas, kurį ji užsidėjo, kai Jackas piešė jos portretą.

Daugelis žiūrovų nusprendė, kad tokiu būdu moteris vėl susijungė su savo mylimuoju Jacku. Tačiau pakaitinėje filmo pabaigoje viskas vyko kiek pagal kitokį scenarijų.

Lobių ieškotojas Brokkas Lovettas pamatė, kaip Rose išėjo į denį. Vyras pamanė, kad moteris nori šokti į vandenį,  bet netikėtai jos rankose pastebėjo tą labai brangų papuošalą. Brokkas pažvelgia į brangakmenį ir leidžia jį laikyti. Bet netikėtai senolė švysteli deimantą už borto, pasakiusi, kad neteko mylimojo jam nuskendus, todėl ir deimantas turi keliauti pas jį – į vandenyno dugną. Lovettas ir kiti jo kolegos neteko žado, susiėmė už galvos. Bet netrukus, tarsi nei iš šio, nei iš to pradeda kvatotis.

Nepaisant to, kad režisierius nusprendė atsisakyti antrojo finalo, 2005 metais buvo išleistas DVD kartu su specialiu filmu apie „Titaniką“. Bet praėjus 16 metų, pakaitinė filmo pabaiga vėl išniro į dienos šviesą. Tuo pasirūpino „Twitter“ vartotojas Patas Brennanas. Šio filmo antrosios versijos pabaigą  jis paskelbė vasario 16 dieną savo tviterio paskyroje. Po to išplito ir į kitus socialinius tinklus.

„Titaniko“ alternatyvi pabaiga yra smagi. Tai visiškai sugadintų filmą“, – parašė vienas vartotojų.

„YouTube“ vaizdo įrašas

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą