Daugelis žmonių po skyrybų palieka savo vestuvinį žiedą arba užsideda jį ant priešingos rankos bevardžio piršto. Archyvo nuotrauka

Norint tai pamatyti, jums nereikia būti psichologu – pakanka pastebėti mažus poros santykių niuansus, kad suprastumėte, jog šie du netrukus pasuks skirtingais keliais.

 

Žinoma, bet jums pirmiausiai reikia patekti į vestuves ir tiesiog stebėti jaunavedžius. Pavyzdžiui, užtenka vieno paprasto matyto dalyko: visą šventę lydėjo nesibaigiantys ginčai tarp nuotakos ir jaunikio, nuotakos ir jaunikio tėvų, nuotakos ir liudytojo, nuotakos ir jaunikio draugų ir taip toliau.

Ypač smarkiai ir ilgai jie ginčijosi su jaunikiu. Viskas baigėsi tuo, kad nuotakos draugai ne juokais susikirto su jaunikio draugais, o vestuvės buvo beviltiškai sugadintos. Ir netrukus mane pasiekė žinia, kad pora išsiskyrė.

Be nesibaigiančių kivirčų per vestuves,  kai kurie ir kiti ženklai gali rodyti artėjančias skyrybas:

  1. Jaunavedžiai didesnę pokylio dalį praleidžia atskirai vienas nuo kito.
  2. Jaunikis daugiau laiko prabūna su draugais, prisimindamas bernvakarį, o jaunoji žmona be jo suka ratus šokių aikštelėje su visais iš eilės, „pamiršdama“, kad ji jau ištekėjusi.

Išvada peršasi savaime: jei porai iš pradžių nereikia vienas kito draugijos, tai ateityje tokie santykiai neišvengiamai baigsis išsiskyrimu.

  1. Jaunavedžių santykiai remiasi tik fiziniu potraukiu.
  2. Santykiai, pagrįsti tik aistra be bendrų vertybių ir gyvenimo kartu vizija, dažniausiai baigiasi aistrai pasibaigus.
  3. Vienas iš partnerių nuolat nepaiso kito norų ir prašymų.
  4. Žmona prašo gražiai nusifotografuoti su vyru, o jis išsisukinėja sakydamas, kad jam tai jau atsibodo.
  5. Vyras pasiūlo sušokti originalų bendrą šokį, o žmona kaprizingai atsisako, visą vakarą nepakildama nuo kėdės.
  6. Jaunavedžiai nuolat „netyčia“ stumteli vienas kitą ir erzina.

Iš šalies tai atrodo tik mieli pokštai, tačiau už tokio elgesio dažniausiai slepiasi pasyvi agresija, kuri laikui bėgant gali sukelti abipusį susierzinimą ir neapykantą. Ant tokio pamato, vargu, ar galima sukurti stiprią šeimą.

  1. Pora skirtingai žiūri į pinigus.

Vyras yra pasirengęs dosniai sumokėti už taksi, kad šis išvežiotų svečius namo, o žmona garsiai priešinasi šiai minčiai ir atidžiai stebi, kuris iš kviestųjų atnešė kiek pinigų, dovanų.

Finansinės problemos ir nesutarimai šiuo klausimu būna viena didžiausių kliūčių,  „palaužiančių“ daugelį jaunų šeimų. Jei santykių pradžioje nepasieksite kompromiso, tada tai padaryti bus daug sunkiau.

Norėdami sukurti tvirtus ir laimingus santykius, turite pradėti nuo tinkamai pasirinkto partnerio, nes laukti ir tikėtis, kad po vestuvių jis pasikeis į gerąją pusę, yra beprasmis užsiėmimas.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą