Kūčių vakarą 17-metis vidurinės mokyklos mokinys Williamas Brandonas Aydelottas žiauriai nužudė savo motiną Sharon Aydelott. "YouTube" stopkadras

Kas nemėgsta švenčių! Tai puiki proga ne tik gauti ar įteikti dovanas, bet ir susiburti į šiltą šeimos ratą. Tačiau kai kuriems šventės gali pavirsti labai tragišku ir siaubingu įvykiu, ir šiandien apie juos jums papasakosime…

 

Padarė tai, ką seniai turėjo padaryti

Kalėdų išvakarėse, Kūčių vakarą  17-metis vidurinės mokyklos mokinys Williamas Brandonas Aydelottas žiauriai nužudė savo motiną Sharon Aydelott. Tai daugiau primena epizodus iš siaubo filmo, kuriuos iki šiol visi aiškiai prisimena. Williamas šiai žmogžudystei apsisprendė labai greitai. Kaip jis paaiškino per apklausą, viskas įvyko per greitai, todėl jis nespėjo mėgautis  procesu iki galo. Pirmiausia paauglys beisbolo lazda smogė mamai į galvą, o moteriai parkritus pradėjo ją daužyti per visą kūną. Jaunam galvažudžiui to nepakako ir jis nusprendė panaudoti peilį. Kol jo motina kraujavo, jis pirmiausiai išdūrė jai akis, o po to pradėjo daryti durtines žaizdas visame kūne. Kaip vėliau paaiškėjo, Sharon bandė nušliaužti nuo savo sūnaus maniako, tačiau jai nepavyko. Per apklausą Williamas  su šypsena  veide papasakojo, kaip nužudė savo motiną.

Policijai pradėjus klausinėti paauglio, kodėl jis įvykdė tokią siaubingą žmogžudystę, jis atsakė, kad kaltas jo motinos „blogas elgesys“. Moteris nusprendė, kad jos sūnus vartoja narkotikus. Jos ir Williamo santykiai buvo labai įtempti dėl to, kad šeimą paliko paauglio tėvas. Detektyvai pasiteiravo, kaip jis jaučiasi per savo paties motinos nužudymą, į ką vaikinas atsakė: „Padariau tai, ką jau seniai turėjau padaryti“. Nepaisant jo elgesio ir nusikaltimo sunkumo, jis buvo pripažintas nepakaltinamu. Psichiatras daktaras Robertas Scottas Bensonas paliudijo, kad Williamas sirgo šizofrenija.

Jis tvirtino, kad nusikaltimo metu paauglys manė, jog elgiasi teisingai, nes turėjo klausos haliucinacijų, dėl kurių jam buvo liepta nužudyti motiną. Psichiatras teisėjui taip pat sakė, kad paleistas į laisvę keltų pavojų visuomenei. Williamas Brandonas Aydelottas buvo priverstinai paguldytas į psichiatrijos ligoninę. Jo byla turėtų būti periodiškai peržiūrima, tačiau prokuroras kategoriškai prieštarauja, kad šis vaikinas kada nors būtų išleistas iš psichiatrijos ligoninės.

 

Išniekinęs vyro palaikus, 18-metis paskambino 911

18-metis Alexas Valdesas gyveno su savo teta ir jos draugu Sylvesteriu Diazu Čikagoje. Santykiai šeimoje jau seniai nesiklostė. Diazas nuolat priekaištavo jaunuoliui, kad jis nedirba ir nieko neveikia namuose, o Valdesas, savo ruožtu, nuolat ėmė šūkauti ir keiktis. 2013 metais gruodžio pabaigoje Sylvesteris sukrovė Alexo daiktus ir išvarė jį iš namų, rėkdamas, kad jis yra valkata ir net negali padėti susimokėti namo nuomos mokesčio.

Laimei, tada vaikino teta buvo namuose ir nuramino savo draugą, tuo pačiu grąžindama 18-metį sūnėną namo. Kūčių vakarą jaunuolio teta nusprendė surengti nedidelį vakarėlį ir stipriai prisigėrė. Tada Alexas patraukė  tetos sugyventinio akį, jis iškart norėjo paleisti ant jo visus šunis. Prasidėjo baisus kivirčas, ir Sylvesteris ėmė pulti vaikiną kumščiais. Alexas griebė pirmą pasitaikiusį daiktą ir trenkė vyrui į galvą (kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo plaktukas). Po to vaikinas dar kelis kartus smogė į galvą, dėl ko vyras nukrito ant grindų ir neteko sąmonės.

Po to Aleksas uždarė langus, užtraukė žaliuzes, įjungė garsią muziką ir nuėjo į garažą pasiimti didelio mėsos peilio. Grįžęs į kambarį, kuriame gulėjo tetos sugyventinis,  vaikinas iš karto nupjovė ausis, nosį, akių vokus ir lūpas. Be to, jis nupjovė rankas. Po viso šito jis nupjovė vyro galvą ir padėjo greta prisigėrusios tetos kaip Kalėdų dovaną. Išniekinęs vyro palaikus 18-metis paskambino bendruoju pagalbos telefonu 911 ir pranešė apie mirusį supjaustytą kūną.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai buvo šokiruoti to, ką pamatė. 18-metis Alexas Valdesas nuo galvos iki kojų buvo padengtas krauju. Jis prisipažino įvykdęs žmogžudystę ir sakė, kad būtų nužudęs savo tetą, jei ji tuo metu būtų buvusi blaivi. Vaikinas buvo nuteistas kalėti 33 metus.

Moters gerumas baigėsi tragedija

Kaip jau minėta, Kalėdų šventės – puikus metas susiburti su draugais ar šeima, pabendrauti, sočiai pavalgyti ir puikiai praleisti laiką. Tačiau kai kuriems kalėdinis periodas tapo siaubo filmu, kurio niekas niekada nenorėtų patirti.

Pirmoje straipsnio dalyje papasakojome apie du siaubingo smurto ir žiaurios žmogžudystės atvejus, įvykusius Kūčių vakarą. Toliau papasakosime dar keletą labai bauginančių istorijų, nutikusių per Kalėdas.

Dar viena tragedija įvyko 2011 metais Džeksonvilyje, Floridoje. 67 metų Michelle O’Dowd niekada nebūtų pagalvojusi, kad jos gerumas jai bus lemtingas. Kūčių vakarą moteris nusprendė priimti savo draugę 41 metų Patty Michelle White, kuri liko be pastogės. 2011 metais tarp jos draugų perbėgo juoda katė, kuri pradėjo gana dažnai bartis. Brolis Michelis visada įtariai žiūrėjo į Patty ir dažniausiai nerimavo, jei jo sesuo Michelle neatsiliepdavo telefonu, kai jis jai skambindavo vakarais.

Kartą, kai Michelle neatsiliepė į jo skambutį, vyras nusprendė nuvykti pas ją ir patikrinti, ar viskas gerai. Nuvykus į sesers namus, jį šokiravo netvarka, prasidėjusi tiesiai iš koridoriaus. Įėjęs į svetainę pamatė, kad iš už kalno kalėdinių dovanų kyšo žmogaus koja. Jo sesers kūnas gulėjo po krūva dovanų, skirtų jų šeimai ir anūkams. Jos veidas buvo kruvinas ir subjaurotas. Nusikaltėlė ją pasmaugė, mirtinai sumušė, o kūną paslėpė už dovanų. Be žmogžudystės, Patty pavogė visas savo geradarės kreditines korteles ir grynuosius pinigus.

White buvo sučiupta Pietų Karolinoje, bankomate panaudojusi vieną iš pavogtų kreditinių kortelių. Patti Michelle White artimieji, sužinoję, ką ji padarė, negalėjo suprasti, kodėl ji ėmėsi tokio baisaus poelgio. Apklausiama Patti tyrėjams sakė, kad didžiuojasi, jog savo „draugės“ kūną palaidojo po dovanų krūva, nes nekentė Kalėdų, o Michelle privertė ją puošti namus ir gaminti maistą Kūčioms. Patti Michelle White buvo nuteista kalėti 45 metus.

Vietoj kalėdinės dovanos – kulka į kaktą

2011 metais  Kalėdų išvakarėse buvo įvykdyta masinė žmogžudystė Grapevine, Teksaso valstijoje.

Būtent Kalėdų Seneliu persirengęs vyras Teksase įvykdė masinę žmogžudystę.

Azizas Yazdanpanahas Kūčių vakarą nusprendė apsilankyti pas savo žmoną, su kuria jau kurį laiką gyveno atskirai. Vyriškis iš anksto apgalvojo, ką darys, o kad staigus vizitas būtų įsimintinas, su savimi pasiėmė pistoletą ir tam skirtus šovinius. Vos spėjus moteriai praverti duris, jis šūviu  į galvą iš karto nužudė savo žmoną Fatemeh Rahmati. Įėjęs į svetainę Azizas atidengė ugnį į visus, kurie tuo metu buvo kambaryje. Ten sėdėjo jo paties 14-metis sūnus Ali ir 19-metė dukra Nona.

Be to, vyras nusprendė susidoroti su žmonos sesers šeima. Jo įniršio aukomis tapo Zohreh Rahmati, jos vyras Mohamadas Hosseinas Zarey ir jų 22 metų dukra Sahra. Kažkuriuo metu, kol vyras atidengė ugnį į visus, kažkas iš šio namo gyventojų sugebėjo paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 911. Azizas Yazdanpanahas susidorojo su visais, o paskui pats nusižudė. Kai policija įpuolė į namą, jie pamatė siaubingą vaizdą. Visur matėsi kovos ženklai, o aptaškytos krauju kalėdinės dovanos buvo išsibarsčiusios po visus namus. Žudiko kišenėje policija rado raštelį: „Man nerūpi tu ir visas pasaulis. Jie to nusipelnė tiek pat, kiek aš“.

2008 metais Los Andžele, Kalifornijos valstijoje  Kalėdų Seneliu apsirengęs Bruce‘as Pardo  Kūčių vakarą pasibeldė į savo buvusios žmonos duris, kur 25 žmonės susirinko į šventei skirtą vakarėlį. 8-metė moters dukterėčia nusprendė atidaryti duris, o kai ji norėjo pasisveikinti su atėjusiu „Kalėdų Seneliu“, šovė jai į veidą.  Vyras irgi iš anksto ruošėsi susitikimui. Dovanų dėžutėje buvo savadarbis nupjautvamzdis,  9 mm pusiau automatinis pistoletas ir dar trys atsarginiai revolveriai. Vos peržengęs 8 metų mergaitės kūną, jis ėmė beatodairiškai šaudyti į visus.

Žuvo jo buvusios žmonos tėvai, du jos broliai ir jų žmonos, sesuo ir sūnėnas. Tiesa, 8 metų mergaitė išgyveno, nors ir patyrė sunkių sužalojimų. Po to, kai Bruce‘as nusprendė, kad su visais baigė, jis išsiėmė  degų skystį ir nusprendė padegti namą. Vienas iš gyvų žmonių, kuriam pavyko pabėgti iš namo, nubėgo pas kaimynus  ir iš ten iškvietė policiją. Kai viskas baigėsi, Pardo persirengė įprastais drabužiais ir nuvažiavo į savo namus, kur nusižudė. Gaisro gesinimas užtruko apie dvi valandas. Bruce’o Pardo aukos sudegė neatpažįstamai, kad tapatybėms nustatyti buvo naudojami dantų ir medicininiai įrašai.

„YouTube“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą