Dar ne taip neseniai skyrybos buvo net smerkiamos, o dviejų žmonių išsiskyrimas buvo suvokiamas kaip visų vilčių žlugimas. Tačiau santuoka, pripildyta abipusių priekaištų, nepasitenkinimo ir neapykantos, yra daug blogesnė. Archyvo nuotrauka

Mūsų ausys  gali meluoti  ne vieną ir ne du kartus, išgirdusios „aš tave myliu“… Ar turėtume tikėti meilės žodžiais? Daugeliui žmonių meilės pareiškimas  – tai tikrų jausmų  įrodymas. Tai yra, jei vyras prisipažino meilėje, tai reiškia, kad tikrai jus myli? Ar tikrai taip, išsiaiškinkime!

 

Verta nepamiršti, kad meilė gali ateiti ir praeiti

Viena vertus, atrodytų, kad visada norisi tuo tikėti. Tačiau problema yra ta, kad kartais mes girdime tai, ką norime išgirsti. Tai yra, pavyzdžiui, galite paklausti žmogaus: „Ar tu mane myli“? Jis šiek tiek pagalvos, pažvelgs į jus ir atsakys šypsodamasis: „Taip“ arba „Myliu“.

Ir moteris pradeda tuo tikėti. Jai atrodo, kad jo prisipažinimas yra labai brangus. Bet ji net nesusimąsto, kad jo prisipažinimą pati išgavo ar išprovokavo. O jis savo ruožtu atsakė „taip“ tik nenorėdamas įžeisti ar įskaudinti moters.

Be to, jei vyras seniai gyvena su moterimi ją mylėdamas, tai yra, jis žino, kad mylėjo ją prieš mėnesį, prieš du mėnesius, prieš šešis mėnesius taip pat mylėjo,  dabar jam būtų sunku net sau prisipažinti, kad, tarkim, nustojo ją mylėti. Vėlgi, nes daugeliui žmonių meilė yra ne kas kita, kaip kažkoks nesuprantamas jausmas. Galvoja, kad jei myli, tai amžinai, nors ilgainiui meilės jausmas ir keičiasi. Bet vertėtų nepamiršti, kad meilė gali ateiti ir praeiti. Nes viskas priklauso ne tik nuo poros santykių, bet ir jų energijos, emocijų, elgesio. Meilė netoleruoja nepagarbos sau.

Atitinkamai tas, kuris prisipažįsta neprašomas, nespaudžiamas, yra tikras, kad ir toliau myli. Nors iš tikrųjų viskas gali būti  ir kitaip…

 

Svarbu išsiaiškinti ne tik patį meilės deklaravimą, bet ir žmogaus poelgį

Taigi, kaip tada suprasti, kad esate mylimi? Žinoma, niekas nesako, kad negalima tikėti žodžiais. Tiesiog žodžius visada reikia paremti veiksmais. Tai yra, jei vyras paprasčiausiai jums išpažįsta savo meilę, bet tuo pačiu metu jis nesiima jokių veiksmų, tai reiškia tik vieną dalyką. Klausiamas, jis automatiškai  atsako taip, kaip moteris nori, bet tuo pačiu nenori atlikti jokių veiksmų ta kryptimi. Tai gali reikšti, kad vyras nebejaučia traukos ir jausmų moteriai.

Todėl svarbu išsiaiškinti ne tik patį meilės deklaravimą, bet ir šio žmogaus poelgį.

Apibendrinsime visa tai, kas išdėstyta pirmiau, norint tai suprasti. Galite tikėti žodiniu meilės prisipažinimu, bet tik tuo atveju, jei tam tikrais veiksmais, darbais, vyro iniciatyva tai bus patvirtinta.

Tai yra, jei pastebite, kad santykiuose kažkas ne taip, pavyzdžiui, klausiate vyro: „Kažkas nutiko, tu manęs nebemyli“? Jis visada gali jums atsakyti, kad viskas gerai. Tuo pačiu metu jis gali nepatvirtinti tai santykiuose jokiais veiksmais. Tai yra, niekaip nerodyti iniciatyvos. Todėl tokiais atvejais nepatartina aklai tikėti šiais prisipažinimais. Nes tik atitinkamais vyro veiksmais galima padaryti teisingą išvadą – jis myli jus ar ne.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą