Ko gero ne vienai iš jūsų teko girdėti šią frazę: „Visi vyrai per pirmą pasimatymą žiūri tik į merginos iškirptę ir kojų ilgį“. Iš tikrųjų vyrai nėra tokie primityvūs, kaip kažkuri iš jūsų jau spėjo pagalvoti.

 

Kai žmogus plačiai šypsosi, jis yra atviras ir nuoširdus

Jau per pirmąjį susitikimą vaikinams ir vyrams svarbu, kad mergina pasitiktų juos šypsodama.

Taip taip – vyras atkreipia dėmesį į merginos lūpas beveik pirmosiomis pažinties minutėmis.

Bet jis vertina ne lūpų dažų atspalvį, ne lūpų putlumą ar jų formą. Jei mergina šypsosi, vadinasi, ji nusiteikusi draugiškai ir su ja bus malonu bendrauti.

Anot psichologų, šypsena apskritai gali daug ką pasakyti apie žmogų. Kai ji plati ir nuoširdi, žmogus yra optimistiškas, linksmas, atviras, malonus.

Ne veltui sakoma, kad akys – tai sielos veidrodis. Ir ne šiaip sau taip galvojama, nes apie žmogų galima pasakyti dar daugiau iš akių nei iš šypsenos.

Akyse galima įžvelgti nenuoširdumą, nepasitenkinimą, veidmainystę arba, priešingai, galima pamatyti tyrą ir malonią sielą.

Todėl labai greitai vyras gali suprasti, ar mergina patenkinta pasimatymu, ar jis sudomino ją ir panašiai.

Dar vienas ne mažiau svarbus dalykas – kaip mergina elgiasi su aplinkiniais. Kitaip tariant, vyras atkreipia dėmesį, kaip mergina bendrauja ne tik su juo, bet ir su padavėju, jei tuo metu jie užsuko į kavinę ir mėgaujasi ką tiktai atnešta garuojančia kava. O gal jai kas nors nepatiko ir ji ėmė kalbėti su padavėju atsainiai, tarsi iš aukšto, norėdama pabrėžti savo reikšmingumą ir tuo pačiu sumenkinti jį.

 

Svarbu, ar mergina turi savo nuomonę

Kaip apskritai mergina atsiliepia apie kitus žmones, ar ji linkusi juos apkalbėti ir panašiai.

Lengva suprasti žmogaus prigimtį pagal tai, ar jam svarbus yra pašnekovo statusas.

Bet jei mergina elgsis mandagiai, geranoriškai, supratingai, pagarbiai, taktiškai, vaikinui ar vyrui beliks tik nebyliai žavėtis ja.

Žinia, merginos labai daug dėmesio skiria savo išvaizdai. Bet čia aukso viduriukas reikalingas labiau nei bet kur kitur. Vyrai vertina tvarkingas ir besirūpinančias savo išvaizda merginas, bet kai joms tampa svarbiau žinomų dizainerių vardo drabužiai, bateliai ir rankinės, tai gali ne juokais išgąsdinti bet kurį vyrą. Kadangi apsėstos išorinio grožio, merginos  visiškai pamiršta, kad yra ir vidinis grožis, kuris ne mažiau svarbu. Jei ne daugiau.

Taip pat vyrams  svarbu, ar mergina turi savo nuomonę. Vargu, ar vaikiną sudomins mergina, kuri kaip avelė kartoja kažkur girdėtas ar internete perskaitytas kitų mintis. Taip pat, kai mergina visą laiką pritariamai linkčioja galva ir su viskuo sutinka.

Mitas, kad vaikinams patinka naivios ir patiklios merginos. Nors garsiai ir nieko nepasako, bet mintyse jie visada vertina merginos intelektualumą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą