Tannah Butterfield prisiglaudė ir nenorėjo paleisti Jackie Alexander

Jausmingą akimirką įamžino  Vest Džordano mieste, Jutos valstijoje, vaikų globos namų- mokykloje įrengta stebėjimo kamera: kai 11 metų Tannah Butterfield pranešė, jog ją įsidukrino šeima ir sužinojusi, kad netrukus atvyks naujieji tėvai, tokios mergaitės reakcijos niekas nesitikėjo.

 

Pabučiavo mergytę milijoną kartų ir paskui dar milijoną, kai jau nebematė kameros

„Tai geriausia, kas įvyko per  12 mano darbo metų! Neapsakomai nuostabus jausmas – pranešti mergaitei, kad dabar ir ji turės šeimą. Aš net nesugebu apibūdinti tų apsikabinimų, kuriuos išgyvenau kartu su mergaite. Ir ačiū Aukščiausiajam , kad Tannah naujoji mama neįsižeidė, pamačiusi, kad pabučiavau mergytę milijoną kartų ir paskui dar milijoną, kai jau  mūsų nebematė kameros“, – sakė vaikų globos namų-mokyklos vadybininkė Jackie Alexander savo interviu leidiniui. Moteris sakė nesitikėjusi tapti „įžymybe“, kai šis vaizdo stebėjimų kameros įrašas buvo išplatintas socialiniuose tinkluose ir atkreipė daugelio dėmesį.

Su būsimaisiais įtėviais ir globėjais Fisherų šeima Tannah buvo jau pažįstama. Mat įvaikinimo dokumentų patvirtinimas ir įvairių tarnybų patikrinimai truko beveik dvejus metus. Bet visą tą laiką sutuoktiniai nuolat aplankydavo mergaitę globos namuose.

45 metų Jackie Alexander   – vaikų globos namų – mokyklos „American Heritage of  South Jordan“ („Amerikietiškas palikimas Pietų Jordanijoje“) vadybininkė, kuri nuolat  bendrauja su vaikais ir tėvais, atlikdama įvairias užduotis ir pavedimus.

Ir ši be galo džiaugsminga diena  išaušo tada, kai netrukus įvyko viena baisiausių  tragedijų Amerikoje. Spalio 2-osios ryte Jackie važiavo į darbą ir išgirdo per radiją apie įvykusias skerdynes Las Vegase, kur žuvo 59 žmonės ir šimtai buvo sužeisti. „Man apėmė didžiulis liūdesys išgirdus tai, – sakė Jackie. – Labai baisu matyti nesibaigiančias tragedijas pasaulyje. Mes nuolat pabundame girdėdami, kad kažkur įvyko didžiulis gaisras, žemės drebėjimas ar šaudoma. Bet mes turime suprasti, kad šiame pasaulyje yra ir daug gėrio“.

Ir tai, kas netrukus įvyko po to, tik dar labiau sustiprino jos tikėjimą.

 

Moteris ilgai varstė teismų duris ir galvojo, kad nebepavyks įsivaikinti

Prieš kiek laiko Jackie susipažino su 11 metų Tannah Butterfield – miela, nuolat besišypsančia moksleive. Mergaitė gyveno vaikų globos namuose-mokykloje ir laukė įvaikinimo. Ilgainiui tarp Jackie ir Tannah užsimezgė šilti emociniai ryšiai. Jos gana dažnai susitikdavo ir jei būdavo laiko, praleisdavo kartu mažiausiai pusdienį.

Tačiau pastaruosius kelis mėnesius situacija buvo įtempta, kadangi mergaitės globėjos Jen Fisher laukė ilgas ir sunkus teisminio nagrinėjimo procesas dėl Tannah ir jos brolio bei sesers įsivaikinimo.

„Jen ir aš tapome artimos, – sakė Jackie. – Mūsų mokykla neturi sąlygų, kad galėtume geriau pažinti šeimas, norinčias įsivaikinti vaikus. Bet apie šią situaciją sužinojau dar praėjusį pavasarį, kai Jen varstė teismų duris ir galvojo, kad jai nepavyks įsivaikinti. Bet moteris buvo atkakli, nesudėjo ginklų ir toliau kovojo. O aš vis raminau, sakydama, kad viskas bus gerai“.

Mokyklos vadybininkės žodžiai išsipildė: iš tikrųjų viskas baigėsi sėkmingai.  Jen paskambino į mokyklą  ir pranešė Jackie geras naujienas, kad, teismo sprendimu, Tannah ir jos brolį bei seserį leista įsivaikinti Fisher šeimai. Sprendimas galutinis.

„Man paskambino Jen ir pasakė, kad jie jau turi vaikus, – sakė Jackie. – Iš pradžių net nesupratau apie kokius vaikus kalbama. Po to ji pasakė: „Aš žinau, kad judvi su Tannah geria sutariate, todėl norėčiau paprašyti, kad jūs ir būtumėte tas žmogus, kuris praneštų jai. Aš pasitikslinau: „Tikrai?“ . Jen atsakė: „Aš žinau, kad mergaitė myli jus… eikite ir pasakykite jai. Taip aš ir padariau“.

Anot Jackie, grįždama į mokyklą sužinojo, kad Tannah ieškojo jos. „Aš sugriebiau ją už pečių ir pasakiau: „Vaikeli, ar girdėjai naujienas? Mieloji, nuo šios dienos tu turi šeimą“.

 

Savo akimis pamatė, kaip atrodo laimė

Vaizdo įraše matyti, kaip mergaitė, perpildyta emocijų, tiesiog užšoko į Jackie glėbį. „Visa tai, ką ji jautė, jaučiau ir aš. Ir tiesiog laikiau ją savo glėbyje, – paaiškino Jackie. – Tai buvo neapsakomas jausmas, kurį kada nors esu patyrusi gyvenime. Juk ne kasdien išgirsti, kad turi šeimą. Mergaitės reakcija buvo nepaprastai natūrali, tikroviška ir neįkainojama, nutikusi pirmą kartą jos gyvenime“.

Anot Jackie,  tą dieną, kai ji važiavo namo iš mokyklos, tai buvo akivaizdus skirtumas, lyginant su keliomis valandomis anksčiau, kai ji sustojo ir apsiašarojo, išgirdusi apie skerdynes Las Vegase. „Po to, kai mergaitei pasakiau, mano širdis ėmė daužytis iš jaudulio, nes savo akimis pamačiau, kaip atrodo laimė“, – parašė Jackie Alexander  savo paskyroje „Instagram‘e“.

Moteris neslepia sulaukusi daugybės atsiliepimų. Žmonės dėkojo jai už suteiktą džiaugsmą mergytei. O tie, kurie taip pat buvo kažkada įvaikinti, sakė, kad juos tai  privertė grįžti į praeitį ir prisiminimus, kad įvaikinimas yra kilni misija. „Džiugu, kad šiame pasaulyje  nemažai ir šviesių akimirkų bei džiaugsmo. Kartais mes turime ieškoti to, o kartais tiesiog nukrenta mums po kojomis“, – sakė Jackie.

Ji nekantraudama laukė, kol atvažiavo Tannah naujieji tėveliai, Fisherų šeima,  norėdama dar kartą pamatyti, kaip jų meilė vis labiau atsiskleidžia ir stiprėja.  „Jie geri žmonės, – sakė Jackie, – Jen – puiki mama, Ji kupina meilės ir jos užteks visiems trims vaikams“.

Tannah taip pat džiaugėsi, kad gyvens kartu su savo 13 metų broliu Aidenu ir  10 metų seserimi Macy.

Naujieji Tannah tėvai prisipažino, kad negalėjo susilaukti savo vaikų, bet dabar jie nori atsiimti su kaupu už visus praleistus metus ir gyventi didelėje šeimoje. „Tai pats didžiausias ir svarbiausias mano gyvenimo įvykis“, – neslėpė ašarų Jen Fisher.

parengta pagal eu.theadvertiser.com

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą