Visada nuostabi ir griebianti už širdies istorija, skaitant apie dviejų žmonių meilę ir verčianti galvoti, kad jie tiesiog sutverti vienas kitam. Tokios meilės istorijos  ne tik kelia susižavėjimą, bet ir pavydą, nes ne vienas iš mūsų norėtume kasdien patirti šį nuostabų jausmą. Juo labiau žinant, kad vos ne 50 proc. santuokų gali baigtis skyrybomis. Todėl dar įdomiau matyti tokius pavyzdžius, kaip ši istorija, nors likimas ir suvedė  tuos du žmones nelabai romantiškoje vietoje – ligoninėje, kur abiems buvo atliktos sudėtingos operacijos.

 

Praėjus ilgiems draugystėms metams, pora pamilo ir dar artimiau susidraugavo

Emily ir Camerono Kohlmanų  įkvepianti meilės istorija verčia aikčioti! Panašu, kad likimas  iš pradžių jiems skyrė po išbandymą, o po to atsilygino neįtikėtinu sutapimu, sujungusiu į vieną šias dvi puseles.

Prieš  daugiau nei 20 metų Emily gyveno Viskonsine, o Cameronas Ohajuje.

Kai Emily buvo ketveri metai, ji gulėjo Baltimorės, Johnso Hopkinso ligoninėje, laukdama operacijos. Tačiau  tada mergytė net nenujautė, kad kitoje palatoje guli jos būsimas vyras ir laukia tos pačios operacijos.  Mat Emily ir Cameronas  gimė su šlapimo pūslės ekstrofija – retu įgimtu defektu, kai šlapimo pūslė būna ne viduje, o išorėje.

1995 metais Baltimorės, Johnso Hopkinso ligoninėje abiems vaikams atliko operacijas pasaulinio garso gydytojas, dr. Robertas Jeffsas.

Leisdami dienas ligoninėje keturmečiai Emily ir Cameronas susidraugavo. „Tada jis mane pirmą kartą pabučiavo į skruostą“, – šypsodama atviravo Emily.

2006 metais, praėjus ilgiems draugystėms metams, pora pamilo ir dar artimiau susidraugavo.  „Iš tikrųjų aš įsimylėjau Cameroną dar 1995 metais, kai jis mane pirmą kartą pabučiavo, – sako Emily. –  Mūsų meilė begalinė ir visaapimanti. Prisimenu, dar mokantis mokykloje, draugai erzino, kad esame kvaileliai ir iš mūsų meilės per atstumą neliks ir žymės. Todėl daugelis nustebo, sužinoję, kad mes pradėjome gyventi kartu ir įrodėme, kad jie buvo neteisūs“.

Emily ir Camerono  meilei nebuvo kliūtis ir vaikystėje turėtas tas pats įgimtas šlapimo pūslės ekstrofijos defektas.

Dr. Robertas Jeffsas sėkmingai atliko operaciją tiek Emily, tiek ir Cameronui, ir pašalino apsigimimų padarinius. Tuo tarpu abiejų tėvai kantriai laukė rezultatų ir nė viena šeima nežinojo, kad jų vaikų įgimti defektai galiausiai lems ilgai trunkančią meilę ir laimę.

 

Tikrai meilei nebaisios jokios kliūtys – nei liga, nei atstumas

Nepaisant tuometinio Emily ir Camerono amžiaus, susitikimas pasirodė lemtingas. Kadangi ir išvykę iš ligoninės bei kiekvienas grįžęs į savo gimtąjį miestą, vaikai ir toliau palaikė ryšį. Ir nors atstumas apsunkino bendravimą, bet tvirta draugystė pamažu peraugo į stiprų meilės jausmą.

2012 metais Cameronas pasipiršo Emily, o 2015 metais sužadėtiniai atšoko vestuves.

28 metų Emily ir 27 metų Cameronas Kohlmanai įrodė, kad tikrai meilei nebaisios jokios kliūtys – nei liga, nei atstumas.

Praėjus kiek laiko Emily suprato esanti nėščia. Cameronas išgirdęs tokią naujieną, šokinėjo iš džiaugsmo. Tačiau nešiodama būsimą kūdikį, moteris vis labiau nerimavo kad  ir jis gali gimti su šlapimo pūslės ekstrofija. Ir vaikeliui taip pat teks daug iškentėti, kaip jo mamai ir tėčiui.

Sutuoktiniai tikėjosi, kad 14 nėštumo savaitę, ištyrus ultragarsu, paaiškės kūdikio šlapimo pūslės būklė, tačiau nei 14, nei 19 nėštumo savaitę nepaaiškėjo. Tik 21 nėštumo savaitę, ištyrus ultragarsu, buvo nustatyta, kad jų kūdikio pūslė viduje. Ir netrukus Emily pagimdė sveiką mergaitę.

Emily ir Cameronas neslepia esantys laimingi susitikę tokiomis neįtikėtinomis aplinkybėmis,  kai jiems buvo tik ketveri metai ir kad jų draugystę vainikavo kupina meilės santuoka!

Camerono ir Emily Kohlmanų dukrelei Everleigh Grace jau dveji metai. „Mano įgimtas defektas atvedė prie nuostabios likimo dovanos – Camerono“, – sako Emily.

„Lengva nugrimzti į kasdieninius rūpesčius  – darbą ir šeimą, bet kai imu galvoti apie tai, kaip mes  iš tikrųjų susitikome ir kad Aukščiausiasis padovanojo mums šią mažytę gražuolę, labai vertinu ir branginu tai, ką turiu ir ką mums skyrė likimas“, – pridūrė Cameronas.

 

parengta pagal apost.com

Nuotr. Facebook

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą