Viskas, ko iš jūsų reikalaujama, yra tylėti ir įsijausti į kito žmogaus emocinę būseną. Archyvo nuotrauka

Ar kada susimąstėte, ką gali padaryti mergina, kad vyras greitai ir stipriai įsimylėtų ją. Pasirodo, viską lemia trys smulkmenos.

Iš šalies atrodo, kad šios merginos nieko ypatingo nedaro, tačiau rezultatas – įspūdingas. Panašu, kad jos pačios niekada nesusimąsto, ar vaikinas pamilsta dėl to, nes galvoja, kad ji ir šiaip labai patinka jam, tai  nėra dėl ko ir stengtis.

 

Moterys,  priverčiančios dar labiau įsimylėti bet kurį vyrą, žino tris dalykus, dėl kurių jie tiesiog vyrai eina iš proto:

  1. Suteikite jam galimybę parodyti iniciatyvą

Tikriausiai jau  ne kartą girdėjote tokį patarimą: niekada nereikia bėgioti paskui vyrą. Tokia mergina toliau gyvena savo gyvenimą kaip įprasta ir elgiasi taip, lyg santykiai su juo būtų beveik paskutinis dalykas, apie kurį ji galvoja. Kitaip tariant, ji suteikia jam galimybę parodyti iniciatyvą iš savo pusės. Tai yra jis skambina,  kviečia į pasimatymą, planuoja susitikimą ir panašiai.

Ji tai daro, įsitikinęs, kad mergina neskambina, nerašo jam ir nieko nesiūlo.  Užkariauti moterį – pagrindinis vyriškas bruožas. Tada vyras myli  merginą ir džiaugiasi galėdamas padaryti ją laimingesne. Jei vyras jaučia, kad vertinate tai, ką jis dėl jūsų daro, ir jaučia, kad jis daro jus laimingesnes, nes priimate tai, ką jis duoda, ir jam padėkojate už tai, be jokios abejonės jis dar stipriau  jus pamils ir prisiriš prie jūsų.

  1. Suteikite jam šansą įrodyti, kad jis yra to vertas

Sunku išlikti kantriai, kai vyras tik pradeda įsimylėti. Nes norisi kuo greičiau sužinoti, kada bus kitas pasimatymas, kada paskambins, kokie jo planai. Tačiau moterys, kurios  priverčia įsimylėti vyrus vos spustelėjus pirštus, išlieka šaltakraujiškos ir kantrios.

Kitaip tariant, jos suteikia galimybę santykiams su vyru rutuliotis tarsi savaime, nes nori pamatyti, kaip jis susitvarkys. Jos žino, kad piršlybų procesas reiškia, kai vyras pasiekia merginos palankumą ir įrodo, kad yra to vertas. Todėl jos kantriai laukia, nors  ir labai nori jam paskambinti, parašyti, pamatyti. Tokios moterys žino, kad kantrybė yra jų draugė, kad laikas yra jų naudai, o laukimas suteikia galimybę vyrui parodyti, ar jis tikrai yra iš tų, kurį ji norėtų matyti vėl ir vėl.

  1. Atverkite savo jausmus

Moteris, žinanti, kas verčia vyrą įsimylėti, negaišta laiko diskusijoms, kaip jis su ja elgiasi. Ji tiesiog leidžia vyrui suprasti, kas jai malonu, o kas ne.

Kad vyras jus dar labiau įsimylėtų, jis turi žinoti jūsų jausmus jo atžvilgiu. Tai irgi papildomas žmogaus savybių išbandymas, todėl labai svarbu su juo pasidalinti savo jausmais.

O jei jis ką nors daro ar sako tai, kas jums nepatinka, taip pat pasakykite jam.

Žvelgiant iš kitos pusės, galite pagalvoti, ar tai tinka visiems vyrams? Žinoma ne. Bet tai veiks su jums patinkančiu žmogumi.

taigi, kartojame, pagrindinės vyrų įsimylėjimo priežastys yra susijusios su šiomis trimis smulkmenomis.

  1. Nereikia vaikytis vyrų, tegul jie parodo iniciatyvą.
  2. Kantrybė. Suteikite vyrui daugiau laiko merginimui. Tai ir savotiškas išbandymas, pagal kurį galite spręsti, kiek jis vertina jus. Todėl, jei nekantraujate, giliai įkvėpkite, atsipalaiduokite, atsisėskite ir palaukite.
  3. Jūsų jausmai turi būti tikri, nes tai gali užkabinti bet kurį vyrą. Ir kai pasakysite jam, ką jaučiate, jis pats norės jumis rūpintis, net nežinodamas kodėl.

Tai yra trys smulkmenos, dėl kurių vyrai  gali įsimylėti ir be jokios aiškios priežasties.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą