Elisan su tėčiu. "Facebook" nuotrauka

Brazilijos moksleivė visada traukė praeivių dėmesį savo neįprasta išvaizda, nes jau būdama dešimties metų jos ūgis  siekė 180 cm. ir atrodė kaip suaugęs vyras. Iki 26 metų mergina dar labiau užaugo, tačiau sugebėjo  pasinaudoti šiuo savo pranašumu.

 

Vienintelė šeimoje ir klasėje turėjo tokį įspūdingą ūgį

Elisan Silva iš Brazilijos nuo vaikystės buvo įpratusi prie nustebusių praeivių žvilgsnių, tačiau neturėtumėte kaltinti žmonių netaktiškumu, nes mergina tikrai atrodo nepaprastai, – rašo „Daily Mail“. Iki dešimties metų moksleivė atrodė labiau kaip suaugęs vyras, tačiau, laimei, kalbame tik apie jos ūgį.

Kaip prisimena Elisan motina, iki 11-ojo gimtadienio duktė paaugo iki 180 centimetrų. Ir jau tada jos tėvai turėjo siūti dukrai drabužius pagal užsakymą. Merginos tėvo, 51-erių  metų Francinaldo ūgis siekia vos 163 centimetrus, todėl aplinkiniai visada stebėjosi šeima: tėvai žemesnio nei vidutinio ūgio, o duktė…

„Nuo dešimties metų pastebėjau, kad kažkas negerai, nes aš vienintelė šeimoje ir savo klasėje turėjau tokį įspūdingą ūgį“, – prisipažino Elisan.

Tuo pat metu mergina pradėjo jausti stiprų kaulų skausmą ir galvos svaigimą. Tada tėvai pagalvojo, kad taip yra dėl per didelio jos augimo greičio, ir nusprendė parodyti gydytojui. Norėdami nustatyti diagnozę, gydytojas pasiūlė atlikti keletą tyrimų, tačiau šeima negalėjo sau leisti didelių išlaidų. Laimei, vietos televizijos žurnalistai sužinojo apie Silvos istoriją, ją nufilmavo ir sumokėjo už reikalingus tyrimus.

„Man buvo gėda, bet labai norėjau sužinoti, iš kur atsiranda skausmas, kuris tuo metu jau tapo nepakeliamas“, – prisimena aukštaūgė mergina.

Tyrimas tapo gyvybiškai svarbus Elisan, nes tiesiogine to žodžio prasme, gydytojai aptiko gerybinį naviką, kuris ir sukėlė augimo hormono perprodukciją. Tai ir išprovokavo moksleivės gigantizmo vystymąsi.

 

Nusprendė, kad nori užsiimti modelių verslu

Mergina susitaikė su savo diagnoze, tačiau tai nebuvo lengva: klasės draugai kiekvieną dieną tyčiojosi iš jos ir sugalvojo įžeidžiančių vardų. Pavyzdžiui, „bokštas“.

„Pamenu, užsidariau namuose, nes man buvo taip blogai nuo skaudžių komentarų ir žodžių, kuriuos bendraamžiai man nuolat sakydavo. Net galvojau  mesti mokyklą, bet labai norėjau mokytis“, – pasakojo Silva.

Baigusi mokyklą mergina nusprendė, kad nori užsiimti modelių verslu, ir nuo to laiko ji pradėjo tobulėti profesionaliai. Netrukus Silva sutiko savo būsimą vyrą, kuris buvo 20 centimetrų žemesnis už merginą. Tuo metu pati Elisan jau buvo užaugusi iki 214 centimetrų. Tačiau ūgio skirtumas įsimylėjėliams netrukdė.

„Aš jį įsimylėjau, nes jis buvo pirmas žmogus, kuris su manimi elgėsi kaip su žmogumi, o ne kaip su kažkokiu gamtos iškrypimu“, – pasakojo mergina.

2015 metais rugsėjo mėnesį pora susižadėjo ir netrukus susilaukė vaiko, vardu Angelo. Iš pradžių Silva jaudinosi, kad sūnus gali paveldėti gigantizmą, tačiau laikui bėgant jaudulys praėjo.

„Trejų metų Angelo ūgis jau yra 101 centimetras, bet nemanau, kad jis bus per aukštas, nes gigantizmas nėra paveldimas. Bet net jei jis ir bus aukšto ūgio, turės priimti save tokį, koks yra“, – sakė Elisan Silva.

Dabar Silva  jau išmoko mylėti save dėl savo unikalaus ūgio ir dėl to, kad pasaulyje nėra tokių žmonių kaip ji.

„Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą