Vykstant Antrajam pasauliniam karui įsiplieskė vienos prancūzės ir amerikiečių kareivio meilės istorija. Karui pasibaigus, deja, jie negalėjo būti kartu.  Tačiau amerikiečių kareivis 75 metus saugojo savo mylimosios nuotrauką ir pagaliau susitiko su ja, – praneša portalas „France Info“.

 

Kantriai laukė savo mylimojo ir mokėsi anglų kalbos

1944 metais, per Antrąjį pasaulinį karą, 24 metų amerikietis kareivis Kay‘as Robbinsas šiaurės vakarų Prancūzijoje, Saint-Brieuco miestelyje (Côtes-d’Armor departamentas Bretanėje) sutiko 18-metę merginą, vardu Jeannine ir ją įsimylėjo. Jie praleido du mėnesius kartu, o po to jaunas amerikiečių kareivis buvo išsiųstas į Rytų frontą.

„Ji buvo labai švelni ir manau, kad ji mane mylėjo, – prisiminė Kay‘as. – Aš jai pasakiau, gal grįšiu ir tave pasiimsiu, bet taip neatsitiko“.

Mergina kantriai laukė savo mylimojo ir mokėsi anglų kalbos. Tačiau po karo Kay‘as Robbinsas grįžo į Ameriką.

Praėjo 75 metai. Per tą laiką Kay‘as ne tik vedė, sukūrė šeimą, bet ir pragyveno su žmona 70 bendro gyvenimo metų. Tačiau visą gyvenimą vyras saugojo Jeannine nuotrauką.

Mergina nelaukė savo mylimojo ir taip pat ištekėjo bei pagimdė penkis vaikus. Bet dabar Kay‘as ir Jeannine buvo našliai.

 

Akimirksniu atpažino vienas kitą ir apsikabino

75-osioms sąjungininkų išlaipinimo Normandijoje metinėms 97-erių Kay‘as Robbinsas atvyko į Prancūziją. Žurnalistams senolis sakė norintis aplankyti miestelį, kuriame kadaise gyveno jo mylimoji Jeannine. Vyras manė, kad jo mylima prancūzė jau mirusi. Bet jis klydo. 92-ejų metų Jeannine gyveno slaugos namuose, esančiuose 40 km. nuo jų susitikimo vietos.

Žurnalistai organizavo jų susitikimą. Jie akimirksniu atpažino vienas kitą ir apsikabino. Kay‘as parodė moteriai jos nespalvotą nuotrauką, kurią saugojo visus tuos metus. „Aš visada tave mylėjau, tu visą laiką buvai mano širdyje“, – sakė jis.

Ne veltui Jeannine kadaise mokėsi anglų kalbos, todėl jį suprato. „Jis sakė, kad mane myli. Aš taip pat visada galvojau apie jį ir tikėjausi, kad jis kada nors mane susiras“, – sakė ji žurnalistams.

„Kodėl neparašei jai ir neatvykai anksčiau?“ – suglumusi paklausė Jeannine dukra.

„Žinai, kai sukuri šeimą, po to nebegali tą padaryti“, – paaiškino Kay‘as.

Pora praleido kelias valandas kartu, bet atėjo laikas atsisveikinti.

„Jeannine, aš tave myliu, brangioji“, – atsisveikindamas pasakė Kay‘as ir pabučiavo jos ranką.

Įsimylėjėliai susitarė dėl naujo susitikimo.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą