Vaikinai paprastai nemėgsta prisipažinti, kad kažko bijo. Tiesą sakant, dauguma vyrų stengiasi paslėpti šiuos jausmus, Archyvo nuotrauka

Daugelis moterų  net pasimeta dėl to, ką sako vyrai ir ką iš tikrųjų reiškia tos frazės. Faktas yra tas, kad daugelį metų susidarė klaidinga nuomonė apie vyrų lytį. Buvo teigiama, kad vyrai yra labai paprasti ir lengvai suprantami, o moterys – sudėtingos ir ne visada aišku tai, ką sako.

Tačiau dažnai taip nėra: akivaizdus vyro atvirumas gali būti tik iliuzija. Taigi, jūsų  dėmesiui keletas bendrų vyriškų frazių ir jų galimų reikšmių:

  1. Kai sako, kad pasiilgsta

Kiekviena mergina neabejotinai nori žinoti, ką reiškia, kai vaikinas sako, kad jam nuobodu. Ir vyras turi ne vieną priežastį tai pasakyti.

Pavyzdžiui, jei jis yra draugų kompanijoje, tada jis puikuojasi turintis merginą. Bet rašydamas 30 SMS per dieną,  gali to ir nepasakyti arba priešingai – pameluoti.

Ir jei jis nepasako, kad jūsų ilgisi, bet jo draugai sako, kad jis visą laiką kalba tik apie jus, tuomet  turėtumėte būti laiminga, nes jūs esate ypatinga jam.

  1. Kai jis sako, kad nori, jog būtumėte laiminga

Jei jūsų partneris tai pasakė konflikto metu, tai gali reikšti, kad tikriausiai jis jūsų nevertina tinkamai. Jis nori baigti  ginčus ir eiti toliau savais keliais. Tačiau jei ši frazė skamba, kai nesiginčijate, jis tiksliai pasako, ką turi omenyje.

  1. Kai jis sako, kad tai tik pokštas

Dauguma vyrų mėgsta juokauti, bet jei jis kartoja tą patį pokštą, įskaudindamas jus, tikriausiai pats laikas su juo pasikalbėti rimtai. Vyrai dažnai naudoja humorą, norėdami užsiminti apie tai, kas jiems nepatinka. Nors ir žino, kad tai gali sukelti pasipiktinimą. Taigi, jo pokštas yra būdas išreikšti savo nepasitenkinimą  ir tiek. Žodžiu, nieko blogo.

  1. Kai jis sako, kad jo buvusioji isterikė

Kai jūsų partneris sako, kad jo buvusioji buvo įkyri, isteriška ir net beprotiškai elgėsi, galite būti laiminga, nes jis akivaizdžiai nebejaučia jai jokių jausmų.

Bet jei jis daug kalba apie ją ir naudoja įvairias savybes – bloga, gera, gali net palinkėti jai garsiai susirasti ne blogesnį, nei jis, tai jau rimtas signalas, kad jis gailisi su ja išsiskyręs.

  1. Kai sako, kad bijo

Vaikinai paprastai nemėgsta prisipažinti, kad kažko bijo. Tiesą sakant, dauguma vyrų stengiasi paslėpti šiuos jausmus, tačiau jei jūsų partneris sako, kad jis ko nors bijo – ar tai būtų kažkas emocinio (meilė, pasitikėjimas), ar kažkas fizinio (pavyzdžiui, ūgis, tam tikri gyvūnai), turite juo tikėti. Tikriausiai jis sako tiesą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą