Jis pats kur nors kviečia, inicijuoja suartėjimą, siūlo laisvalaikio galimybes. Nedingsta, nenustoja su jumis bendrauti, nestabdo. Archyvo nuotrauka

Vyrams ir moterims būdingi tie patys ženklai. Nėra skirtumo. Tačiau aišku viena, kai žmogus jumis  domisi, tai:

 

1.Žengia pirmą žingsnį

Tai yra juda link jūsų, eikvoja savo laiką, energiją ir pinigus. Tokiu atveju žingsniai pamažu tampa vis tvirtesni.

  1. Jis bando suprasti, ką jam jaučiate

Taip pat nori sužinoti jūsų ateities planus. Nori būti tikras, kad staiga niekur nedingsite.

Pasakoja apie tai, kaip jis pats su jumis elgiasi, arba užsimena apie tai. Laikui bėgant bendraujate vis daugiau. Ir tai vyksta be jūsų iniciatyvos. Juo labiau, spaudimo žmogui.

3.Stengiasi būti aktyvus

Jis pats kur nors kviečia, inicijuoja suartėjimą, siūlo laisvalaikio galimybes. Nedingsta, nenustoja su jumis bendrauti, nestabdo.

Čia yra pagrindiniai susidomėjimo ženklai. Jei paimsite tik vieną kurį nors ženklą ir manysite, kad to pakanka, norint įvertinti jo didelį susidomėjimą, kiekvienas atskiras požymis nieko nesako.

Vyrams atrodo, kad moteris pretenzijas reiškia dėl to, jog yra įpratusi būti dėmesio centre. Dėl to jis daro išvadą, kad yra reikšmingas, todėl mergina  irgi turi susidomėti juo.

Tiesą sakant, priežastys nėra svarbios, svarbu suprasti, kad mergina elgiasi kaip mergina.

Kitas pavyzdys. Mergina susirado vyrą, kuris yra labai užsiėmęs. Ji sėdi ir galvoja, kaip būtų gerai, jei jis ją matytų daugiau nei kartą per tris mėnesius. Ir blogai, kad jam tiek daug tenka atsakomybės – jis nori būti šalia, bet labai užsiėmęs. Kaip supratote, mergina ieško pateisinimų jam. Iš tikrųjų jo meilė yra pusiau nugaišęs arklys, ir galbūt jai reikia būtent tokio.

Akivaizdu, kad jų santykiuose  ir nebus pusiausvyros, nes jų poreikiai skirtingi. Kai kurie žmonės nėra pasirengę skirti tiek daug energijos meilei.

Vyrai skaito protingas moterų autorių knygas ir pradeda tikėti, kad moteris yra svetima būtybė, kaip ir ateivė. Todėl ji (moteris) niekada nerodo susidomėjimo. O gal ji yra Everestas, į kurį reikia užkopti ir pasikabinti savo vėliavą.

Žinokite viena: bet kuri mergina parodys susidomėjimą jumis, jei bus jus įsimylėjusi. Tas pats pasakytina ir apie vyrus.

 

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą