Jums neabejingas vyras, net ir nebebūnant kartu, visada bus pasirengęs jums padėti, patarti, pakonsultuoti ir net patarpininkauti bet kokiais klausimais. Archyvo nuotrauka

Yra keletas pagrindinių užuominų, leidžiančios suprasti, kad mylimasis nori grįžti. Tačiau vienas svarbiausių dalykų, kurio negalima nepastebėti ir į kurį reikia sąžiningai atsakyti, yra tai, kiek santykiai buvo teigiami. Jei esate tikra, kad jie buvo teigiami ir labai kvailai išsiskyrėte, greičiausiai jūsų mylimasis grįš.

Žemiau pateikiamas ženklų sąrašas, rodantis, kad jūsų buvęs žmogus vis dar jus myli ir nori grįžti. O jums reikia tik palaukti, kol jis surinks visą savo drąsą.

 

1.Jis rašo ir iškart atsako į jūsų žinutes

Kai žmonės nebesidomi vienas kitu arba tarp jų kyla siaubingas pasipiktinimas, jie nustoja bendrauti. Be jei jūsų buvęs mylimasis nori palaikyti ryšį su jumis, tai nėra vien mandagus gestas. Tai akivaizdus ženklas, kad jam blogai be jūsų.

Išimtis gali būti tai, jei moteris parašo jam pirmoji.

2.Jis neturi asmeninio gyvenimo

Jis nevaikšto į pasimatymus ir apskritai nepaprastai vangiai bendrauja su priešinga lytimi. Taip yra dėl to, kad jis negali pamiršti jūsų iki šiol. Tai taip pat reiškia, kad jis nori likti laisvas tikėdamasis, jog vieną gražią dieną judu vėl būsite kartu.

3.Jis būna aktyvus jūsų socialiniuose tinkluose

Pirmasis „patinka“ ir pirmasis komentaras dažniausiai būna jo. Taip jis tikisi, kad jūs pastebėsite ir suprasite, kaip jis nori viską grąžinti atgal.

4.Jis užsimena apie susitikimą

Jis baisiai bijo, kad galite ir nesutikti susitikti su juo, tačiau vis tiek pateikia keletą užuominų apie „tiesiog pasimatymą“. Arba gali net tiesiogiai pasiūlyti „kur nors pasėdėti“. Kai kurie net griebiasi bet kokios, net kvailiausios priežasties: „Aš radau tavo plaukus vonios kambaryje. Atnešti?“.

5.Jis prisipažįsta galvojantis apie jus

Jei jis atvirai giria ir žavisi jumis, kokių dar patarimų laukiate? Žinoma, jūs jam vis dar patinkate ir jam sunku jus paleisti.

6.Jis prisimena viską, kas jus siejo

Praėjo pusmetis ir jis vis dar nepamiršo jūsų kasdienybės, įpročių ir to, kad jūsų virtuvės vienos spintelės durys neužsidaro. Šios smulkmenos jam yra brangios – kaip ir visos malonios gyvenimo akimirkos, praleistos kartu su jumis.

7.Jis noriai vykdo jūsų „pavedimus“

Jums neabejingas vyras, net ir nebebūnant kartu, visada bus pasirengęs jums padėti, patarti, pakonsultuoti ir net patarpininkauti bet kokiais klausimais.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą