Jei vyras seniai neberodo moteriai gerumo ir meilės, elgiasi su ja labiau nei vartotojiškai, negalima toleruoti tokio požiūrio. Archyvo nuotrauka

Be artimo žmogaus tarpusavio supratimo ir palaikymo neįmanoma sukurti pilnavertės ir laimingos šeimos. Todėl dar ankstyvuose santykių etapuose svarbu suprasti, ar jūsų partneris nėra visiškai egoistas. Tai nesunku nustatyti! Reikia tik atkreipti dėmesį į iš pažiūros mažus dalykus, kurie iš tikrųjų yra svarbūs ir reikšmingi. Taigi, pagal kokius ženklus galima atpažinti egoistą?

 

  1. Jo poreikiai pirmiausia

Egoistai galvoja ne apie kitus, o tik apie save. Jei pastebite, kad partnerio poreikiai visada yra pirmoje vietoje, o jūs retai turite teisę ir galimybę išsakyti savo nuomonę, tada šalia jūsų yra tikras egoistas.

Bet kokiuose santykiuose svarbūs abiejų partnerių poreikiai. Žmonės, kurie myli vienas kitą, visada gali susitarti ir rasti kompromisą.

  1. Niekada nesiūlo padėti

Kai normalus žmogus pamatys, kad jo antroji pusė turi bėdų, pirmiausiai galvos, kaip jam galima  padėti. Bet jei nieko panašaus nepastebėjote  iš savo partnerio, pats laikas susimąstyti apie tai!

Ne egoistas žmogus ne tik neatsisako pagalbos, bet visada ją pasiūlo pirmiausiai!

  1. Nenoras išklausyti kito žmogaus

Išskirtinis visų egoistų bruožas yra gebėjimas kalbėti tik apie save ir nenoras išklausyti kito žmogaus. Įsivaizduokite, kad visą gyvenimą turėsite tylėti arba klausyti tik jo verkšlenimų! Todėl  paklauskite savęs: „ Ar esate pasirengę aukotis?

  1. Linkęs kritikuoti ir žeminti

Mylintys ir rūpestingi žmonės niekada neleis sau įžeisti tikrai brangaus žmogaus. Ir jei jūsų partneris išsako žeminančias pastabas ar  pašaipiai juokauja, tai rodo, kad jis yra egoistas ir jam nerūpi kitų žmonių jausmai.

  1. Niekada neatsiprašo

Jei jūsų partneris niekada neatsiprašo, net jei jo kaltė akivaizdi, tuomet jūs esate santykiuose su egoistu. Moralinės vertybės šiems žmonėms nėra svarbios, o kartais jie net nesuvokia, kad padarė kažką ne taip.

Gyventi su egoistu bus labai sunku.  Todėl jei norite rasti tikrą laimę asmeniniame gyvenime, gerai pagalvokite, ar tas žmogus dabar yra šalia jūsų!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą