Kol žmogui reikalingas bendravimas, seksas, draugystė, tokie ištekliai klestės ir, beje, pažinčių svetainių savininkai užsidirbs labai padorius pinigus iš kuklių vartotojų. Archyvo nuotrauka

Pažinčių svetainės – blogis ar būtinybė?  Iš esmės gyvuoja dvi priešingos ir iš esmės klaidingos nuomonės apie internete paplitusias pažinčių svetaines.

 

Yra žmonių, kurie  čia patenka atsitiktinai  ir nežinodami, ko patys nori

Vienų nuomone, tai drovūs, nebendraujantys, tačiau viduje malonūs žmonės, neretai nematantys kitos išeities, kaip kreiptis į virtualią tarnybą, kur galėtų  susipažinti ir užmegzti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Kitų nuomone, pažinčių svetainėse yra krūva neadekvačių  žmonių, iškrypėlių, maniakų, turinčių šeimas taip pat žigolo ir nuobodūs spuoguoti paaugliai, kurie prašo  apsinuoginusių merginų nuotraukų, kad patenkintų savo smalsumą ar dar ką nors. Bet kuris normalus žmogus, ką tik užsiregistravęs svetainėje, iškart atakuojamas šlamštu su pasiūlymais ką nors laižyti, žiūrėti ar praleisti vakarą ramioje, ir, pageidautina, intymioje atmosferoje.

Žmonės supranta, kad nė vienas iš aukščiau pateiktų teiginių pagal apibrėžimą negali būti teisingas, nes pažinčių svetaines žmonės kuria žmonių labui ir niekas jiems nėra svetima. Kitaip tariant, tiek vakarėlyje klube, tiek gatvėje ar sausakimšame autobuse tarp mūsų yra ir normalių žmonių, ir  gražių, romantiškų merginų. Kiekvienas iš įsiregistravusių pažinčių svetainėje paprastai siekia sau žinomų tikslų. Žinoma, yra žmonių, kurie  čia patenka atsitiktinai   ir nežinodami, ko patys nori.

Pirmiausiai kiekvienas įsiregistravęs turi galimybę ne tik aiškiai nurodyti savo parametrus (ūgį, svorį, tatuiruotę intymioje vietoje ir panašiai), bet ir nurodyti  savo pageidavimus bei tikslus. Taigi,  vyrai, jei užsiregistravote pažinčių svetainėje  su tikslu susirasti meilužę tam laikotarpiui, kai jūsų žmona ir vaikai atostogauja pietuose, tada nenustebkite, kad  į savo „viliojančius kvietimus“ sulauksite paniekos ir nepasitenkinimo kupinų atsakymų. Taip pat merginos, ieškančios rimtų santykių, neturėtų nurodyti vieną iš pažinties tikslų „nieko neįpareigojantys santykiai ir seksas“.

Šie pageidavimai bus įtraukti į paiešką, todėl laukite atitinkamų pasiūlymų. Daugelis žmonių klaidingai mano, kad pažinčių svetainės yra  ta vieta, kur galima susirasti sau partnerį/ę nakčiai,  gražią ir jauną meilužę, rėmėją  ir panašiai. Žinoma, šimtai, tūkstančiai, dešimtys tūkstančių profilių, nuotraukų, vaizdo įrašų, asmeninių tinklaraščių ir jūra kitos informacijos yra puiki galimybė susirasti sau  širdies draugą. Nesvarbu, ar nakčiai, ar visam gyvenimui. Praktika rodo, kad pažinčių svetainėse, be jokios abejonės, yra žmonių kaip jūs. Dažniausiai jie būna vieniši, kartais nusivilia ankstesniais santykiais, ieško nuotykių ar bando išlieti savo širdį nepažįstamam žmogui (kas visada yra lengviau). Vieni rašo su klaidomis, kiti dažnai būna išsiblaškę dėl darbo ar namų ruošos darbų, treti atkakliai tyli, atsakydami į  jūsų mirksėjimus ir „saulutes“ tik po poros dienų.

 

Į savo anketą įdeda nežinomo modelio atvaizdą

Būna, kad užsimezga pokalbis, o jūs su susidomėjimu žiūrite į pokalbio langą, su nerimu laukdami kitos savo pašnekovo pastabos. Būna, kad pažintis nelimpa, nes į išsamius klausimus gaunate vienašališkus atsakymus, kurie  rodo, kad nebus tęsinio. Pagrindinė visų be išimčių tokių vartotojų klaida yra ta, kad dėl kažkokių priežasčių visi pamiršta, jog svetainė nėra panacėja, ne vaistas nuo nuobodulio, tai tik tiltas į bendravimą. Nuotraukų sąrašas su aprašymais. Mus dominančių parametrų sąrašas. Geriausiu atveju būdas sužinoti abipusius interesus ir  susitarti dėl susitikimo datos bei  vietos. Viskas!

Be to, reikia žinoti, kad yra nemažai  žmonių, kurie net negalvoja apie savo virtualių pažinčių pavertimą kažkuo tikru. Jie būna labai patenkinti kasdieniu susirašinėjimu su keliolika žmonių, diskutuoja apie orą, politiką ir darbo užmokesčio vėlavimą. Jie užsiregistravo svetainėje ne norėdami susipažinti, o praleisti laiką savo naudai. Kyla klausimas, kokia prasmė maigyti klaviatūrą, jei pašnekovas net nesusimąsto pakviesti puodelio kavos? Visuotinai žinoma, kad internetas, kaip ir popierius, ištvers viską.

Mūsų virtualūs draugai ir draugės mums atrodo gražūs, besirūpinantys savimi, draugiški žmonės, galintys ateiti į pagalbą, pasiūlyti, patarti arba įmesti nuorodą į kokį linksmą vaizdo įrašą.

Beje,  pažinčių svetainėse nemažai žmonių savo paskyrose publikuoja dvejų, penkių ar net dešimties  metų senumo nuotraukas, o dar blogiau – į savo anketą įdeda nežinomo modelio atvaizdą, bet kai sulaukia susidomėjusio pranešimą, „genialiai“  atsako: „Nuotrauka nėra mano. Parašyk, aš atsiųsiu “. Taigi, suprask, kas slypi už šio visuotinio „kuklumo“?  Kad  jis vedęs, ji taip pat turi šeimą?!

Ar žinote, kad viena didžiausių pažinčių svetainių, kurioje deklaruojamas „vedusių“ skaičius viršija 12 milijonų?.. Kol žmogui reikalingas bendravimas, seksas, draugystė, tokie ištekliai klestės ir, beje,  pažinčių svetainių savininkai užsidirbs labai padorius pinigus iš kuklių vartotojų. Tiesa, pastaruoju metu skalsios duonos riekelę iš jų nugvelbė socialiniai tinklai, kur žmonės dažniausiai skelbia tikrus duomenis, o tai reiškia, kad rizika pakliūti į apgaulę yra daug mažesnė.

Ar mūsų norą sutvarkyti asmeninį gyvenimą galima laikyti blogiu? Kalbant apie būtinybę, įsivaizduokite situaciją, kad galima darbe atrasti savo antrąją pusę, nes „tarnybinių romanų“ dar niekas neatšaukė. Ar tikrai reikalingos pažinčių svetainės, kai jūsų bendravimo ratas nenumaldomai siaurėja kiekvienais metais? Manome, kad klausimas yra retorinis.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą