Bet kuriuo atveju pažinčių svetainės mums siūlo kažką daugiau nei tiesiog pažintis gatvėje. Kadangi pažinčių svetainėje kiekvienas turi didžiulį pasirinkimą! Archyvo nuotrauka

Pastaruosius kelerius metus vis dažniau naudojame internetą kaip priemonę naujų pažinčių paieškai. Socialiniai tinklai, momentiniai pasiuntiniai ir specializuotos programos mums praktiškai pakeitė gyvą bendravimą. Viena vertus, visa tai labai supaprastina mūsų gyvenimą. Nereikia ilgai ruoštis, per daug jaudintis, norint porą valandų pabendrauti su kuo nors virtualinėje erdvėje. Prieiga prie interneto leidžia būti „arti“ žmogaus visą parą.

Bet kita vertus, mes visiškai pamiršome, kaip teisingai bendrauti ir dažnai darome rimtų bendravimo klaidų, kurios galiausiai lemia tai, kad santykiai nesirutulioja toliau trumpo susirašinėjimo. Taip nutinka dėl to, kad yra padaromos lemtingos klaidos.

 

  1. Idealaus žmogaus kaukė

Socialiniuose tinkluose pagunda pateikti idealaus žmogaus įvaizdį yra tokia didelė, nes niekas nemato tikrojo jūsų gyvenimo. Daugelis žmonių mėgsta pagražinti savo gyvenimą fantastinėmis istorijomis, stengdamiesi atrodyti sėkmingi ir patrauklūs kitų akyse.

Slėpti smulkius trūkumus yra visiškai normalu, nes visi siekiame būti geresni. Tačiau kai kurie taip stipriai perlenkia lazdą, kad sugalvoja visai kitokį gyvenimą ir kitokį „aš“.

O kai atskleidžiamas šis „teatro pastatymas“, beveik šimtu procentų tikimybe, bendravimas visiškai nutrūksta, nes niekas nenori būti melo ir apgaulės objektu.

Pritraukite žmones sąžiningumu ir nuoširdumu, o ne gražaus gyvenimo iliuzija.

  1. Noras iš karto būti vieninteliu/e

Daugelis žmonių mano, kad pradėdamas su kuo nors bendrauti, žmogus turėtų atkreipti dėmesį tik į juos, o ne į kitus. Štai kodėl juos siaubingai erzina lėti atsakymai ir ilgas nebuvimas tinkle.

Dažnai toks elgesys virsta manija, atakuojant kandidatą į partnerius daugybe žinučių ir erzinančių skambučių. Atminkite, kad kiekvienas turi teisę turėti savo erdvę. Sulaužydami ribas ir atkreipdami į save visą dėmesį, jūs atbaidote norą su jumis bendrauti.

  1. Susirašinėjimas ir ne daugiau

Negalite sukurti gerų santykių vienu susirašinėjimu socialiniuose tinkluose, kad ir kaip besistengtumėte. Jei du žmonės vienas kitam patinka, jie vis tiek nori leisti laiką ne prie interneto.

Apribodami tiesioginius susitikimus ir bet kokią psichologinio ryšio formą, pavyzdžiui, balso žinutes ar vaizdo skambučius, tuo pačiu pranešate žmogui, kad jūsų nedomina tikras bendravimas akis į akį. Tokiu atveju susirašinėjimo prasmė visiškai prarandama.

Jei jums patogu bendrauti tik socialiniuose tinkluose, o jūsų naujajam pažįstamajam/ai reikalingas gyvas bendravimas, tuomet jūs aiškiai  ne į ta roges įsėdote. Todėl geriau negaišinkite vienas kito laiko.

  1. Rašote tik tada, kai jaučiatės blogai ar ko nors reikia

Kiekvienam iš mūsų reikia palaikymo, jei atsiduriame sunkioje situacijoje, tačiau neturėtumėte naudoti žmonių kaip vienkartinės liemenės savo ašaroms.

Blogą įspūdį padarote, jei bendraujate su žmogumi, norėdami įveiktumėte laikiną nuobodulį ar tiesiog iš neturėjimo ką veikti. Tai visada pastebima.

Tobulo susirašinėjimo formulės nėra, tačiau visada reikėtų atsiminti pagrindines komunikacinio mandagumo taisykles.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą