Gal pradžioje vertėtų padaryti išlygą, kad tai galioja ne visiems, o daugumai. Daug kas, kaip visada, priklauso nuo paties žmogaus išminties ir noro gyventi su tuo žmogumi.

Vyras yra tarsi knyga, atversta kuriame nors puslapyje. Eina toliau – pervertė puslapį. Bet viskas, kas buvo anksčiau, jam tampa nesvarbu ir neįdomu.

Būna, žinoma, kad jis vis dėlto atsiverčia puslapį atgal, bet tai jau visai kita istorija.

 

Moteriai sunku susitaikyti, kad jo gyvenime buvo kita moteris, kita meilė

Jei vyras myli moterį, tai jis myli ir jos vaikus. Šia prasme visiškai nesvarbu, ar jie yra jų pačių vaikai, ar svetimi. Nes jo mylimoji ir jos vaikai suvokiami kaip kažkas bendro. Moteris su vaiku jo vizijoje yra vientisa visuma. Reikia moters – reikalingi ir jos vaikai. Bet jei moteris nereikalinga, jos nemyli – ir jos vaikai taip pat nėra reikalingi. Nepriklausomai nuo to, ar vaikai jo, ar svetimi.

Vyras gali palikti žmoną ir savo vaikų motiną, pamilus kitą moterį, turinčią vaikų nuo kito vyro, ir  mylėti juos kaip savo. Kur gyvena žmogus, kur jo mintys, kur namai – ten jo meilė.

Tačiau net ir čia pasitaiko atvejų, kai po skyrybų  ir su kita moterimi, vyras toliau rūpinasi jos vaiku. Dalelė jo širdies lieka prisirišusi prie šio vaiko net tada, kai meilė motinai praeina. Juk jis, vaikas, jo neišdavė ir nepaliko.

Tačiau moteriai sunku priimti vaiką  iš ankstesnės, net ir mylimo vyro, santuokos.  Jai atrodo nepakeliama mintis, kad vaikas gali priminti tėvui savo motiną. Kad jis, ko gero, vis dar myli ją, todėl skuba kuo greičiau pasiimti savo sūnų savaitgaliui.

Moteriai sunku susitaikyti, kad jo gyvenime buvo kita moteris, kita meilė. Galų gale tą laiką ir dėmesį, kuriuos būtų galima skirti jai, jis atiduoda savo vaikui.

 

Neretai būna sunku paslėpti nepasitenkinimą

Kai kurios moterys net neslepia, kad tiesiog nekenčia jo vaikų iš ankstesnės santuokos iki pasišlykštėjimo. Šiuo atveju moteriai greičiausiai užtemdo protą pavydas ir noras, kad vyras visą savo dėmesį, rūpestį ir išlaidas skirtų vien jai ir jos vaikams.

Ir tik tada ji jausis rami, žinodama, kad kiti jų „nepravalgo“ ir kad buvusioji nepriims vyro pas save atgal. Moteris bijo, kad jei vyras myli savo vaiką, tada jis vis tiek gali jausti kokius nors jausmus jo motinai. Ir net jei ji apsimeta, kad džiaugiasi sulaukusi jo vaiko kaip svečio, neretai būna sunku paslėpti nepasitenkinimą. Patarimas labai paprastas: neorganizuokite ilgų vaiko „komandiruočių“ pas  tėtį, kad netyčia nenukentėtų vaiko psichika dėl ne visai malonios naujos žmonos reakcijos. Ji gali būti ir visai neblogas žmogus. Bet tiesiog dėl savo liguisto pavydo, savo pačios spėliojimų, pykčio, negali susitaikyti su tuo, kad vyras skiria daug laiko ir pinigų savo atžalai.

Todėl geriau bus, jei mylintis ir rūpestingas tėvas, norintis, kad jo vaiko psichika būtų sveika, susitiktų su juo be „naujos mamos“. Tai būtų geriau visiems.

O moteris dar prieš vedybas turi suprasti, kad žmonos būna buvusios, o vaikai – ne. Ir jei vyras ketina bendrauti ir susitikti su savo vaikais po skyrybų, tai jis turi visas teises. Todėl reikia arba priimti, arba visai neužmegzti tokių santykių.

1 KOMENTARAS

  1. What a wonderful and a straight forward spell caster that has brought back joy and happiness into my life!!! Am giving this testimony because am so happy, I want to thank Dr ODION for the great thing He has done in my life , He brought happiness back into my life, I never believed in spell casters until my life fell apart when my lover of 4 years decided to call it quit almost when we wanted to get married. I was so emotional breakdown to the extent i could not do anything reasonable again, after 2 months in pain before an old friend of mine introduced me to a spell online called Dr ODION, this was after I have been scammed by various fake spell casters. I was introduced to Dr ODION a true Spell Caster. In less than 24 hours i saw wonders, my lover came back to me and my life got back just like a completed puzzle, and after 1 month later we got married and it was just like a dream to me because i thought i had lost her forever. Thank you Dr ODION for helping me but most of all, Your Honesty and Fast Accurate Results. EMAIL HIM FOR HELP: (drodion60@yandex.com) or through his WhatsApp number +2349060503921 here are THE THINGS Dr ODION CAN ALSO CURE.. GONORRHEA, HIV/AIDS, LOW SPERM COUNT, MENOPAUSE DISEASE, PREGNANCY PROBLEM, SHORT SIGHTEDNESS PROBLEM, Stroke. contact him today and get your problem solve.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą