„Tėvas versdavo mane žiūrėti pro durų tarpą, kaip jis su motina lytiškai santykiaudavo. O paskui klausdavo, kokius įspūdžius paliko. Kai man  buvo 8-9 metai, tėvas duodavo man peržiūrėti pornografijos žurnalus, o po to klausdavo, kokius pojūčius patyriau“, – dalijosi siaubo filmą primenantį savo vaikystės prisiminimais Joyce Meyer.

Manipuliavo dukterimi meluodamas ir grasindamas

„ Kiekvieną kartą, kai penktadienį mama išeidavo į parduotuvę, tėvas prievartaudavo mane. Jis vesdavosi mane į alaus barą, nusigerdavo, o paskui santykiaudavo su manimi mašinoje.  Kartą  prievartaujant mane mašinoje, netikėtai užklupo policininkas, bet tėvas pasakė jam, kad esu jo pusseserė ir norėdamas išvengti problemų, pasiūlė ir policininkui su manimi santykiauti… Bet  jį netikėtai iškvietė per raciją atvykti į įvykio vietą“, – tęsė pasakojimą pedofilo tėvo auka.

Negana to, tėvas reikalaudavo Joyce  atvesti savo drauges iš mokyklos, kad jis galėtų su jomis padaryti tą patį, ką daro ir su savo dukterimi. Tačiau mergaitė teisindavosi, kad jos negali ateiti. Bet vieną iš jų, gyvenančią kaimynystėje, jis vis dėl to išprievartavo, kai klasės draugė atėjo pas Joyce pasiskolinti vadovėlio, pareikalavęs dukters palikti juos dviese.

Kai Joyce tapo paaugle, tėvas pradėjo mokyti ją vairuoti mašiną. Kiekvieną sekmadienį leisdavo dukteriai nuvažiuoti  į kapines, o paskui ten ją prievartaudavo. „Мan tėvas drausdavo dalyvauti  mokyklos renginiuose, kadangi jis visada galvodavo, kad aš užsiimsiu kažkuo su berniukais“, – sakė Joyce.  Anot  pašnekovės, tėvas pasakodavo jai apie  iškreiptas sekso pozas, oralinį ir analinį seksą tvirtindamas, kad nieko neteisingo čia nėra. Tėvas aiškino dukteriai, kad pagrindinė priežastis, kodėl jis lytiškai santykiauja su ja, kad ji yra ypatinga ir  labai myli ją.

Tėvas prievartavo savo dukterį mažiausiai vieną kartą per savaitę, kol jai suėjo 18 metų.  „Tėvas, kuriuo aš turėjau pasitikėti, kuris turėjo mane apginti, išprievartavo mane mažiausiai 200 kartų. Jis neversdavo  santykiauti mušdamas, bet manipuliavo manimi meluodamas, grasindamas ir aiškindamas, kodėl visa tai turi likti paslaptyje. Todėl aš bijojau prasitarti ir visą laiką tylėjau. Aš niekada nesijaučiau saugi, kai augau“, – sakė ji.

Dabar Joyce Meyer tvirtina, kad net ir praėjus daug metų, jai nebuvo lengva nutraukti tylos uždangą ir atsistojus prieš auditoriją atvirai prisipažinti, kaip tėvas ją tvirkino ir prievartavo. Ir kokį pragarą ji išgyveno vaikystėje. „Seksualinė prievarta –  aukai gėdingas dalykas, todėl ji vengia viešai apie tai kalbėti. Bet tylėjimas ir paslapčių saugojimas – tai kalėjimas, į kurį mus pasodino  šėtonas, nes jis nori, kad mes visas savo bėdas ir nelaimes, nuoskaudas ir pažeminimus laikytume ir slėptume savo viduje ir kad mes niekada negalėtume išsilaisvinti“, – stovėdama prieš didžiulę auditoriją dalijosi savo karčiais išgyvenimais Joyce.

Norėjo tik vieno – kad visa ši istorija užsimirštų kaip blogas sapnas

Pateikusi vos kelis pavyzdžius iš savo košmariškos vaikystės, Joyce pasakė, kad daugiau nebepajėgia perduoti viską, ką ji patyrė, girdint daugybei žmonių. Bet moteris neslėpė, kad tai, ką ji išgyveno vaikystėje, neįmanoma palyginti nei su bet kuriuo kitu gyvenimo išbandymu, kurį ji patyrė. „Kartais susimąstydavau, kur tada buvo Dievas, kai mane prievartavo? Suprantu, kad JIS neapgynė manęs, bet suteikė jėgų ir stiprybės praeiti šį pragarą. Todėl nesvarbu, per kokius sunkumus praeitų žmogus, bet jis gali atrasti savyje jėgų atsitiesti. Kodėl aš dalinuosi su jumis savo gyvenimo istorija? Kad žinotumėte, jog Aukščiausiasis yra teisingas ir jis, anksčiau ar vėliau, nubaus jūsų skriaudiką, – kalbėjo Joyce susirinkusiems. – Jums pasakoju, ką tėvas darė su manimi vaikystėje, užmiršusi gėdą ir baimę, nes noriu ne tik užmiršti tuos baisumus ir nuoskaudas, patirtas vaikystėje, bet ir perduoti kitoms seksualinės prievartos aukoms, kad jos netylėtų“.

Moteris  džiaugiasi nepraradusi tikėjimo ir atradusi jėgų atleisti savo tėvui, nes nupirko namą tėvams, į kurį jie netrukus persikėlė gyventi, kad būtų arčiau ir duktė galėtų rūpintis jais.

Per Padėkos dieną motina paskambino Joyce ir pasakė, kad tėvas labai nusiminęs ir norėtų su ja pasikalbėti.  Duktė atvyko pas tėvus kartu su savo vyru ir tėvas, apsipylęs ašaromis, pasakė: „Aš labai gailiuosi, ką padariau tau ir noriu tavęs atsiprašyti“.

Joyce Meyer  sakė dabar esanti laiminga santuokoje: užaugino keturis vaikus, susilaukė dešimt anūkų. Praėjus daug metų ji norėjo tik vieno – kad visa ši istorija galų gale užsimirštų kaip blogas sapnas!

„Prisimenu, kai gulėjau savo vaikiškoje lovytėje, galvojau, kad kada nors ateis laikas ir aš atliksiu kažką ypatingo, kažką nuostabaus. Manau, kad kiekvienas iš mūsų tai gali padaryti. Todėl ne tiek svarbu, kaip pradėjote savo gyvenimą, svarbu, kaip jį pragyvensite“, – kalbėjo Joyce Meyer, sėdintiems salėje.

 

parengta pagal chooselifeeveryday.com

Nuotr. Facebook

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą