Gyvenime dažnai pasitaiko situacijų, kai vaikinas ar vyras pasiekia trokštamą tikslą užkariavęs merginą. Ir tada jis pradeda keistai elgtis: nustoja bendrauti, ignoruoja, net vengia jos. Taigi, kas nutinka vyrams?

 

Nemažai vyrų nepasitiki savimi, nors ir sugebėjo pelnyti patikusios moters dėmesį

Pirmiausia tai, kad vyras, patikėjęs savimi ir užkariavęs moterį, atsipalaiduoja. Kaip ir viskas – tvirtovė užkariauta, galima nusiraminti ir daugiau nebereikia nieko daryti. Bet moteris ar mergina yra kaip gėlė, kuri nuolat reikalauja priežiūros ir dėmesio. Ir be šios priežiūros ji paprasčiausiai nudžius ir greičiausiai pradės ieškoti kito sodininko, kuris jai įkvėptų naują gyvenimą ir tikėjimą meile. Ir šis nepasisekęs užkariautojas vėl atsidurs už borto, tiksliau, už neįveikiamos tvirtovės sienos. Todėl vyrai, jei jums pasisekė ir jūs pasiekėte patinkančios moters dėmesį, neatsipalaiduokite anksčiau laiko.

Kita vertus, nemažai vyrų nepasitiki savimi, nors ir sugebėjo pelnyti patikusios moters dėmesį. Suprasdami, kad mergina ar moteris pasidavė jų vilionėms, atsakomybę už tolesnius santykius jie perkelia ant jų gležnų pečių. Kaip bebūtų keista, bet po to jie tikisi, jog toliau pati moteris rodys iniciatyvą. Taip atsitinka, jei vyras užaugo nepilnoje šeimoje ir ten, kur viską kontroliavo jo mama.

Bet jei  mergina ar moteris nelabai domisi vyru arba ji turi pasirinkimą, tada ji ir neketina imtis iniciatyvos! O kai vyras tai pagaliau supranta ar turi drąsos žengti žingsnį į priekį, gali būti per vėlu! Taigi nelaukite dailiosios lyties atstovų iniciatyvos, o parodykite ją patys.

Dar vienas atvejis, kai vyras yra tiesiog manipuliuojantis žaidėjas gyvenime. Tokiais atvejais nesvarbu, ar vyras myli moterį, ar tiesiog elgiasi savanaudiškų interesų vedamas. Tai yra jis tiesiog pradeda žaisti su moters jausmais. Užkariavęs moterį, kuri įsimylėjo jį, vyras pradeda žiaurų, bjaurų žaidimą pasirinktos aukos atžvilgiu. Sumažindamas moters savivertę, jis taip pakelia save į dangų. Jis žengia vieną žingsnį  jos link, o paskui penkis atgal. Priartėja ir atitolsta, priartėja ir atitolsta.  Toks emocinis svyravimas gali bet kurią išvesti iš pusiausvyros. Kitaip tariant, iš pradžių jis leidžia suprasti, kad domisi mergina ar moterimi, o tada pradeda ją ignoruoti, rodydamas visišką savo abejingumą. Ir jei moteris įsimyli tokį žaidėją manipuliuotoją, tai situacija paprastai tampa katastrofiška. Moteris pradeda kaltinti save, manydama, kad ji nėra pakankamai graži, nepakankamai protinga, nepakankamai gera ir apskritai per prasta jam. Visa moters savivertė sudūžta į šipulius. O dabar, kai moteris jau virto kone „durų kilimėliu“,  šis „princas ant balto žirgo“ tampa nepasitikinčios savimi moters savotišku gelbėtoju.

 

Lengviau parklupdyti nei pakilti ir kartu sklandyti debesyse

Taigi, vyras tokiu būdu pririša ir susieja moterį su savimi. Juk jis atkreipė į ją savo brangų dėmesį ir  jei ne jis, ji būtų sėdėjusi viena savo varganame bute su katėmis niekam nereikalinga. Jis yra jos gelbėtojas ir ji turi jį dievinti. Beje, tai neretai nutinka moterims, kurias vyrai laiko per daug nepasiekiamomis! Tai labai žiauri manipuliacija.

Užuot bandę  atvirumu ir nuoširdumu pasiekti tokią moterį, jiems lengviau ją nuversti iki žemės ir net parklupdyti nei pakilti ir kartu sklandyti debesyse! Tokiu būdu nereikia dėti jokių pastangų. Pažeminti moterį, kad ji vėliau pakiltų savo pačios akyse, yra daug lengviau nei dirbti santykiuose. Tačiau kyla klausimas: kodėl tokį vyrą neretai įsimyli savarankiška, graži, protinga moteris? Tiesa, perkandusi jo „žaidimo taisykles“, ji tiesiog išsiųs jį kuo toliau nuo savęs ir visam laikui!

Vyrai, atminkite, ignoruodami ar apsimesdami abejingais, jūs pasieksite tą patį – ignoravimą iš moters pusės. Tegul ne iš karto, bet moteris, anksčiau ar vėliau,  supras jūsų žaidimą.

Išmokusios šią pamoką, po to  jos žinos, kaip nekreipti dėmesio į tokius vyrus. Moteris taps nepasiekiama bet kuriam intrigantui. O kas gali būti blogiau už piktą, apgautą ir išduotą moterį? Tik moteris, kurios jausmai buvo suvaidinti. Ir kur yra garantija, kad tada galėsite iš šio nežinojimo išeiti kaip nugalėtojas? Galų gale, ką jūs tuo pasieksite? Tik tiek, kad visam laikui galite prarasti mylimą moterį! Ar to ieškojote ir siekėte?

Nereikia bijoti, nereikia būti droviems, bet negalima manipuliuoti moterimis. Moterys, atsidūrusios tikro vyro rankose, kuris nežaidžia žiaurių žaidimų su moteriškais jausmais, tampa ištikimomis ir švelniomis būtybėmis! Priešingu atveju – paprasčiausiai liksite vieni!

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą