Lyčių ilgaamžiškumo skirtumai dažniausiai paaiškinami socialiai sukonstruotais lyčių vaidmenimis, normomis ir elgesiu. Be to, kad vyrai mažiau rūpinasi sveikata. Taip pat manoma, kad tradicinė stipriosios lyties atstovų veikla yra susijusi su padidėjusia rizika, kupina nelaimingų atsitikimų ir sunkių ligų. Archyvo nuotrauka

Tik pradiniame įsimylėjimo etape viskas atrodo labai gerai ir viskas tinka, tačiau pamažu emocijos atslūgs, iškils kasdienės problemos. Ir tada  pradės galvoje suktis įvairiausios mintys. Taigi, neverta užmegzti santykius su keturiasdešimtmečiais vyrais, neturinčiais nei būsto, nei  santaupų dėl šių priežasčių:

 

  1. Tai gali būti vyras, negalvojantis apie ateitį ir yra paprastas tinginys. Jis gyvena šia diena.

Taip, reikia apsakyti, kad dabar merginos yra nori visko „ant gatavo“. Todėl, jei vyras neturi būsto ir gerovės, tai kam jis apskritai reikalingas?

  1. Toks vyras gali būti eilinis žigolo ar alfonsas, norintis atsisėsti merginai ant kaklo. Dažniausiai tokie vyrai šeimos gyvenime elgiasi pasyviai.
  2. Yra tikimybė, kad tai yra tiesiog infantilus žmogeliukas, kuris ne tik nesugeba užsidirbti pinigų, bet ir „išsivirti košės“. Jis įpratęs gyventi už mamos nugaros, svajoja susirasti tokią pat žmoną. Jį reikės pamaitinti, aprengti ir visaip kitaip rūpintis.
  3. Jei vyras yra žemesnio socialinio statuso, tai moteris šeimoje turės atlikti lyderio vaidmenį. Ir tai ne visada yra vyro svajonė.
  4. Įprastas nevykėlis. Akivaizdu, kad automobilio, nuosavo būsto ir pajamų turėjimas priklauso ne tik nuo gyvenimo aplinkybių, bet ir nuo užsispyrimo, darbštumo bei drąsos. Tiesa, dažnai materialinės gerovės buvimas neturi nieko bendra su jausmais ir noru kurti šeimą. Tačiau ne visos merginos tai supranta.

Bet gali būti ir kita šio reikalo medalio pusė. Taigi, jei vyras sulaukė keturiasdešimties metų, turi pastovias pajamas, automobilį, gyvenamąjį plotą ir nekuria šeimos, vadinasi, jam ir taip gerai.

Kita vertus, reikia suprasti, kad jei mergina svajoja apie vedybas, ji turi suprasti, kad pasiturintis vyras ieškos lygiavertės partnerės, ​o ne vargšės. Dabar įprasta matuoti vyrus piniginės storiu, o ne jo veiksmais. Tačiau romantiškai sąjungai pastaroji daug svarbesnė.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą