Paprastai tokios moterys pačios nežino, ko nori ir turi lygiai septynis penktadienius per savaitę. Archyvo nuotrauka

Kai moteris ir vyras suranda vienas kitą, laimei nėra ribų. Didžiąją laiko dalį jie praleidžia kartu ir mano, kad taip bus visada. Bet kaip mes visi puikiai suprantame, visi geri dalykai baigiasi arba tiesiog pasikeičia. Ir jei santykiai nėra tokie stiprūs, tada išsiskyrimas įvyks greitai. O jei santykiuose yra abipusė meilė, tai kad ir koks slaptas vyras atsirastų moters gyvenime, prieš palikdama dabartinį vyrą ji daug kartų apie tai pagalvos. Pakalbėkime apie pagrindinius variantus, ko moteris tikisi, išsiskyrusi su vyru.

 

Gali palikti vyrą ir dėl to, kad ji tiesiog nusivylė juo

Tarkim, moteris  palaiko santykius, susitikinėja su vienu vyru  ir lygiagrečiai  palaikė slaptą ryšį su kitu vyru. Ir, žinia, kilus kokiai nors konkurencijai, kiekvienas nori parodyti save iš geriausios pusės.

Slaptasis vyras turi pranašumą. Nes su šia moterimi nereikia galvoti apie ateitį, o mėgaujasi vien intymių susitikimų akimirkomis, kurių moteriai per gyvenimą tikrai reikia. Todėl moteris šią akimirką seks slaptą vyrą ir lengvai apleis savo vyrą, su kuriuo ir yra susituokusi arba tiesiog gyvena po vienu stogu.

Tiesa, moteris gali palikti vyrą ir dėl to, kad ji tiesiog nusivylė juo arba jis  tiesiog nebeįtinka ir nebepatinka jai. Nes anksčiau jis buvo toks dėmesingas, malonus, o dabar tapo bejausmis ir grubus. Arba moteris tiesiog pasirinko šį vyrą, nes visi pažįstami apie jį kalbėjo  ir atsiliepė tik šiltais ir gerais žodžiais.  Ir ji tiesiog norėjo  ištekėti už jo. Taip, yra tokių moterų.

Paprastai tokios moterys pačios nežino, ko nori ir turi lygiai septynis penktadienius per savaitę. Tokios moterys nepajėgios mylėti. Todėl jos dažniausiai yra priverstos apsimesti, kad myli. Galbūt kada nors tokia moteris supras, ko  ji neteko, bet, kaip sakoma, bus per vėlu.

 

Neverta kartoti tų pačių santykių

Nes vyras  turi  smegenis ir puikiai supras, kad jei moteris jį metė savo iniciatyva, tai toks žmogus tiesiog nereikalingas visam gyvenimui. Pirmiausiai dėl to, kad jis yra nepatikimas ir gali bet kada išduoti.

Nors didžiąja dalimi viskas priklauso nuo vyro. Yra tokių, kurie po to, kai moteris juos pažemino, leido suprasti, kad ji tik žaidė su juo, jis vis tiek bėgs paskui tokią moterį.

Paliktas vyras turėtų suprasti, kad neverta kartoti tų pačių santykių, kur jis gali būti vėl paliktas likimo valiai.  Net jei nebuvo išdavysčių, bet moteris nusprendė kurį laiką pagyventi atskirai, tada jam tiesiog reikia drąsiai  žengti žingsnį ir susirasti kitą, vertesnę moterį. Jei neskubėsite ir išsikelsite konkretų tikslą, tuomet galite susirasti labai gerą moterį.

O jei moteris paliko savo vyrą dėl to, kad vyras ją apgaudinėjo, tada tikrai kaltas vyras, bet jūs vis tiek galite tikėtis, kad vyras atsiprašys ar ims atgailauti. Žinoma, jei vyrui reikia šios moters. Jei moteris palieka vyrą tiesiog taip, ar dėl kito vyro, tai turėtume džiaugtis, kad ji paliko. Juk galbūt likimas tiesiog išgelbėjo šį žmogų nuo ne jam skirto žmogaus ir ateityje jis vis tiek sutiks tokį, kuris įvertins visus jo privalumus ir trūkumus, priims jį tokį, koks jis yra.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą