Meilės sau kokybė tiesiogiai lemia meilės, kurią gaunate iš kitų žmonių, kokybę. Todėl pirmiausiai susikurkite tai ir viskas, kas yra žemiau šio standarto, pradės nykti, palikdama vietos tik tam, kas jums labiausiai tinka ir yra gerai. Archyvo nuotrauka

Susirasti merginą ir užmegzti su ja romantiškus santykius nėra taip sunku, tačiau išlaikyti ją artimą ir užmegzti ilgalaikius santykius yra visiškai kitas reikalas. Tyrimų duomenimis, beveik kas antra santuoka baigiasi skyrybomis, kurias statistiškai dažniausiai inicijuoja moterys. Ši statistika tik rodo, kad moterys negauna to, ko ieško ilgalaikiuose santykiuose. Bet ar tai tiesa?

 

Daugeliui vyrų merginos yra paslaptingos būtybės, kurių troškimų neįmanoma nuspėti. Štai kodėl vyrai nuo neatmenamų laikų užduoda klausimą: „Ko būtent moterys iš jų nori“?

Ko mergina ar moteris gali tikėtis iš vyro, dėl kurio jis jai būtų „vienintelis“? Ar jis turi duoti jai brangių materialinių dalykų? Nuolat džiuginti gėlėmis ir skaniu šokoladu? O gal viskas dėl brangiai kainuojančių pasimatymų, kai mergina nori papietauti ar tiesiog smagiai praleisti vakarą restorane.

Nors tai gali atrodyti kaip sunkus klausimas, atsakymas iš tikrųjų yra čia pat. Norėdami tai padaryti, populiarus žurnalas „Psychology Today“ atliko dešimties tūkstančių moteriškos lyties atstovių  apklausą, siekdamas išsiaiškinti, kokius būtent dalykus jos nori matyti savo partneriuose, kad su jais užmegztų ilgalaikius santykius.

Štai penki pagrindiniai dalykai, kurių tikisi merginos iš vyrų:

 

  1. Gebėjimas išlaikyti trauką

Ar mergina kada nors išsiskyrė su jumis dėl to, kad ji nejautė traukos jums? Taip, tai yra vienas svarbiausių dalykų, į kurį kiekvienas vyras turi atsižvelgti.

Juk būtent dėl ​​santykių kibirkšties ir traukos išblėsimo merginos praranda romantišką potraukį savo vaikinui. O tai, anksčiau ar vėliau, lems jų atitolimą, o vėliau – išsiskyrimą ar skyrybas.

Bet kas yra trauka/chemija santykiuose? Chemiją santykiuose apibrėžiame kaip ryšį tarp dviejų žmonių. Tai gana neapčiuopiamas dalykas. Kaip jausmas ar žinojimas, kad tarp jūsų yra kažkas, kas jus traukia vienas prie kito.

Vieniems chemija gali jaustis kaip drugeliai pilve, o kitiems – tai gilus ramybės ir komforto jausmas. Iš esmės tai yra šiltas jausmas, kurį dalijasi pora, dėl kurio jie jaučiasi harmoningai, einant per gyvenimą vienas šalia kito.

Dažniausiai merginos užmezga santykius su vyrais, jei jiems pavyksta įskelti kibirkštį ir išlaikyti trauką.

Iš pradžių tai, kaip stipriai mergina jus patrauks, tiesiogiai priklausys nuo emocinio ir seksualinio potraukio. Galų gale, jei jūs padarėte viską teisingai, kai jai merginote, tai yra tie dalykai, kurių ji trokšta ir investavo į jus emociškai ir fiziškai.

Todėl, jei jūsų santykiuose laikui bėgant chemija išblėsta arba ją lėmė saldainių dėžutės, gėlių puokštės laikotarpis, tai anksčiau ar vėliau mergina praras bet kokį fizinį potraukį jums ir tai lems jūsų išsiskyrimą.

Santykiai visada tęsis tol, kol išlaikysite santykių chemiją. Juk dažniausiai už romantiką atsakingi vaikinai, todėl merginos nori, kad jų partneriai ilgainiui galėtų užmegzti gilesnį ryšį ir užmegzti šiltesnius santykius.

Chemijos palaikymas apima tokius dalykus kaip: pasimatymai, flirtas, seksualiniai santykiai (jų kokybė ir dažnis), nauja patirtis, kelionės, humoras ir kt.

 

  1. Atsakingumas, sąžiningumas ir emocinė branda (nepriklauso nuo amžiaus)

Sąžiningas ir atsakingas vyras yra tas, kuris rūpinasi savo pareigomis tiek santykiuose, tiek kitose gyvenimo srityse. Ir taip pat tas, kuris yra atsakingas už savo žodžius ir veiksmus.

Būtent todėl merginos stengiasi ieškoti ne tik sąžiningų (savaime) vyrų, bet ir gebančių prisiimti atsakomybę už rimtų santykių kūrimą, santuoką, gimdymą ir vaikų auginimą.

Dažnai merginos nutraukia ilgalaikius santykius vien dėl to, kad pavargsta laukti bet kokių savo vaikinų pasiūlymų dėl santuokos. Ir kaip jau ne kartą esame sakę savo straipsniuose, merginos (dėl savo biologinio laikrodžio) negali ilgai laukti.

Vyras iki 40+ metų, išlaikantis gerą fizinę formą ir uždirbantis pinigus, gali sudominti jaunas moteris santykių kūrimui, o tokio amžiaus moterų kiaušialąsčių skaičius sparčiai mažėja. Todėl sulaukus 43 metus kokybiški kiaušinėliai praktiškai išdžiūsta ir jos tikimybė pastoti labai maža. Taip pat tokio amžiaus moteriai sunkiau susirasti vyrą, pasirengusį kurti šeimą dėl to, kad ji susiduria su jaunesniais ir patrauklesniais konkurentais (net jei ji vis dar rūpinasi savimi ir atrodo patraukliai).

Todėl vyrui labai svarbu parodyti moteriai, kad jis yra ne tik emociškai subrendęs ir gebantis palaikyti sąžiningus bei pasitikėjimu grindžiamus santykius, bet ir atsakingas, kad atėjus tam laikui elgtųsi kaip subrendęs vyras ilgalaikiuose santykiuose.

 

  1. Klausymo įgūdžiai

Vyrai, kurie moka klausytis, yra tiesiog nepakartojami bet kuriai merginai. Klausymas tikriausiai yra viena iš labiausiai neįvertintų savybių, dėl kurių vyras yra patrauklus, ir tai tikrai svarbu!

Reikalas tas, kad moterys yra emocingos. Kita vertus, vyrai dažniausiai remiasi logika, skaičiais ir faktais, o ne emocijomis. Tai lemia tai, kad mes retai galime suprasti vienas kitą.

Pagalvokite apie tai, kaip galvoja vyrai, o moterys jaučia – todėl kartais pamatysite, kad vyras klausosi savo smegenų, o ne širdies, o moteris klauso savo širdies, o ne savo smegenų.

Tikra magija yra tada, kai išmoksti sukurti sinoniminį ryšį tarp savo širdies ir proto, bet tai  jau kita tema.

Tiesą sakant, Darvinas teigė, kad seksualinė atranka gali būti palanki patinams, kurie geriau aptinka patelių signalus ir į juos reaguoja, kad galėtų poruotis ir perduoti savo genus.

Be to, mokėjimas išklausyti taip pat yra emocinio intelekto požymis. Tai reiškia, kad vyras domisi savo moters gyvenimu, jos poreikiais ir rūpesčiais, jis sugeba užduoti teisingus klausimus, prisiminti svarbius dalykus ir palaikyti ją emociškai.

Jei vyras neklauso savo moters, nesimoko ar nenori jos suprasti, tai anksčiau ar vėliau tarp jų santykių atsiras kliūtis, kurios negalima sugriauti. O tai neišvengiamai prives prie išsiskyrimo ar skyrybų.

 

  1. Galantiškumas

Norite tikėkite ar ne, riteriškumas nėra miręs ir vis dar yra puikus būdas parodyti lyderystę ir drąsą.

Moterys labai vertina, kai vyras daro viską, kad jos jaustųsi patogiai. Tai pagarbos ženklas, leidžiantis moterims jaustis globojamomis ir saugiomis.

Jei mergina jaučia, kad ja rūpinasi, tai automatiškai atsiranda trauka. Ji taip pat greičiausiai priims tai kaip ženklą, kad galite ją labiau apsaugoti ir pasirūpinti.

Kai elgiatės galantiškai, galite tikėtis, kad vieną gražią dieną mergina pasakys: „Tu esi būtent toks vyras, kurio man reikia“. Pavyzdžiui, pastebėjote, kad ji dreba nuo šalčio, pasiūlykite jai savo švarką. Galite prilaikyti jai duris arba paduoti ranką, kai ji lipa laiptais aukštakulniais.

Ir tai nėra kažkas baisaus. Tai smulkmenos, bet ji įsimins jas ilgam. jei ne visam laikui. Tai yra pagrindinės tolimos praeities džentelmenų taisyklės, kurių daugybė šiuolaikinių vyrų tiesiog nesilaiko.

Vaikinas, būdamas galantiškas džentelmenas, akimirksniu išsiskirs iš minios ir jai atrodys kaip vertingiausias vyras, kurio ji niekada nenorėtų prarasti.

Merginos moka pastebėti smulkmenas, o galantiškumas – labai vertinga ir reta vyriška savybė, apie kurią svajoja kiekviena moteris, galvodama apie savo idealią santuoką ir santykius.

 

  1. Darbo ir asmeninio gyvenimo balansas

Nors jums ir patinka turimas darbas, siekiate daugiau, mergina taip pat nori matyti, kad jos vyras sugebės rasti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Tiesą sakant, karjera (statistiškai) labiau gali sugriauti santuokas nei bet kas kitas.

Todėl darbas ir asmeninė finansinė gerovė yra svarbūs, tačiau tai neturėtų pakenkti jūsų santykiams šeimoje, kurią planuojate kurti.

Taigi, merginos svajoja apie vyrus, kurie ne tik turi ambicijų ir finansinių perspektyvų, bet ir atranda joms laiko.

Jei pažvelgtumėte į turtingiausius vyrus, dauguma jų yra išsiskyrę vien dėl to, kad niekada neturėjo laiko savo žmonoms ir vaikams.

Jūsų santykiams tobulėjant, bet kuri mergina norės matyti daugiau jūsų įsipareigojimo. Ji nebus patenkinta, jei jus savo namuose pamatys tik porą kartų per savaitę. Ji norės kas vakarą kartu pavakarieniauti, gyventi kartu, ryte eiti pabėgioti ir, žinoma, susilaukti vaikų bei kartu juos auginti. Tačiau tai neįmanoma, jei jūsų darbo ir asmeninio gyvenimo balansas bus pažeistas.

Suteikite prioritetą savo asmeniniam gyvenimui. Raskite laiko pabūti su tais, kuriuos mylite, tada jūsų santykiuose niekada nebus tamsių valandų ir dienų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą