Vyrai skundžiasi, kad žmonos jausmai atvėsta po metų ar dvejų santuokos metų. Vieniems tai nutinka anksčiau, kitiems kiek vėliau, bet vyriškoji pusė įsitikinusi – po vestuvių moterys keičiasi.

 

Net neįsivaizdavo, kad jo mylimoji gali taip pasikeisti

Vyrai įsitikinę, kad po vedybų daugelis moterų tampa piktesnės, šaltesnės, apdairesnės. Nuoširdus bendravimas vyksta vis rečiau, tačiau reikalavimų sąrašas kasdien auga. Emocijos  – dažniau neigiamos nei teigiamos.

Kartais moteriai jau po metų šeiminio gyvenimo našta tampa pernelyg nepakeliama. Prieš vedybas vyras net negalėjo įsivaizduoti, kad jo mylimoji gali taip pasikeisti.

Vyrui atrodė, kad jo būsimoji žmona iš pusės žodžio suprantanti, mokanti atjausti ir pasakyti gerą žodį mergina, bet atšokus vestuves, charakteris keičiasi ne į gerąją pusę. Nelieka skolinga ir žmona. Prasideda abipusiai kaltinimai: „Jūs visi tokie (tokios)! Buvai mielas (-a), geras (-a), kol ištekėjai, o dabar parodei savo tikrąjį veidą!“

Žinoma, vyrai neneigia, kad yra ir daug gerų moterų. Tačiau faktas yra tas, kad po poros vedybinio gyvenimo metų žmonos pradeda nesiskaityti su vyrais, rėkauti, kelti skandalus, kol galų gale atšąla  vyro atžvilgiu ir tam yra kelios priežastys.

  1. Išblėsta meilė

Bėgant šeiminio gyvenimo metams, žmona nebejaučia pagarbos savo vyrui. Ir dėl to, deja, kalti patys vyrai. Jie atsipalaiduoja ir nustoja rūpintis savimi. Vietoj sportiškos figūros, ant kurio dar taip neseniai matėsi kubeliai, pilvo vietoje pasirodo „arbūzas“.  Tokie vyrai išvaizdai skiria ne daugiau kaip keliolika minučių per dieną. Tai yra, kol nusiprausia veidą ir nusiskutą barzdą.  Be to, nustoja sakyti žmonai komplimentus, stebinti ją, pamiršta ir romantiškus dalykus. Pilkuma. Nuobodulys. Monotonija.

Tokiomis sąlygomis meilei nepaprastai sunku išsilaikyti, todėl ji pamažu ir išblėsta. Kiekvieną dieną vyras vis dažniau suvokiamas kaip patogus kambario draugas ar kaimynas, bet tikrai ne  mylimas žmogus.

  1. Susidomi kitu vyru

Pirmasis punktas sklandžiai pereina į antrąjį: vyras neberodo dėmesio žmonai, galvoja, kad ji niekur nedings ir jos pareiga rūpintis buitimi. Bet stiprioji lytis pamiršta vieną svarbų dalyką –  kad žmonos nesąmoningai pradeda dairytis ar spoksoti į kitus vyrus. Jie patrauklūs, gražiai atrodo, rūpinasi savimi – visiška sutuoktinio, diena iš dienos gulinčio ant minkštasuolio ir kilnojančio alaus bokalą, priešingybė. Tikras jos svajonių vyras.

  1. Bendrų interesų trūkumas

Sukūręs šeimą vyras dažnai pasineria į save ir savo pomėgius: sporto salę, medžioklę, žvejybą, kompiuterinius žaidimus. Tik ką tada turėtų daryti moteris, kuri nesidalina tokiais jo pomėgiais?

Bandyti prisijungti prie savo vyro interesų? Tačiau daugelis vyrų mano, kad jų pomėgiai yra grynai vyriški ir moterims ten ne vieta. Pabandyti pasiūlyti ką nors savo? Atsakydamas, vyras greičiausiai padarys tokį nepatenkintą veidą, kad žmonai dings bet koks noras ką nors nuveikti kartu. Taigi, paaiškėja, kad vyras šeimoje tik egzistuoja, nes yra atitrūkęs nuo savo pareigų ir jam skirtos misijos.

  1. Vyriškumo stygius

Deja, bet daugelis šiuolaikinių vyrų laiko vyriška pareiga tik eiti į darbą ir materialiai išlaikyti bei aprūpinti šeimą. Vis daugiau žmonų imasi vyrų darbų: priima svarbų sprendimą arba prikala lentyną prie sienos.

Kiekviena moteris svajoja gyventi šalia stipraus vyro, o ne pati tapti tokia. Vyro, kuriame iš tikrųjų nėra vyriškų savybių, žmona negerbia, priekaištauja ir praranda susidomėjimą juo.

Kaip matote, visos priežastys siejamos su tuo, kad vyras negali ar nesugeba parodyti savęs kaip tikro vyro įsikūnijimas, prie kurio moteris laikytųsi įsikabinusi. Kad ir ką vyrai kalbėtų apie merkantilines moteris, kurioms reikia tik pinigų, iš tikrųjų kiekvienai moteriai reikia gero, tinkamo ir patikimo vyro, su kuriuo ji jaustųsi kaip už mūro sienos. Ir tada meilė niekur neišeis iš tokių namų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą