Jei vyras pradeda smurtauti, kelti ranką prieš moterį, ją mušti, vienaip ar kitaip, jei jis nesugeba kontroliuoti savo emocijų ir veiksmų, tai, žinoma, to negalima atleisti. Archyvo nuotrauka

Šiame straipsnyje jums papasakosime tai,  į ką santykiuose negalima žiūrėti pro pirštus. Juo labiau, susitaikyti su tuo ir apsimesti, kad nieko nebuvo.

 

  1. Smurtauja

Jei vyras pradeda smurtauti, kelti ranką prieš moterį, ją mušti, vienaip ar kitaip, jei jis nesugeba  kontroliuoti savo emocijų ir veiksmų, tai, žinoma, to negalima atleisti. Kodėl? Nes tai gali baigtis ne tik traumomis, bet ir ligonine. Ar dar blogiau… Todėl, jei vyras pradeda smurtautas, turite išeiti, nutraukti santykius, viską nutraukti ir ieškoti normalaus, gero, vyro, su kuriuo visada būtų galima ramiai pasikalbėti, kilus nesklandumams, išsiaiškinti, paaiškinti, kas neaišku ir susitarti.

  1. Palieka likimo malonei

Įsivaizduokite situaciją: nutarėte su vyru pailsėti kur nors užsienyje. Jūs ten dėl ko nors staiga susikivirčijote, o jis paėmė, paliko  jus vieną ir nuėjo. Arba jūs nuėjote į kokį nors miesto renginį, o jis, iš tikrųjų, išėjo nieko nepaaiškinęs. Jums reikia šiek tiek pagalbos, nes jūs sergate, turite rimtų problemų, o jis ėmė ir išvyko tvarkyti savo reikalų. Arba nepadėjo jums, kai ko nors paprašėte. Tai tas pats, kaip: „Nagi, išspręskite savo problemas, tada mes jums paskambinsime“.

  1. Vyras išleidžia pinigus kitai moteriai

Jei vyras jūsų bendrus pinigus išleidžia kitai moteriai: kokiai nors merginai ar meilužei – tai, žinoma, irgi blogai. Bet, deja, tai taip pat nutinka.

Tai yra, negana to, kad ir jūs prisidedate prie šeimos biudžeto, o jis be jokios sąžinės graužaties tuos pinigus panaudoja savanaudiškiems tikslams. Tai jau yra labai liūdna ir, žinoma, reikia kuo greičiau imtis rimtų veiksmų, norint pakeisti situaciją. Jokiu būdu neturėtumėte to toleruoti ir juo labiau – atleisti. Tik įsivaizduokite: vyras atvirai bendrauja su kitomis moterimis ir sako: „Na, štai koks aš supervyras, mačo“. Deja, bet neretai merginos užkimba ant tokio „mačo“ kabliuko dėl to, kad jis už viską sumoka.

  1. Yra priklausomas

Ketvirtas dalykas, dėl kurio santykiuose vyrams jokiu būdu neturėtų būti atleidžiama, tai, kai vyras yra priklausomas nuo narkotikų ar alkoholio. Jei netikėtai ištinka kokia nors rimta stresinė situacija, vyras išgėrė. Tiek to, tai galima pateisinti.

Bet jei staiga jis reguliariai pradeda gerti, nesirūpina jumis,  vaikais.  Žinoma, pirmiausiai pravartu  būtų rimtai pasikalbėti su vyru. Jei vyras negirdi, jam tai nerūpi, tada nereikia to atleisti.

Jums tiesiog reikia išeiti. Priešingu atveju, jūsų gyvenimas, jūsų santykiai paprasčiausiai virs pragaru. Jūs gyvensite su priklausomu žmogumi ir nematysite šviesos tunelio gale. Ar jums to reikia? Juk norite būti laiminga, kad jumis rūpintųsi, sulaukti dėmesio, vadinasi, su tokiu žmogumi jums nepakeliui.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą