Išsiskyrimas ne visada reiškia, kad jausmų nebėra. Žinoma, nuolatiniai ginčai, greičiausiai, gali atšaldyti jausmus, bet po kurio laiko jūs pradėsite suprasti, kad žmogus jums lieka brangus. Ir jums reikėtų pamėginti viską išbandyti dar kartą. Bet kaip suprasti, kad vyras vis dar jaučia jums jausmus?

 

Reikia daugiau laiko susitvarkyti  su savo jausmais

Kai kurie akivaizdūs ženklai gali tai parodyti. Pavyzdžiui, susitikęs, jis džiaugiasi matydamas jus, domisi jūsų reikalais ir rodo susirūpinimą. Be to, šie „atsitiktiniai“ susitikimai tampa vis dažnesni.

Apskritai, kiekviename susitikime jis tiesiog  švyti, matydamas jus, nepaisant jūsų šaltumo, bando flirtuoti ir juokauti. O jūs aiškiai suprantate, kad jis vėl bando jus užkariauti.

Bet jei jis  laikosi šaltai  ir tolimai? Ar jam tikrai šalta, ar jis tik bando nuslėpti savo jausmus? Kaip tą išsiaiškinti? Tikėtina, kad neilgai trukus po išsiskyrimo jis tikrai nepamiršo nuoskaudų.

Todėl duokite jam daugiau laiko susitvarkyti  su savo jausmais. Jei atsitiktinio susitikimo metu jis neslepia emocijų, nesvarbu, ar tai būtų džiaugsmas, ar pyktis, tai reiškia, kad jūs vis tiek gyvenate jo širdyje ir  meilė jums dar neišblėso.

Gali kreiptis į jus netiesiogiai per savo paskyrą socialiniuose tinkluose. Jis gali visais įmanomais būdais parodyti, kad jam gerai ir be jūsų. Jis gali patalpinti savo puslapyje susibūrimų su draugais, kitų merginų kompanijoje ir kitų panašių nuotraukų. Tai yra pabrėžtinai parodyti, kad be jūsų jam viskas puiku. Kodėl normalus žmogus, atvėsęs nuo jausmų, turėtų tai demonstruoti?

 

Gali  ir neteisingai interpretuoti jo veiksmus ir būseną

Greičiausiai norėdamas atkreipti jūsų dėmesį į savo asmenį. Galbūt judviejų santykiai buvo tikrai sunkūs, bet pabėgęs į laisvę jis suprato, kad neranda geresnės.

Bet kitas variantas  gali parodyti, kad jam blogai.  Pavyzdžiui, jo puslapyje yra daug citatų, išmintingų minčių apie ateitį ir meilę. Būsenos, informuojančios apie jo jausmus ar nostalgiją.

Gali būti, kad jūsų bendri draugai, susitikdami su jumis, nuolat užsimena, kad su jūsų „buvusiuoju“ labai prasti popieriai. Kaip jis numetė svorio ir slampinėja tarsi panardintas į vandenį. Kad jis atrodo apgailėtinas ir prislėgtas. Arba jis visa galva pasinėrė į darbą ir nebemato šviesių dienų.

Tačiau nepamirškite, kad draugai gali  ir neteisingai interpretuoti jo veiksmus ir būseną. Jie priprato prie to, kad buvote kartu, galbūt dar nėra visiškai tikri, kad jūsų pertrauka yra galutinis taškas. Todėl  jie tiki, kad jūs vis dar mylite vienas kitą. Galbūt jie nori padaryti gerą darbą ir sujungti dvi, jų nuomone, mylinčias širdis.

Anot psichologų, net jei jausmai dar neatvėso, geriau užmegzti naujus santykius su kitu žmogumi. Juk ne veltui sakoma, kad du kartus  į tą patį vandenį neįbrisi.

Kaip jūs manote? Arba jūs jau gerai pažįstate savo buvusįjį,  apsvarstėte visus „už“ ir „prieš“, todėl žinote, ko tikėtis santykiuose su juo? Tada kodėl viskas žlugo?

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą