Vertėtų nepamiršti, kad pažinčių svetainės tik galimybė susipažinti, bet pažintis gali ir neįvykti. Arba ji nutrūkti jau po pirmo susitikimo. Archyvo nuotrauka

Šis straipsnis parengtas remiantis vartotojų forumuose  paskelbtais pastebėjimais ir patirtimi.

Tarkime, ieškote rimtų santykių ir netrukus vyras iš pažinčių svetainės kviečia jus į pasimatymą. Jūs sutinkate ir paskiriate susitikimą. Ar įmanoma kaip nors iš anksto patikrinti vyrą, kad šis elgiasi rimtų ketinimų vedamas, o ne vien dėl sekso arba apskritai neatvyksta į susitikimą?

 

Panaršykite po internetą ir sužinokite daugiau apie jį socialiniuose tinkluose

Pirmas patarimas: svarbiausia niekada nereikia skubėti į pasimatymą, kad ir kaip vyras jums patiktų.  Pirmiausiai susirašinėkite  kurį laiką, savaitę kitą, kad galėtumėte bent kažkiek  suprasti, kas jis per žmogus. Be to, vertėtų iškart užduoti sau svarbų klausimą: „Ar apskritai verta jį tikrinti? Ar jis man patinka?“.

Jei atsakė teigiamai sau į šį klausimą, tada  pirmiau reikia  panaršyti po internetą ir sužinoti daugiau apie jį socialiniuose tinkluose. Kas žino, gal po ta pačia nuotrauka parašyti visai skirtingi duomenys. Pavyzdžiui, vienur  jis laisvas kaip paukštis, o kitur – vedęs ir turi vaikų. Arba gal net aptiksite kokios nors informacijos, parašytą straipsnį apie jį ir jo veiklą.

Kai šiuos dalykus išsiaiškinsite, tada pasiūlykite pirmiau pabendrauti pasitelkus „WhatsApp“ ar „Viber“ ir  tik po to jau galvoti apie pasimatymą.

Bendraujant per atstumą svarbu išsiaiškinti, ar, pavyzdžiui, vaikinas/vyras mėgsta keliauti, ar namisėda. Pravartu būtų sužinoti ir apie  jo šeimą, kokius santykius palaiko su tėvais ir artimaisiais. Ar vaikinas sėdi po mamos sijonu, ar jis yra nepriklausomas ir savarankiškas,  priimant sprendimus. Beje, pirmasis  pasimatymas nebūtinai turi įvykti ištaigingame restorane ar kavinėje. Dabar lauke pakankamai šilta, todėl galima susitikti  neutralioje teritorijoje ir tiesiog  pabendrauti, susėdus ant suolelio.

 

Dažna merginų klaida ta, kad iš karto pasineria į iliuzijų pasaulį

Štai tada būtų gerai, jei užduotumėte šiuos klausimus:

  1. Kuo jis dirba? Tegul plačiau papasakoja apie savo darbą.
  2. Kas jam patinka? Kokie jo pomėgiai? Kas žino, gal jis pirmenybę teikia ne sportavimui, o alui.
  3. Ar turi brolių, seserų? Kuo jie užsiima?
  4. Labai svarbu išsiaiškinti ir jo intelektualines savybes. Gal jis niekada gyvenime neperskaitė nė vienos knygos ir vargais ne galais baigė profesinę mokyklą.
  5. Jei tai ne vaikinas, o seniai vyras, būtinai išsiaiškinkite, ar turi vaikų ir ką veikia buvusi žmona. Ne mažiau svarbu išsiaiškinti, ar ji tikrai jau buvusi.
  6. Pamėginkite suprasti, ar jis yra pasirengęs padaryti ką nors asmeniškai dėl jūsų.

Taip pat vertėtų nepamiršti, kad pažinčių svetainės  tik galimybė susipažinti, bet pažintis gali ir neįvykti. Arba ji nutrūkti jau po pirmo susitikimo. Arba priešingai – baigtis santuoka ir taip toliau.

Bet jei vyras  dėl kokių nors priežasčių neatėjo į pasimatymą ir nepranešė, nenusiminkite, tai ne jūsų vyras.  Ir ramiai grįžkite namo. Bet jei jis siūlo lengvabūdiškus santykius, galite susitarti arba pasiųsti jį kuo toliau. Niekada nepamirškite, kad realiame gyvenime ne pirmas sutiktas vyras tikrai taps brangus ir mylimas.

Todėl pirmiausiai verta išsiaiškinti, ar vyras yra padorus, nori rimtų santykių, ir neskubėkite į lovą. Ir jei jis iš karto nepabėga, o yra pasirengęs romantiškumo periodui ir merginimui, tada verta  pagalvoti.

Dažna merginų klaida ta, kad jei vaikinas ar vyras patinka, iš karto pasineria į iliuzijų pasaulį ir galvoja, kad įvyks būtent taip, kaip jos nori ir įsivaizduoja. Patikėkite, vyrui nepakanka būti vien žavingu, mokėti susieti daugiau nei du žodžius ir būti šiek tiek gražesniam už beždžionę.

Turite kalbėtis dėl visko tiesiogiai ir viską aptarti: kas ko nori.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą