Tai, ką ji pasakoja jums apie savo malonias emocijas iš jūsų bendros praeities, tik dar kartą įrodo, kad ji ilgisi jūsų. Archyvo nuotrauka

Stiprias ir nepriklausomas moteris vyrai bijo prarasti labiau nei  bet kurią kitą. Nors jos neretai kelia skandalus dėl  savo maištingos prigimties ir aistringumo,  bet dėl to vyrai tik dar labiau įsimyli. Ką daro moterys, norėdamos susieti savo išrinktuosius su savimi? Atsakymus galite rasti straipsnyje.

 

Vyrai neįvertina to, ką greitai ir lengvai užkariavo

Stipri  ir nepriklausoma moteris neaukoja savo asmeninių interesų. Ji niekada neskuba parodyti savo susidomėjimo, net jei vyras tikrai sugebėjo ją užkariauti. Tokia moteris neskambina pirma, neprimena apie save, nežengia pirmųjų žingsnių. Jos nuomone, vyrai neįvertins to, ką greitai ir lengvai užkariavo.

Stipri moteris nepakeis savo gyvenimo dėl santykių, kurie gali pasibaigti po poros mėnesių. Ji neatsisakys karjeros augimo ar pomėgių, nes  puikiai moka atskirti asmeninį gyvenimą ir darbą.

Tokia moteris vienodai skiria laiko jam, savo draugams ir artimiesiems. Be to, ši moteris neskubės supažindinti partnerį su  savo artima aplinka. Iš pradžių jis gali  į tai nekreipti jokio dėmesio, bet laikui bėgant jis pats norės tapti neatsiejama jos aplinkos dalimi. Tačiau kada  tai bus ir ar apskritai tai bus, nusprendžia ji. Mat stipri moteris įsitikinusi, kad supažindinti su artimaisiais reikia tik tada, jei santykiai jau patikrinti. O  su draugėmis – dar vėliau, antraip kuri nors jų gali  per daug susidomėti juo.

 

Pati nusprendžia, kada santykius perkelti į naują lygį

Stipri moteris visada parodo, kad gali būti laiminga  ir be jo. Todėl bet kurį vyrą pamalonina tokios moters dėmesys. Jis dar labiau džiaugiasi, kai moteris parodo  jam ypatingą dėmesį. Bet kai tik moteris pradės nuobodžiauti su vyru, tai rimtas signalas jam, žinoma, jei nenori prarasti šios moters.

Nepriklausoma moteris, mokanti suvaldyti emocijas, priverčia vyrą labai stengtis, kad ji įsimylėtų jį. Be to, moteris pati nusprendžia, kada santykius perkelti į naują lygį.

Žinia, vyrų ketinimus nėra taip lengva atspėti. Visi jie gražiai kalba, dovanoja gėles ir sako komplimentus. Bet tik moteris turi nuspręsti, kada jie turėtų tapti artimesni. Beje, lengvas ir „nepastebimas“  moters nepasiekiamumas dar labiau žavi  ir traukia vyrus.

Šis metodas taip pat padeda atsikratyti  vangių, be iniciatyvos vyrų.

Stipri ir nepriklausoma moteris  visada būna mįslė vyrams. Kadangi ji  niekada  neatskleidžia visos savo sielos vyro akivaizdoje.  Todėl  neatskleista paslaptis vilioja vyrą, skatina jį kalbėtis ir veikti, kad geriau pažintų moterį. Priešingu atveju, jis greitai taps jai neįdomus. Patikėkite, verta pasilikti kai kurias mintis sau ir jas atskleisti tik tada, kai jo jausmai sustiprėja.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą