Pagarbus požiūris į savo merginą ir aplinkinius žmones rodo geras manieras ir atsakomybės už savo žodžius ir veiksmus jausmą. Archyvo nuotrauka

Nenorime jums linkėti blogų dalykų, bet yra daugybė ženklų, pagal kuriuos galima daryti išvadą, kad jūsų santykiai truks daugiausia 2–3 metus. Kokie šie ženklai, kuriais remdamiesi galima  išsiaiškinti santykių prognozę? Apie tai šiandieniniame straipsnyje.

Taip pat sužinosite, pagal kokius ženklus galite suprasti, kad mergina tinka užmegzti santykius su jumis. Ir artimiausiu metu su ja neišsiskirsite. Kaip išsirinkti tinkamą merginą? Ir į ką rekomenduojama atkreipti ypatingą dėmesį.

 

Pirmas požymis

Kur ji dirba ar kur studijuoja? Kodėl taip svarbu į tai atkreipti dėmesį? Leiskite paaiškinti pavyzdžiu. Jeigu mergina renkasi psichologės profesiją, dažnai taip yra dėl to, kad ji turi kažkokių  neapdorotų psichologinių traumų iš vaikystės, kurias nori išspręsti studijų metu. Ir tikriausiai jos galvoje pilna baimių ar kompleksų, apie kuriuos net nežinote. Na, arba jos intelekto koeficientas toks pat kaip kūno temperatūra, o tėvai pasiūlė rinktis psichologijos specialybę, kad ji ne tik suprastų kitų žmonių psichologinio pobūdžio problemas,  bet už tai dar imtų ir pinigus. Tai yra užmokestį.

Be to, psichologei dėl savo profesijos daug lengviau suprasti žmogaus ketinimus, lengviau susikurti psichologinį portretą, suprasti jo stipriąsias ir silpnąsias puses. Ir ypač tai, ką jis slepia. Todėl tokia mergina matys jus visapusiškai.

Dar viena labai įdomi profesija – teisėsaugos pareigūno. Pavyzdžiui, policininkė.

Daug vyrų, kurie palaikė santykius su teisėsaugos institucijose dirbančiomis merginomis, dauguma jų susidūrė su tomis pačiomis problemomis.

Pirmasis yra, vaizdžiai kalbant, karūna ant jos galvos. Tai lengva paaiškinti. Kai moteris turi galios ir daug dėmesio iš kolegų vyrų, jos savivertė labai išauga.

Kita vertus, kadangi darbas yra gana įtemptas, mergina ne tik daug dirba, patiria daug streso, bet ir mažėja jos pasitikėjimas žmonėmis. Kadangi dažnai tenka susidurti su gana amoraliais asmenimis. Ir tai bet kokiu atveju paveiks jos santykius.

Be to, yra toks dalykas kaip profesionali deformacija. O merginai, kuriai nuolat reikia būti stipriai darbe, bus stipri ir santykiuose. Mergina, kuri įpratusi vadovauti darbe, santykiuose stengsis vadovauti vyrui.

Todėl santykiams geriausiai tinka merginos, kurioms profesinė deformacija turi minimalų poveikį. Pavyzdžiui, buhalterė, dizainerė, programuotoja. Tačiau įsidėmėkite, kad moters psichologinę deformaciją gali sukelti vyriška komanda, kur ji nuolat bus jų dėmesio centre.

Antras požymis

Su kuo mergina bendrauja? Patartina, kad jos draugės nebūtų nusiteikusios priešiškai vyriškos giminės atžvilgiu ar net nekęstų jų. Kadangi tie žmonės, su kuriais vienaip ar kitaip bendraujame, daro mums įtaką.

Todėl geriausia, jei jos draugės būtų padorios merginos iš normalių šeimų, turinčios vaikinus.

Beje, jei mergina išvis neturi draugų, tai irgi yra priežastis apie tai susimąstyti. Kokia priežastis? Galbūt ji turi problemų bendraujant su kitais, su niekuo neranda bendros kalbos. Arba ji yra intravertė, todėl teikia pirmenybę vienatvei, o ne triukšmingoms kompanijoms.

Trečias požymis

Vaikinai iš jos rato. Kai tik pradedate draugauti su mergina, ji tikrai bendraus su draugais, klasės draugais ir kolegomis. Bet jei kuriant santykius mergina iki minimumo sumažina bendravimą su jais, tai yra normalu.

O jei mergina ir toliau vakarais susirašinėja su kokiais nors draugais. Tuo pačiu metu jos telefonas yra visą laiką užrakintas. O kai gausite prieigą prie jo, visi pranešimai bus ištrinti. Tai yra priežastis susimąstyti – kodėl mergina kažką nuo jūsų slepia?

Taip, žinoma, tokia mergina pasakys: „Tik nepasitikintis savimi vyras  gali ką nors uždrausti savo merginai“. Bet šiuo atveju kalbame ne apie nepasitikėjimą ir kontrolę, o apie asmeninį komfortą. Kadangi nedaugeliui vyrų patinka, kai jų mergina daug bendrauja su kitais vyrais, kuriuos ji vadina savo draugais.

Visi žinome, kad paprasta draugystė tarp vyro ir moters yra itin reta. Daugeliu atvejų kažkas ką nors traukia. O situacijoje, kai mergina, būdama santykiuose, bendrauja su kitais, pirmiausia kalbame apie nepagarbą savo vaikinui ar vyrui.

Jei nubrėžtume analogijas, vargu ar tokia mergina apsidžiaugtų, jei susitiktų su striptizo klubo direktoriumi, kuris taip mėgsta savo darbą, kad visas atrankas praveda asmeniškai, ypatingą dėmesį skirdamas privatiems šokiams.

Ketvirtas požymis

Tai yra buvę santykiai, kurie turi būti visiškai užbaigti tiek fiziškai, tiek emociškai. Tačiau mergina ir toliau ilgisi savo buvusiojo arba susirašinėja su juo, aiškindama tai, kad jaudinasi dėl jo, jai neramu, kaip jis jaučiasi po išsiskyrimo. Jei mergina taip elgiasi, tai šimtaprocentinė tikimybė, kad esate arba meilės trikampyje, arba laikinuose santykiuose. Ir tokius santykius reikia kuo greičiau nutraukti, nes geruoju jie nesibaigs. Savo merginai turėtumėte būti vienintelis, o ne dalytis ja su kuo nors.

Tas pats pasakytina ir apie išsiskyrimo su buvusiais priežastis. Normali mergina savo buvusiųjų purvais nedrabsto. Ji pasakys: „Taip, mes išsiskyrėme. Bet linkiu jam laimės, tikiuosi, kad jam viskas bus gerai“.

Bet jei mergina turėjo daug santykių ir ji kalba apie visus savo buvusiuosius, kokie jie buvo asilai, apgavikai ir skriaudikai, tada tikrai greitai būsite vienas iš jų. Ir apskritai kyla klausimas, kodėl mergina praeityje turėjo tiek daug išsiskyrimų? Kodėl ji negalėjo su niekuo užmegzti ilgalaikių santykių? Išvada akivaizdi. Užuot mėginus išsaugoti santykius, jai lengviau visą kaltę suversti partneriui ir su juo išsiskirti.

Penktas požymis

Jos požiūris į pinigus. Adekvačiai merginai būdingas saikas. Taip, turbūt nemažą dalį pinigų ji išleidžia drabužiams ir kosmetikai. Tai normalu, nes moteris turi rūpintis savimi. Tačiau, jei mergina ima paskolas, kad pasididintų krūtis, pasipūstų lūpas, priaugintų plaukus ir pasidarytų tatuiruotes, visa tai byloja apie jos nebrandumą ir žemą savigarbą.

O jei mergina iš jūsų pradės reikalauti pinigų jau pirmą mėnesį, kad padėtumėte jai sumokėti paskolą, sumokėti buto nuomą, visa tai byloja apie jos materialinį suinteresuotumą, kad jai pinigai yra svarbiausias dalykas gyvenime.

Su tokiu žmogumi geriau neprasidėti, nes ji bus su jumis tol, kol turėsite pinigų arba ji neras geresnio. Be to, jūsų savivertė tikriausiai yra gana žema. Nes bendraudama  net su jai patinkančiu vyru ji iš pradžių sieks save parodyti geriausioje šviesoje, kad jis ją pamiltų.

Šeštas požymis

Jos prioritetai. Jei mergina nori sukurti stiprią šeimą ir turėti vaikų, tai normalu. Tačiau jei merginos prioritetas yra karjera, jai nelabai rūpi kurti šeimą, ji nenori turėti vaikų, o jos tikslas – gyventi sau, tada kurti santykius su ja bus problematiška. Kadangi santykiai jai nėra pirmasis prioritetas. Partneris jai bus „kelionių draugas“. Kai tik jos susidomėjimas juo pradės blėsti, mergina nė negalvodama išsiskirs su juo. Kadangi jos tikslas buvo mėgautis gyvenimu.

Tai tikrai rodo, kad ji gyvena šia diena ir negalvoja apie ateitį.

Septintas požymis

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip mergina bendrauja su kitais. Jei ji pagarbiai bendrauja su kitais žmonėmis ir pakelia balsą tik tada, kai nėra kitos išeities, tai yra normalu.

Tuo pačiu metu, kai mergina su kažkuo nesutinka, ji stengiasi tai aptarti dialogo forma, nekelia skandalo ir neprovokuoja. Tai reiškia, kad ji yra emociškai subrendęs žmogus. Bet jei mergina nuolat su kuo nors ginčijasi, ji dažnai šaukia ir įžeidinėja, gina savo poziciją net tokiose situacijose, kai klysta, ji taip pat elgsis ir su jumis.

Taip, galbūt dabar ji nekelia prieš jus balso, bet tai paaiškinama banaliu noru parodyti save iš geriausios pusės.

Ir kas būdinga tokioms merginoms? Pamačiusios joms nepatinkantį vaizdo įrašą iš karto pradeda rašyti provokacijas ir įžeidimus. Tokios merginos nesugeba konstruktyviai vesti dialogo su savo nuomonę turinčiu pašnekovu.

Tačiau tikrai yra merginų, kurios konstruktyviai išsako savo poziciją, net jei ji nesutampa su vyro nuomone. Tokia mergina sugeba be emocijų užmegzti dialogą su vyru, sugebės su juo susitarti, gebės jį išgirsti. Net tada, kai kyla interesų konfliktas.

Aštuntas požymis

Jos savigarba. Jeigu jos savivertė aukšta, ji save laiko karaliene, tuomet su tokia mergina susitarti bus labai sunku. Juk ji iškelia save aukščiau kitų. O jei merginos savigarba tokia, kokia turi būti ar net žema, tada su ja bus lengva susitarti. Tačiau dėl pastarojo iškyla santykių perspektyvų klausimas. Kas bus, jei merginos savivertė  gerokai padidės? Tada prieš jus atsiras visiškai kitas žmogus. Ir nežinia, kaip ji elgsis. Todėl patartina ieškoti normalios, nei aukštos, nei žemos savivertės  turinčių merginų.

Tas pats pasakytina apie merginas, kurios yra per protingos ar per … Jums bus nuobodu su tokiu  žmogumi. O per daug protinga mergina gali būti arba per nuobodi, arba priblokš jus savo žiniomis ir jums taip pat nebus patogu su ja. Ir net jei jūs taip pat esate labai protingas vaikinas ar vyras, yra rizika, kad jūsų mergina primins nuolatinę kovą dėl dominavimo, o tai tikrai pridės problemų.

Devintas požymis

Atkreipkite dėmesį į savo amžiaus skirtumą. Jei jūsų mergina dar nepilnametė, o jūs už ją 10 metų vyresnis, vadinasi, jūs susitikinėjate su vaiku. Jai augant, jos tikslai ir prioritetai gali keistis. Tačiau dabar ji dar nepažįsta gyvenimo. O po 3-4 metų prieš jus atsivers visai kitas žmogus.

Kai kurie vyrai tiki, kad merginą galima išauklėti taip, kad ji jam tiktų. Bet tai ne faktas, kad tai pavyks. Neįmanoma nuspėti, iškils problemų jūsų santykiuose su ja, ar ne?

Jei kalbame apie tas situacijas, kai mergina yra vyresnė, tai irgi sukuria tam tikrų sunkumų. Todėl, specialistų nuomone, idealus amžiaus skirtumas yra tada, kai vyras yra 3-4 metais vyresnis už moterį. Iš tikrųjų viskas subjektyvu. Svarbu, kad jums nebūtų nuobodu kartu ir kad jūsų tikslai ir interesai būtų vienodi, sutaptų.

Įsidėmėkite, tai labai svarbu: suaugusiems vyrams nereikia pradėti santykių su nepilnametėmis merginomis. Arba su tomis, su kuriomis interesai beveik visiškai nesutampa dėl didelio amžiaus skirtumo.

Žinoma, jums gali kilti klausimas, kodėl nieko neužsimenama apie merginos tėvus? Viskas čia labai subjektyvu. Ir net mergaitės iš vaikų namų gali būti geros žmonos. Klausimas, kaip mergina mąsto, kokios jos vertybės ir prioritetai.

Pasirodo, yra gana daug kriterijų, į kuriuos reikia atkreipti ypatingą dėmesį renkantis merginą santykiams. Tačiau tai vienintelis būdas apsidrausti nuo klaidų. Ir, žinoma, nepamirškite, kad potraukis merginai turėtų būti ir emociniame lygmenyje. Tikėkimės, kad jums pasiseks. Ir jūs tikrai sutiksite savo gyvenimo meilę, kuri jus pradžiugins.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą