Pagrindinis širdies draugo požymis yra tas, kad nuo pat pirmos bendravimo minutės jums atrodo, jog jūs visą gyvenimą pažinojote šį žmogų ir jau buvote su juo susitikę anksčiau. Archyvo nuotrauka

Kiekvienas iš mūsų svajojame apie viso gyvenimo meilę ir tikimės sutikti laimingą senatvę su vieninteliu, su kuriuo, kaip sakoma, net į kitą pasaulio kraštą. Bet kaip suprasti, kad jis yra „tas vienintelis“, o ne „vienas iš daugelio“?  Šis straipsnis apie tai, kaip nepadaryti lemtingos klaidos ir suprasti, kad dabar šalia esantį vyrą jums tikrai atsiuntė likimas!

Dažnai nutinka taip, kad laiką leidžiame su visiškai svetimu (kaip vėliau paaiškės) žmogumi, kuris ilgainiui išduoda ir ištirpsta saulėlydyje, suteikdamas galimybę pačiai tvarkytis su daugybe susikaupusių problemų. Galbūt ne iš karto, bet kažkuriuo momentu pradedate galvoti, kad šalia jūsų ne tas žmogus ir reikia skubiai  kažką daryti. Kai kurios taip ir daro –  nutraukia beviltiškus santykius ir eina ieškoti tikros meilės. Tačiau likusios vadovaujasi principu „būk kantri – palauk“ ir taip atima iš savęs (ir savo išrinktojo) teisę į laimę. Kad veltui nešvaistytumėte laiko, pinigų ir pastangų, pasakojame, kokiais ženklais galite suprasti, ar jūsų partneris vertas titulo „geriausias, vienintelis“. Ar priešingai – galite drąsiai jį  paleisti į visas keturias puses ir žvalgytis tinkamesnio kandidato.

 1. Per pirmąjį susitikimą apima jausmas, kad vienas kitą pažinojote jau anksčiau

Pagrindinis širdies draugo požymis yra tas, kad nuo pat pirmos bendravimo minutės jums atrodo, jog jūs visą gyvenimą pažinojote šį žmogų ir jau buvote su juo susitikę anksčiau. Jūs iš karto atsiveriate ir pradedate pasitikėti vienas kitu – be apsimetinėjimo, melo ir manipuliacijų. Jums nerūpi kitų nuomonė, jus domina tik jūsų pačių jausmai ir pojūčiai. Jei jus traukia vienas prie kito kaip magnetas, tai tikrai verta pagalvoti.

 1. Šalia jo galite būti savimi, o ne apsimesti kuo nors kitu

Kitas ženklas – vyrui patinkate tokia, kokia esate – be pagražinimų, statuso, įspūdingos banko sąskaitos ir brangių daiktų. Jei vyras žavisi jumis  ryte, nors jūs ir nepasidažiusi ir be įspūdingos aprangos, vadinasi, jis tikrai nuoširdžiai jaučia jums jausmus. Nors kai kurios damos gėdijasi pasirodyti prieš džentelmeną „ne parade“, jos specialiai keliasi valanda ar dviem anksčiau, kad atliktų grožio ritualus ir šimtu procentų atrodytų aukštumoje. Tai reiškia, kad šalia jų yra ne tas žmogus, kitaip ji neapsimetinėtų ir nesistengtų atrodyti geresnė, nei yra.

 1. Jis padeda jums sunkioje situacijoje (ir ne žodžiais, o darbais)

Jei vyras yra pasirengęs pakeisti savo planus ir po pirmo skambučio atskubėti pas jus, kad išspręstų jūsų problemas (ar net tik palaikytų), vadinasi, jis tikrai jus vertina ir nori apsaugoti jus nuo negandų (pagal savo galimybes ir gebėjimus). Tuo pačiu ypač vertinga, jei partneris ne žodžiais, o darbais išreiškia norą padėti. Tuomet tikrai galite būti tikra, kad tai jūsų žmogus.

 1. Jums sunku atitrūkti vienas nuo kito (visomis prasmėmis)

Dar vienas požymis, kad partnerį jums atsiuntė pats likimas – mėgaujatės buvimu šalia jo arba neįsivaizduojate kito žmogaus jo vietoje. Be to, norisi kuo dažniau vienas kitą liesti, suteikti rūpesčio, švelnumo ir dėmesio.

 1. Galite kalbėtis visą naktį ir niekada nenuobodžiausite vienas su kitu

Net jei išsiskyrėte vos prieš penkias minutes, bet jau norite kuo greičiau jam paskambinti, kad bent jau išgirstumėte jo balsą, tai tikrai yra „jūsų pasirinkimas“. Yra daug pavyzdžių, kai žmonės, tiesiog pažindami vienas kitą, visą naktį  gali kalbėtis kaip seni geri draugai, o ryte jau neša prašymą į santuokų rūmus. Tai yra, suprato, kad rado savo žmogų arba antrąją puselę ir yra pasiruošę eiti toliau per gyvenimą kartu. Jei turite ką nors panašaus, tada jus galima tik pasveikinti.

 1. Nėra nepatogių klausimų, galite ramiai diskutuoti bet kokia tema

Vienas kitam skirti žmonės gali ramiai ir nedvejodami diskutuoti bet kokia tema (taip pat ir intymiomis), nesistengdami ko nors nuslėpti ar pagražinti. Jie nesijaučia nejaukiai, tačiau jei kažkas panašaus staiga iškyla, jie nuleidžia tai juokais, kad neeskaluotų situacijos.

 1. Jis gerbia jūsų ribas ir nekankina jūsų nepagrįstu pavydu

Likimo jums skirtas vyras nekankins jūsų nuolatiniu pavydu ir nepažeis jūsų asmeninių ribų. Jis pasitikės jumis šimtu procentų ir net negalvos apie „išbandymą“, sugalvojant kvailas situacijas. Kam? Jei vyras leidžia sau kažką panašaus, tada bėkite nuo jo. Priešingu atveju, jis savo elgesiu gali jus kaip reikiant  sunervinti. Galų gale apkaltins tolerancijos, pagarbos ir takto jausmo stoka.

 1. Jūs įkvepiate ir motyvuojate vienas kitą (o ne kritikuojate už nieką)

Jei suprantate, kad kritika nieko nepasieksite, o bandote žmogų sudominti ir motyvuoti (kaip ir jis savo ruožtu), vadinasi, einate teisingu keliu. Poros, kurios įpratusios tik kritikuoti ir bendrauti pakeltu balsu, dažniausiai labai greitai išsiskiria. Kitaip nei tos, kurios randa tinkamus žodžius ir „raktą“ į savo artimo žmogaus širdį. Jei taip yra jūsų santykiuose, tuomet rūpinkitės jais ir vertinkite juos – jums nepaprastai pasisekė.

 1. Jūsų santykiai sparčiai vystosi (o ne trypčiojate vietoje) ir visus ginčytinus klausimus sprendžiate draugiškai

Kitas ženklas, rodantis, kad šalia jūsų yra „tas vienintelis“, yra harmoningas santykių vystymasis. Viskas vyksta natūraliai ir tiksliai taip, kaip turėtų. Kitaip tariant, jūsų neapima jausmas, kad esate tarsi lokomotyvas, tempiantis viską ant savęs, o jūsų vyras nuolaidžiai stebi, kas vyksta, retkarčiais pamokydamas ir pavedžiodamas. Tai yra kartu judate šviesesnės ateities link, palaikydami vienas kitą sunkiomis akimirkomis.

 1. Kai esate kartu, prarandate laiko pojūtį ir jaučiate tik komfortą ir ramybę

Jei šalia savo išrinktojo pamiršite viską pasaulyje, įskaitant laiką, datą ir jus trikdančius įvykius, tai yra aiškus ženklas, kad sutikote savo antrąją pusę. Tokiu atveju jums nekyla noro bėgti nuo jo kur nors toli ar greitai baigti pokalbį. Priešingai, mėgaujatės kiekviena kartu praleista akimirka ir svajojate, kad tokia būsena tęstųsi amžinai.

 1. Didžiuojatės savo antrąja puse ir, prireikus, esate pasirengę keistis

Jūs nesidrovite savo partnerio ir nesistengiate jo perdaryti savaip. Priešingai, jūs išdidžiai rodote jį kitiems ir su susižavėjimu kalbate apie jo talentus ir dorybes (žinoma, saikingai, kad netyčia nesusidurtumėte su pavydžiais žmonėmis ir nesugadintumėte santykių). Kalbant apie pokyčius, žmonės, kaip sakoma, dangaus palaiminti, nesistengia bet kokia kaina perdaryti partnerį pagal save. Tačiau tuo pat metu jis keičiasi, tobulėja, tampa geriausia savo versija, kad sąjunga taptų dar stipresnė ir  labiau harmoninga.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą