Regan Long sy vyru ir vaikais. Facebook nuotrauka

Penkių vaikų mama Regan Long socialiniame tinkle paskelbė laišką, kuriame privertė kitus tėvus persvarstyti savo prioritetus, susijusius su vaikais, darbu ir pomėgiais. Ir kas nutinka, kai vaikams trūksta tėvų dėmesio.

 

Pateikė savo požiūrį į gyvenimą, tėvystę ir motinystę

Tiksliau, laišką parašė Regan Long dukra, „kuri jaudinasi ir sako, kad mama gali negrįžtamai praleisti viską, kas brangiausia“. Pranešime nurodoma, kad suaugusiųjų prisirišimas prie telefonų kenkia jų vaikams.

Regan Long yra autorė, tinklaraštininkė, verslininkė ir lektorė, kuri paskelbė savo dukters laišką „Facebook‘e“ ir kur pateikė savo požiūrį į gyvenimą, tėvystę ir motinystę krikščioniškai.

Laiškas prasideda taip: „Miela mamyte, prašau padėk savo telefoną! Kol atsakei į visus gautus el. laiškus apie darbą, netyčia  virtuvėje išpyliau pieną. Tu buvai labai pikta, bet aš tiesiog norėjau tau padėti, nes tu buvai tuo metu labai  užsiėmusi“.

„Mama, kol tu buvai „ Facebook‘e “, aš žaidžiau naują žaidimą, kurį man padovanojo Kalėdų Senelis. Pažadėjai, kad žaisi su manimi, bet buvai labai užsiėmusi, o be tavęs nesupratau, kaip tą padaryti“.

Regan dukrai pratęsus  nuoskaudų sąrašą, moters sieloje augo sumišimas ir baimė, atsirado kaltės jausmas, kuris išaugo kone į graužatį dėl to, kad priklausomybė nuo ekrano buvo nenugalima.

„Mama, kol tu  taip ilgai kalbėjai su savo klientu? Aš verkiau savo kambaryje, nes negalėjau tave prisikviesti. Aš sielvartavau, nes sesuo mane įžeidė. Nors ir žinojau, kad tai buvo svarbus pokalbis, todėl tu ir negalėjai mane užstoti“.

 

Kartu dainavo ir šoko,  bet nutraukė svarbus skambutis

„Mama, kodėl tu su draugėmis daliniesi patarimais socialiniuose tinkluose, kur sužinojai, kaip geriausiai suorganizuoti mano gimtadienį? Aš laukiau, kol padėsi man nuspręsti, kaip švęsti šią dieną mokykloje. Aš tiek svajojau, kad mes kartu tai aptarsime!“.

Laiške taip pat buvo pateiktas  ir ne vienas pavyzdys, kas gali nutikti, kai užimta mama bando subalansuoti savo profesinį gyvenimą ir motinystę: mažylis, bandydamas užlipti ant motinos kelių,  nuvertė puodelį karštos kavos; koncertą, kai jie kartu dainavo ir šoko, nutraukė svarbus skambutis; maža mergaitė iškrito, besiropšdama iš vaikiško vežimėlio, ir susitrenkė galvą, nes mama tuo metu kalbėjo su savo viršininku.

Laiške taip pat aprašytas atvejis, kai maža mergaitė bandė susirišti batus. Tai užtruko ilgai, bet po to  ji pasakė motinai:

  • Tu visą laiką kalbėjai telefonu, aš paprašiau tavęs padėti, bet tu nekreipei į mane jokio dėmesio.

Ir dukros širdies šauksmas baigėsi  šiais žodžiais:

  • Mama, prašau, padėk telefoną, nes … nes aš tavęs labai pasiilgau!

Daugiau nei 39 000 interneto vartotojų labai sujaudino Regan priminimas, kad vaikams labai trūksta tėvų dėmesio.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą